yandex

ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar | ikizler Burcu Özellikleri

09.10.2017
56
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Bu Yazımızda ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar, ikizler Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?, ikizler Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?, ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar, ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri Detaylar Yazımızda.

ikizlerin Anlaşamadığı Burçlar | ikizler Burcu Özellikleri

Kendilerine özel karakter özelliklerinden dolayı tabii ki vardır.  Sadece ikizlerin değil her burcun anlaşamadığı burçlar genellikle farklı gruplara ait burçlardır. Bir anlamda ikizlerin anlaşamadığı burçlar ateş ve toprak grubuna ait burçlardır.

ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar Kendi grupları olan hava grubu burçlarıyla çok kolay anlaşan ikizler burcu su grubu burçlarıyla da anlaşma konusunda da hiç zorlanmazlar. İkizler burcu her koşulda iyimser bir bakış açısında sahip olduğu için karamsar ve kötü enerjisi olan burçlar ile anlaşamaz.

Arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde heyecanı eksik olmayan ikizler burcu hızlı bir yaşamı tercih eder. Bu ve bunun gibi özelliklerinden dolayı bazı durumlarda anlaşamadığı bazense hiçbir şekilde anlaşma ihtimalinin olmadığı burçlar ile ilişkilerini şekillendirir. Özellikle Yay burcu, Başak burcu ve Akrep burcu ikizler burcunun anlaşamadığı burçlardır. Nadir durumlarda da ikizler burcu balık burcu ile ters düşebilmektedir.

ikizler Burcu ile Yay Burcu Anlaşabilir mi?

ikizler burcunun anlaşamadığı burçların başında gelen Yay burçları ve ikizlerin bir araya gelmesi demek büyük bir faciadır. Yay burcunun eğlenceli, dışa dönük ama duygusal olmayan bir burçtur. Daha doğrusu duygusal olan hiçbir durumu hayatlarında merkezi bir yere koymazlar. Jüpiter yönetici gezegeninin etkisiyle hep farklı heyecanlar, yeni ilişkiler ve yeni atılımlar peşindedir. ikizler Burcunun Fiziksel Özellikleri

İkizler burcu da yeniliklere açık, neşeli ve dışa dönük olsa da Yay burcunun bu yeniyi, heyecanlı olanı arama ve çabuk sıkılma gibi özelliklerine katlanamaz. Bunu yanı sıra Yay burcunun aksine duygusal bir burç olan ikizler burcu Yay burcunun kırıcı davranışlarına maruz kalabilirler.

ikizler Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Duygusal ilişkinin başında evet İkizler burcu ile Başak burcu evet anlaşabilir ama yaygın kanaat İkizler burcunun anlaşamadığı burçlar arasında Başak burcunun da geldiğidir. Başak burcunun kıskanç ve kırıcı davranışları ikizler burcunu baskı kurmayı seven Başak burcundan soğutmak için yeter de artar!  Özgürlüklerine düşkün bir ikizler burcu için bu duruma katlanmak kadar zor bir şey yoktur.

Anlayışlı ve karşısındakinin düşüncelerini önemseyen İkizler burcu için güvenilmediğini hissi asla kabul edemeyecekleri bir durumdur. ikizler burcunun anlaşamadığı burçlarda gözlemlenen baskın ve despot davranışlar ikizlere ne başak burcunu ne de başka bir burcu yaklaştırmayacaktır. İkizler için her şey güven ,her şey özgürlük.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004212/

0 0 oy
Sayfayı DeğerlendirBu Sayfayı Emoji İle Değerlendir.

Ben Yahya Güloğlu Eniyisozler.net adresinin kurucusu ve sitenin sahibiyim. 2017'de sizlerin beğenisine sunduğumuz Eniyisozler.net adresini o günden bugüne kadar sizler sevdiklerinizle güzel sözler ve anlamlı mesajlar paylaşın diye yayınlıyoruz.Anlamlı sözler ve mesajların yer aldığı adresimizde şiir ve şairler gibi özel türleri de sizlerin beğenisine sunup sürekli yeniliyoruz. Bu adresin kuruluşunda amacım insanlarla sevinçlerimi ve hüznümü paylaşmaktı daha sonra profesyonel çalışma arkadaşları ile birlikte daha uzman bir ekiple sizlere ulaşmaya başladık. Ekibimde yer alan yazarlarımızın da kitap yazmasına ve kendi ideallerine ulaşmalarına bu adres sayesinde fırsat bulduk.Eniyisozler.net adresi olarak tüm okuyucularımız ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x