Yay Burcunun Uğurlu Sayısı | Yay Burcu ile Aşk Hayatı

Bu Yazımızda Yay Burcunun Uğurlu Sayısı, Yay Burcu Şanslı Bir Burç mudur?, Yay Burcu ile Aşk Hayatı Nasıl?, Yay Burcu Aşk, Yay Burcu Erkeği, Yay Burcu Özellikleri Kadın Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Uğurlu Sayısı | Yay Burcu ile Aşk Hayatı
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:35
254

Yay Burcunun Uğurlu Sayısı

Yay burcu neşeli, dışa dönük, eğitimli, kültür ve sanata önem veren, dindar ve dürüst olma gibi olumlu özelliklere sahip yönetici gezegeni Jüpiter olan bir ateş grubu burcudur. Yay burcunun uğurlu sayısı sayıları ise 3. 12, 582,943 ve 2334 şeklinde sıralanır.

Ateş grubu bir burç olması ve bunun yanı sıra yönetici gezegeni Jüpiter olması ile doğuştan şanslı olan yay burcu bitmek tükenmek bilmeyen hırslı ve öğrenmeye düşkün bir burçtur. Girdikleri her ortamda hemen dikkat çekmeyi başaran yay burcu insanları özellikle toplulukları idare etmek, liderlik vasıfları ve özgür ruhları ile en çekici burçlar arasında sayılmaktadır.

Yay  burcunun uğurlu sayıları günlük hayatta bundan haberdar olmayan yay burçlarının karşısına çıkabileceği gibi  yay burcunun uğurlu sayılarından haberdar olan yay burcu insanlarına da şans getirecektir. Elde ettikleri bir şeyden çok çabuk sıkılma gibi olumsuz bir özelliğe sahip olan yay burçları çoğunlukla yenilik arayışı içinde oldukları için başka hedefler belirleyerek bu kez o hedefler için canla başla mücadele ederler.

Yay Burcu Şanslı Bir Burç mudur?

Ateş grubu burçlarından koç, aslan ve yay burçları ile ve hava grubu burçları ile anlaşabilen yay burcu insanları su grubu burçları ile çok iyi anlaşamamaktadır. Zira su grubu burçlarının Duygusal ve kırılgan yapısı yay burcu insanını çok çabuk sıkabilir ve bir başkasının duygusal istismarı ile hareket ettikleri için hemen su grubu insanları ile ilişkilerine son verebilir ya da araya mesafe koyabilirler.

Su grubu burçları her şeyi içine atan ve bu davranışları ile ruhsal çöküntü yaşayabilen burçlar iken ateş grubu mensubu yay burcu insanlarının her şeyi içine atmak gibi bir huyu yoktur. Öyle ki can sıkıcı bir durum ile karşılaşan yay burcu bu can sıkıcı ya da üzücü olayı hemen unutmayı tercih ederek içinde bulunduğu zamanın tadını çıkarmaya devam eder.

Sempatik, tatlı bir üslupla konuşan yay burçları karşı cinsin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Duygusal ilişkilere gerçekten aşık olmadan girmekten çok hoşlanmamaları ve duygusal yanlarının zayıf olması nedeniyle de cinsel hayatları çok eşli olabilmektedir.

Yay Burcu ile Aşk Hayatı Nasıl?

Hem yay kadını erkeği hem de yay kadını gezmeye, eğlenmeye ve çok para harcamaya meraklı karakter özelliklerine sahip olmakla tanınırlar. Bu yüzden eğer bir yay burcuna aşık olduysanız ve uzun vadeli planlarınızda evlenmek varsa önce onları bu aşırıya kaçan davranışlardan uzak tutmanız gerekmektedir.

Yay burçları her ne kadar umursamaz olurlarsa olsunlar en çekici partnerler hep yayların etrafında, en şanslı ve bereketli gezegen onların burcundadır. Durum böyle olunca yay burcunun uğurlu sayıları günlük hayatta da onları sürprizler içinde çıkarak şaşırtmaktadır.

Üniversite tercih sıralamasında 3. Tercihine yerleştirilmek gibi güzel ve yeni başlangıçların habercisi olan sürprizler yay burçlarının Jüpiter gezegeni etkisi ile artan hep ileriye ve daha fazlaya daha iyisine ulaşma arzularını gerçekleştirmek için sıraya girmiş bekliyor.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845432


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x