Uykuyu Seven Burçlar | Hangi Burç Uykuyu Daha Çok Sever?

Bu Yazımızda Uykuyu Seven Burçlar, Hangi Burçların Rüyaları Çıkar, Burçların Uyku Saatleri, Burçların Uykuya Dalma Süreleri, Burçların Uyuma Saatleri Detaylar Yazımızda.

Uykuyu Seven Burçlar | Hangi Burç Uykuyu Daha Çok Sever?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:41
234

Uykuyu Seven Burçlar

Burcunuz ne kadar uyuduğunuzu, nasıl uyuduğunuz etkiliyor. Oğlak burcunda olmanız ya da aslan burcunda olmanız; uykunuzun süresini, rahatlığını tamamen şekillendiriyor. Bunun yanında göreceğiniz rüya dahi burcunuza göre şekilleniyor diyebiliriz. Gün içindeki yaşadıklarınızın bir yansıması olan rüyalar, burcunuzdan etkileniyor. Çünkü sahip olduğunuz karaktere göre kafanıza taktığınız konular, verdiğiniz tepkiler değiştiğinden rüya da etkileniyor. Uykuyu seven burçlar arasında yer alan burçlar ve uyku özelliklerine aşağıda verilmiş olan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu için Uyku Olmazsa Olmaz!

Burçlar arasında uykusuz duramayan burç yengeçtir. Uykuyu çok fazla sever. Duygusal yoğunluğu yüksek olan bir burç olduğundan, derin ve hayallare dalan bir uykusu vardır. Sezgisel özellikleri güçlü olduğundan, gördüğü rüyaları da mutlaka bir şeylere yormayı tercih ederler.

Fakat rüyalarını çoğu zaman hatırlayamazlar. Bunun için yengeç burcunun nasıl uyuduğu ve ne kadar uyuduğu onun için önemlidir. Uykuyu seven burçlar arasında yer alması, gün içinde uykuya olan doyumsuzluğundan kaynaklanmaktadır.

Uykucu Yay Burçları

İkinci sırada uykuyu seven burç yaydır. Bu burca sahip olan kişiler için uyku kalitesi çok da önemli değildir. Her yerde uyumayı başarırlar. Erken yatıp geç kalmak tam da yay burçlarının işidir. Dinlenmek için değil mutlu zaman geçirmek için uyurlar. Çünkü burçlar arasında en mutlu uyuyan yay burçlarıdır. Rüyaları hikaye şeklinde olacaktır. Bu hikayelerin sonu her zaman iyiliğe, güzelliğe bağlanacaktır.

Yay burcunun kalbinin temizliği rüyalarına yansıyacaktır. Her zaman iyi düşün iyi olsun amacı benimsemiş olan bu burcun, kötü şeyler düşünerek rüyalarına kötüyü çekmesi söz konusu olmayacaktır.

Kova Burçları ve Uyku

Kova burcundan olan kişiler için uyku olmazsa olmaz değildir. Ancak uyudukları zaman kaliteli bir uyku arayışına girerler. Bunun için uykuyu seven burçlar arasında sayılıyorlar. Uyudukları zaman mutlaka bir sessizlik olmasını isteyeceklerdir. Burçlar arasında en çok rüya gören burçlardır. Rüyaları mümkün olduğunda olumlu şeyklere yormaya çalışırlar. Gün içinde yaşadıkları karmaşıklıkları rüyalarına her gece yansıtmayı başarırlar diyebiliriz.

Hafif bir uykularının olması günlük hayat ile uykularını bağdaştırması açısından önemlidir. Gördükleri rüyaları çoğu zaman hatırlarlar.

Balık Burçları ve Huzurlu Uyku

Su grubundan olan balık burçları, sakin bir şekilde uyur. Rüyaları ise genellikle sudadır. Bu sebeple az uykuyla dahi en çok dinlenmeyi başarak burçlardır. Rüyalarında kıskandıkları kişileri görme eğilimindedirler. Uykularının onlara huzur vermesi, rüyalarında ne görürlerse görsünler uykuda derinlik bulmaları ile oluyor.

Bu sebeple uykuyu seven burçlar arasında yer alıyor.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073461505/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x