en iyi sözler

Burçlar Arası Cinsel Çekim | Burçların Cinsel Uyum Tablosu
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Burçlar Arası Cinsel Çekim | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Burçlar Arası Cinsel Çekim | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Bu Yazımızda Burçlar Arası Cinsel Çekim, Ateş Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?, Hava Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?, Toprak ve Su Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?, Burçların Cinsel Uyum Tablosu, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımızda.

Burçların Cinsellik Sırları

Burçlar arası cinsel çekim 4 farklı gruptan ve 12 farklı isimden oluşan burçlar, astronomik olarak gözlemlenen bir durumdur. Daha çok yıldızlara, ay ve güneş tutulmasına göre izlenen burçların yorumu günlük olarak verilmektedir. Uzun yıllardır yıldız haritasını kullanan ve burçları yorumlayan kişiler, burçlar arası cinsel çekim olduğunu kabul etmiştir. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Burçların karakteristik yapısına göre diğer insanlarla anlaşıp anlaşamadığı veya zıtlaştığı isimler de belirlenmiştir.


Burçlar Arası Cinsel Çekim | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Bu duruma göre bazıları sağlıklı bir ilişki yaşarken, bazılarının aynı ortamda durabilmesi bile oldukça zordur. Ayrıca sağlıklı ilişki yakalanmasa da, burçların kendi aralarında birbirlerine karşı olan cinsel çekimleri söz konusudur. Ten uyumu olarak adlandırılan bu şey, daha çok karaktere bağlıdır. Aslan burcu her konuda ön plana çıkmaya çalışan bir burçtur. Ve daha çok baskın olmayan burçlar ile anlaşmaktadır.

Bunun yanı sıra Boğa burcunun aşk hayatında en çok anlaştığı burçlar Yengeç, Oğlak ve Başak’tır. İkizler ise Terazi, Kova, Aslan ve İkizler burcu insanları ile güzel bir ilişki yaşayabilir. Duygusal bağları oldukça kuvvetli olan Yengeçler, kendileri gibi olan Balıklar ile çok iyi aşk hayatı yaşar. Ayrıca Boğa, Kova ve Akrep ile ilişkileri de oldukça sağlıklıdır.

Ateş Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?

Ateş grubunda bulunan Yay, Koç ve Aslan birbirleri ile iyi anlaşmaktadır. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Koç burçlarının cinsel çekim konusunda en iyi anlaştığı kişiler ise İkizler burcudur. Ayrıca Koç ve Boğa burçlarının birbirlerine karşı engellenemez bir çekimleri vardır. Burçlar arası cinsel çekim de Aslan ile Terazinin cinsel ilişkisi de oldukça değişiktir. Aslanların isteklerini ve güçlerini karşılama yetisine sahip olan Teraziler, estetik açıdan da göz doldurmaktadır. Bunun yanı sıra Yay insanları da en çok İkizler ile uyum içerisindedir. Bu ikilinin ilişkileri her açıdan önlemez bir nitelik taşımaktadır. Cinsellik konusunda da lider olmayı seven Aslanlar, partnerini nasıl mutlu edeceğini bilir.

Hava Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?

Terazi, İkizler ve Kova’dan oluşan grupta, Terazilerin Koç ile mükemmel uyum içinde olduğu belirtilmiştir. Bunun yanı sıra kovalar ile yatak konusunda iyi giden bir ilişkileri de vardır. İkizler ise Terazi, Aslan, Yay, Koç ve İkizler ile uyum içindedir. Yengeçlerin cinsellik konusunda duyguları daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Yengeç, Balık, Kova ve Başak ile cinsel uyumları söz konusudur. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Kova burçları ise en iyi ilişkiyi İkizler ile yakalamaktadır. Burçlar arası cinsel çekim de Kovaların Aslan ve Yaylar ile güzel giden bir ilişkileri de bulunmaktadır.

Toprak ve Su Burçları Cinsel Çekimi Nasıldır?

Oğlak, Boğa ve Başak’tan oluşan bu grupta, Oğlaklar; Yengeç, Balık, Boğa ile ilişki içindedir. Başaklar ise Akrep ve Balık ile aradıkları cinsel uyumu bulabilmektedir. Boğa burçlarının yatakta en iyi anlaştığı burç ise Yengeçlerdir. Yengeç, Akrep ve Balık’tan oluşan bu grupta, cinsellik tutkuları ve fantezileri ile bilinen Akrepler, Başak ve Akrep ile keyifli vakit geçirebilir. Özellikle cinsellik konusunda muhteşem bir ikili ortaya çıkmaktadır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Balıkların cinsel partnerleri ise Oğlak ve Boğa’dır. Burçlar arası cinsel çekim ile Yengeçlerin cinsellik anlayışı en iyi Boğalar ile uyuşmaktadır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318859/


Bu yazı 2512 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x