Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar | ikizler Burcu Özellikleri

ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar | ikizler Burcu Özellikleri

Bu Yazımızda ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar, ikizler Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?, ikizler Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?, ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar, ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri Detaylar Yazımızda.

ikizler Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Hangileridir?

Kendilerine özel karakter özelliklerinden dolayı tabii ki vardır.  Sadece ikizlerin değil her burcun anlaşamadığı burçlar genellikle farklı gruplara ait burçlardır. Bir anlamda ikizlerin anlaşamadığı burçlar ateş ve toprak grubuna ait burçlardır.

İkizler Burcunun Anlaştığı Burçlar Kendi grupları olan hava grubu burçlarıyla çok kolay anlaşan ikizler burcu su grubu burçlarıyla da anlaşma konusunda da hiç zorlanmazlar. İkizler burcu her koşulda iyimser bir bakış açısında sahip olduğu için karamsar ve kötü enerjisi olan burçlar ile anlaşamaz.


ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar | ikizler Burcu Özellikleri

Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde heyecanı eksik olmayan ikizler burcu hızlı bir yaşamı tercih eder. Bu ve bunun gibi özelliklerinden dolayı bazı durumlarda anlaşamadığı bazense hiçbir şekilde anlaşma ihtimalinin olmadığı burçlar ile ilişkilerini şekillendirir. Özellikle Yay burcu, Başak burcu ve Akrep burcu ikizler burcunun anlaşamadığı burçlardır. Nadir durumlarda da ikizler burcu balık burcu ile ters düşebilmektedir.

ikizler Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler burcunun anlaşamadığı burçların başında gelen Yay burçları ve ikizlerin bir araya gelmesi demek büyük bir faciadır. Yay burcunun eğlenceli, dışa dönük ama duygusal olmayan bir burçtur. Daha doğrusu duygusal olan hiçbir durumu hayatlarında merkezi bir yere koymazlar. Jüpiter yönetici gezegeninin etkisiyle hep farklı heyecanlar, yeni ilişkiler ve yeni atılımlar peşindedir. İkizler Burcunun Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu da yeniliklere açık, neşeli ve dışa dönük olsa da Yay burcunun bu yeniyi, heyecanlı olanı arama ve çabuk sıkılma gibi özelliklerine katlanamaz. Bunu yanı sıra Yay burcunun aksine duygusal bir burç olan ikizler burcu Yay burcunun kırıcı davranışlarına maruz kalabilirler.

ikizler Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Duygusal ilişkinin başında evet İkizler burcu ile Başak burcu evet anlaşabilir ama yaygın kanaat İkizler burcunun anlaşamadığı burçlar arasında Başak burcunun da geldiğidir. Başak burcunun kıskanç ve kırıcı davranışları ikizler burcunu baskı kurmayı seven Başak burcundan soğutmak için yeter de artar!  Özgürlüklerine düşkün bir ikizler burcu için bu duruma katlanmak kadar zor bir şey yoktur.

Anlayışlı ve karşısındakinin düşüncelerini önemseyen İkizler burcu için güvenilmediğini hissi asla kabul edemeyecekleri bir durumdur. İkizler burcunun anlaşamadığı burçlarda gözlemlenen baskın ve despot davranışlar ikizlere ne başak burcunu ne de başka bir burcu yaklaştırmayacaktır. İkizler için her şey güven ,her şey özgürlük.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004212/


Bu yazı 1308 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x