Burçlar Arası Cinsel Çekim | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Bu Yazımızda Burçlar Arası Cinsel Çekim, Ateş Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?, Hava Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?, Toprak ve Su Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?, Burçların Cinsel Uyum Tablosu, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımızda.

Burçlar Arası Cinsel Çekim | Burçların Cinsel Uyum Tablosu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:46
314

Burçlar Arası Cinsel Çekim

Burçlar arası cinsel çekim 4 farklı gruptan ve 12 farklı isimden oluşan burçlar, astronomik olarak gözlemlenen bir durumdur. Daha çok yıldızlara, ay ve güneş tutulmasına göre izlenen burçların yorumu günlük olarak verilmektedir. Uzun yıllardır yıldız haritasını kullanan ve burçları yorumlayan kişiler, burçlar arası cinsel çekim olduğunu kabul etmiştir. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Burçların karakteristik yapısına göre diğer insanlarla anlaşıp anlaşamadığı veya zıtlaştığı isimler de belirlenmiştir.

Bu duruma göre bazıları sağlıklı bir ilişki yaşarken, bazılarının aynı ortamda durabilmesi bile oldukça zordur. Ayrıca sağlıklı ilişki yakalanmasa da, burçların kendi aralarında birbirlerine karşı olan cinsel çekimleri söz konusudur. Ten uyumu olarak adlandırılan bu şey, daha çok karaktere bağlıdır. Aslan burcu her konuda ön plana çıkmaya çalışan bir burçtur. Ve daha çok baskın olmayan burçlar ile anlaşmaktadır.

Bunun yanı sıra Boğa burcunun aşk hayatında en çok anlaştığı burçlar Yengeç, Oğlak ve Başak’tır. İkizler ise Terazi, Kova, Aslan ve İkizler burcu insanları ile güzel bir ilişki yaşayabilir. Duygusal bağları oldukça kuvvetli olan Yengeçler, kendileri gibi olan Balıklar ile çok iyi aşk hayatı yaşar. Ayrıca Boğa, Kova ve Akrep ile ilişkileri de oldukça sağlıklıdır.

Ateş Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?

Ateş grubunda bulunan Yay, Koç ve Aslan birbirleri ile iyi anlaşmaktadır. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Koç burçlarının cinsel çekim konusunda en iyi anlaştığı kişiler ise İkizler burcudur. Ayrıca Koç ve Boğa burçlarının birbirlerine karşı engellenemez bir çekimleri vardır. Burçlar arası cinsel çekim de Aslan ile Terazinin cinsel ilişkisi de oldukça değişiktir. Aslanların isteklerini ve güçlerini karşılama yetisine sahip olan Teraziler, estetik açıdan da göz doldurmaktadır. Bunun yanı sıra Yay insanları da en çok İkizler ile uyum içerisindedir. Bu ikilinin ilişkileri her açıdan önlemez bir nitelik taşımaktadır. Cinsellik konusunda da lider olmayı seven Aslanlar, partnerini nasıl mutlu edeceğini bilir.

Hava Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?

Terazi, İkizler ve Kova’dan oluşan grupta, Terazilerin Koç ile mükemmel uyum içinde olduğu belirtilmiştir. Bunun yanı sıra kovalar ile yatak konusunda iyi giden bir ilişkileri de vardır. İkizler ise Terazi, Aslan, Yay, Koç ve İkizler ile uyum içindedir. Yengeçlerin cinsellik konusunda duyguları daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Yengeç, Balık, Kova ve Başak ile cinsel uyumları söz konusudur. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Kova burçları ise en iyi ilişkiyi İkizler ile yakalamaktadır. Burçlar arası cinsel çekim de Kovaların Aslan ve Yaylar ile güzel giden bir ilişkileri de bulunmaktadır.

Toprak ve Su Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?

Oğlak, Boğa ve Başak’tan oluşan bu grupta, Oğlaklar; Yengeç, Balık, Boğa ile ilişki içindedir. Başaklar ise Akrep ve Balık ile aradıkları cinsel uyumu bulabilmektedir. Boğa burçlarının yatakta en iyi anlaştığı burç ise Yengeçlerdir. Yengeç, Akrep ve Balık’tan oluşan bu grupta, cinsellik tutkuları ve fantezileri ile bilinen Akrepler, Başak ve Akrep ile keyifli vakit geçirebilir. Özellikle cinsellik konusunda muhteşem bir ikili ortaya çıkmaktadır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Balıkların cinsel partnerleri ise Oğlak ve Boğa’dır. Burçlar arası cinsel çekim ile Yengeçlerin cinsellik anlayışı en iyi Boğalar ile uyuşmaktadır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318859/


0
Would love your thoughts, please comment.x