Utangaç Burçlar | Çekingen Burçlar Hangileridir?

Bu Yazımızda Utangaç Burçlar, En Çekingen Burç Hangisidir, En inatçı Burç Sıralaması, En Saf Burç, En Karakterli Burç Hangisidir, En Tembel Burç Hangisidir Detaylar Yazımızda.

Utangaç Burçlar | Çekingen Burçlar Hangileridir?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:41
359

Utangaç Burçlar

Burcunuz sizi konuşkan, çekingen, utangaç olma yönünde etkileyebilir. Karakter özelliklerinizin şekillenmesi, bulunduğunuz burca göre farklı olacakır. Bu sebeple bazı burçların utangaç olarak bilindiğini söyleyebiliriz. Tavırlarının bu bağlamda ön plana çıkmış olması, utangaç olarak anılmalarına yetmiştir. Utangaç burçlar arasında ilk üçte olan burçlar ve bu burçların sahip olduğu diğer özellikler aşağıda verilmiştir.

Utangaçlıkta ilk Sırada Balık Burcu

Balık burçlarının içine kapalı olması, utangaç bir karakterlerinin olmasından kaynaklanıyor. Duygusal yanlarının da fazla gelişmiş olması, çoğu zaman davranışlarında ön plana çıkmasına engel oluyor. Ön planda olmak gibi bir amacı olmayan balık burçları, zaten sahip oldukları özelliklerden ötürü de bunu yapamaz. Çoğu zaman geride durur ve dikkatleri üzerine toplamaktan kaçınır.

Balık burcuna sahip olan kişilerin en büyük yeteneği başkalarına karşı ilgili olması ve şefkat duymasıdır. Yengeç ve akrep burçlarıyla uyumlu bir ilişkileri olabilir. Ayrıca balık burcu olan kişiler başak ve ikizler burcu ile asla anlaşamaz. Utanganç burçlar arasında yer alan balık burçları; başak ve ikizler burcunun  kararlı tavırlarından rahatsız olur.

Yengeç Burcu Utangaçlık Seviyesi

Duygularını belli etmek konusunda oldukça çekingendir. Özellikle karşı cinsle ilişkisinde duygularını asla belli edemez. Karşı taraftan adım beklemekten vazgeçmez. Çünkü kendi hislerini karşı tarafa söylemesi onun için çok zor olacaktır. Bu durum onun utangaç burçlar arasında yer almasından kaynaklanıyor. Bu özelliği taşıyor olması, ilişkilerde geri planda durmasına neden oluyor.

Yengeç burcu olan kişilerin amacı daima yükselmektir. Bunun için her zaman adil yollar deneyecektir. Kurumsal ilişkilerinde de çekingen olma özelliğini koruduğunu söylememiz öümkündür. Ancak bu durum hiçbir zaman başarısını kötü etkilemez. Yengeç burçları utangça tavırlarıyla sempatik olma özelliğini birleştirmeyi başarmış olan nadir burçlardandır.

Utangaç Olan Oğlak Burcu

Belli etmese de oğlak burçları da utangaç burçlar arasında yer alıyor. Rahat tavırlar sergileyerek bu durumun önüne geçmeye çalışsalar da çok başarılı olduklarını söyleyemeyiz. Genel olarak girdikleri ilk ortamda el ve kollarına hakim olamadıklarından utangaç olduklarını belli ediyorlar. Ancak diğer burçlara göre bu durumun çok az olduğunu söyleyebiliriz. Oğlak burçları iş ilişkileri açısından yoğundur.

İşinde çoğu zamanda utangaç olmasından ziyade heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz. Çalışmaktan keyif alan burç, işinde her zaman ilk gün yaşadığı heyecanı yaşayacaktır. Hayata dair yaşama sevincini iş yaşantısına aktardığından, başarısız olması olanaksızdır. Oğlak burcunda olan bir kişinin iş hayatındaki girişimlerinde utangaç olması söz konusu değildir. Bu aşamada girişken olacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354640/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x