Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Uykuyu Seven Burçlar | Hangi Burç Uykuyu Daha Çok Sever?

Uykuyu Seven Burçlar | Hangi Burç Uykuyu Daha Çok Sever?

Bu Yazımızda Uykuyu Seven Burçlar, Hangi Burçların Rüyaları Çıkar, Burçların Uyku Saatleri, Burçların Uykuya Dalma Süreleri, Burçların Uyuma Saatleri Detaylar Yazımızda.

Burçların Uykuya Dalma Süreleri

Burcunuz ne kadar uyuduğunuzu, nasıl uyuduğunuz etkiliyor. Oğlak burcunda olmanız ya da aslan burcunda olmanız; uykunuzun süresini, rahatlığını tamamen şekillendiriyor. Bunun yanında göreceğiniz rüya dahi burcunuza göre şekilleniyor diyebiliriz. Gün içindeki yaşadıklarınızın bir yansıması olan rüyalar, burcunuzdan etkileniyor.

Çünkü sahip olduğunuz karaktere göre kafanıza taktığınız konular, verdiğiniz tepkiler değiştiğinden rüya da etkileniyor. Uykuyu seven burçlar arasında yer alan burçlar ve uyku özelliklerine aşağıda verilmiş olan bilgilerden ulaşabilirsiniz.


Uykuyu Seven Burçlar | Hangi Burç Uykuyu Daha Çok Sever?

Yengeç Burcu için Uyku Olmazsa Olmaz!

Burçlar arasında uykusuz duramayan burç yengeçtir. Uykuyu çok fazla sever. Duygusal yoğunluğu yüksek olan bir burç olduğundan, derin ve hayallare dalan bir uykusu vardır. Sezgisel özellikleri güçlü olduğundan, gördüğü rüyaları da mutlaka bir şeylere yormayı tercih ederler.

Fakat rüyalarını çoğu zaman hatırlayamazlar. Bunun için yengeç burcunun nasıl uyuduğu ve ne kadar uyuduğu onun için önemlidir. Uykuyu seven burçlar arasında yer alması, gün içinde uykuya olan doyumsuzluğundan kaynaklanmaktadır.

Uykucu Yay Burçları

İkinci sırada uykuyu seven burç yaydır. Bu burca sahip olan kişiler için uyku kalitesi çok da önemli değildir. Her yerde uyumayı başarırlar. Erken yatıp geç kalmak tam da yay burçlarının işidir. Dinlenmek için değil mutlu zaman geçirmek için uyurlar. Çünkü burçlar arasında en mutlu uyuyan yay burçlarıdır. Rüyaları hikaye şeklinde olacaktır. Bu hikayelerin sonu her zaman iyiliğe, güzelliğe bağlanacaktır.

Yay burcunun kalbinin temizliği rüyalarına yansıyacaktır. Her zaman iyi düşün iyi olsun amacı benimsemiş olan bu burcun, kötü şeyler düşünerek rüyalarına kötüyü çekmesi söz konusu olmayacaktır.

Kova Burçları ve Uyku

Kova burcundan olan kişiler için uyku olmazsa olmaz değildir. Ancak uyudukları zaman kaliteli bir uyku arayışına girerler. Bunun için uykuyu seven burçlar arasında sayılıyorlar. Uyudukları zaman mutlaka bir sessizlik olmasını isteyeceklerdir. Burçlar arasında en çok rüya gören burçlardır. Rüyaları mümkün olduğunda olumlu şeyklere yormaya çalışırlar. Gün içinde yaşadıkları karmaşıklıkları rüyalarına her gece yansıtmayı başarırlar diyebiliriz.

Hafif bir uykularının olması günlük hayat ile uykularını bağdaştırması açısından önemlidir. Gördükleri rüyaları çoğu zaman hatırlarlar.

Balık Burçları ve Huzurlu Uyku

Su grubundan olan balık burçları, sakin bir şekilde uyur. Rüyaları ise genellikle sudadır. Bu sebeple az uykuyla dahi en çok dinlenmeyi başarak burçlardır. Rüyalarında kıskandıkları kişileri görme eğilimindedirler. Uykularının onlara huzur vermesi, rüyalarında ne görürlerse görsünler uykuda derinlik bulmaları ile oluyor.

Bu sebeple uykuyu seven burçlar arasında yer alıyor.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073461505/


Bu yazı 4003 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x