ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri | ikizler Burcu

Bu Yazımızda ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri, ikizler Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri Nelerdir?, ikizler Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?, ikizler Burcu Özellikleri Erkek, ikizler Burcu Kadını Cinsellik, ikizler Burcu Kadını Aşk, ikizler Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır Detaylar Yazımızda.

ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri | ikizler Burcu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:50
163

ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri

ikizler burcunun fiziksel özellikleri nin anlatıldığı bu yazı dizisinde ikizler burcu kadınının fiziksel özellikleri ile ikizler burcu erkeğinin fiziksel özellikleri ayrı başlıklar ile ele alınmıştır.  İşte gerçekten de öyle diyeceğiniz özellikler!

ikizler Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

ikizler burcunun fiziksel özellikleri kadınlar ve erkeklerde değişkenlik gösteriri. İkizler erkeği uzun ve ince yüz yapısı, çıkık elmacık kemikleri, derin etkileyici bakışları, doldun dudakları ve kemikli burun yapısına sahiptir. İkizler burcu erkeği hareketli ve sportif bir vücut yapısına düzgün omuzlara sahip ve genellikle uzun boyludur.

Metabolizması hızı çalıştığı için hep fit kalmayı başaran ikizler erkeklerinin yürürken omuzları öne eğiktir. Bu hem hoş bir görüntü hem de sağlıklı bir hareket değildir ama alışmışlardır bir kere.

İkizler burcunun fiziksel özeliklerinin oldukça etkileyici olması onların modaya ve giyime olan düşkünlüklerini de beraberinde getirmiştir. Kendilerine has giyim tarzı olan ikizler burcu erkeğinin şık giyim tarzı mı güzel yoksa sportif ve atletik yapıları mı öyle gösteriyor hala merak konusu…

İlk kişiliği dışa dönük neşeli ve hayat dolu olmak olan ikizler burcu erkeğinin ikinci kişiliği içine kapanık, melankolik ve yalnız kalmayı seven özellikler taşır. Böylesine karmaşık bir dünyaya ve zihni yapıya sahip ikizler erkeği hangi kişiliği taşırsa taşısın fiziksel özellikleri kuvvetli ve dikkat çeken bir burçtur.

ikizler Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

ikizler burcunun fiziksel özelliklerinin genel karakteri olan çekici bir vücuda sahip olmak ikizler kadını için de geçerli bir özelliktir. Genellikle şekilli ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip ikizler kadını feminen ve çekici vücut hatlarına sahiptir. Genellikle boyları uzun, açık tenli ya da kırmızıya dönük bir ten rengine sahiptirler. Saçları gür ve kalın telli ve dalgalı olan ikizler kadınlarının çok karakterli yüz hatları ve etkileyici büyük gözleri vardır.

Giyim tarzı konusunda da kendine has bit tarzları olan ikizler burcu kadınının ne giyerse giysin kendine yakıştırmayı bilmek gibi bir huyu vardır. Pratik bir zekaya sahip ikizler kadını sadece dış görünüşleri değil zekalarıyla da dikkat çekerler. Birinci kişiliği eğlenceli ve neşeli olan dışa dönük ikizler kadınının ikinci kişiliği aksi, kırıcı, başkalarıyla konuşma istemeyen özellikler taşısa da hep alımlı hep çekicidirler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086847250


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x