Başak Burcu Kadını Cinsellik | Başak Burcunun Cinsel Hayatı

Bu Yazımızda Başak Burcu Kadını Cinsellik, Başak Burcu Kadını Cinsellikte Nelerden Hoşlanır, Başak Burcunun Cinsel Hayatı, Başak Burcunun Cinsel Hayatı Nasıldır?, Başak Burcu Kadını Zormudur, Başak Burcu Kadınının Evlilik Hayatı Detaylar Yazımızda.

Başak Burcu Kadını Cinsellik | Başak Burcunun Cinsel Hayatı
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:44
374

Başak Burcu Kadını Cinsellik

Başak burcu kadını cinsellik anlamında çok cesur olduğu bilinse dahi bu özelliği ise her zaman ön planda olmayabilir. Hatta pek çok başak burcu kadının bu özelliğinden haberdar olmadığını da söylemek doğru olur. Başak burcu kadını bazı kimseler tarafından cinsellik ile özleştirilse de bu başak burcu kadının çok kolay bir şekilde ortaya çıkaracağı bir özellik de değildir.

Başak Burcu Kadını Çekici Yapan Özellikleri Nelerdir?

Başak burcu kadınları da toprak elementinde olan diğer burçlar gibi bedensel hazlardan hoşlanırlar. Tüm bunların yanı sıra mesafeli ve soğuk duruşları da başak burcu kadını cinsellik anlamında daha da bir çekici olmasını sağlar. Detaycı ve mükemmeliyetçi başak burçları da sanılanın aksine kolay kolay cinsel bir birlikteliğe yaklaşmazlar.

Başak burçları oldukça titiz, planlı ve programlı yaşayan kişiler oldukları için hayatlarının her alnında bu koşulları taşımayı tercih ederler. Bu koşullar doğrultusunda da başak burçları kadınları ani gelişen fiziksel ilişkilerden yana asla olmazlar ve hoşlanmazlar. Duygusal yapıları gereği başak burcu kadını cinsellik hayatında karşısındaki kişiye sonsuz bir güven duymaları gerekir. Başak burcu kadının bir birliktelik yaşayabilmesi için de o ilişkinin oturmuş ve karşısındaki kişinin de ona güven teşkil etmiş olması son derecede önemlidir.

Tüm bu özellikler ise başak burcu kadını daha bir çekici olmasını sağlar. Bunun yanı sıra hayatına girdiği kişiye de güzellikler getiren başak burcu kadınından her anlamda da memnunlar partnerlerinin gözünde adeta bir kurtarıcı melek görevini görürler.

Başak Burcu Kadını Cinsellikte Neye Daha Çok Önem Verir?

Başak burcu kadını cinsellik hayatında daha çok duygu ve hisleri ile hareket eder. Daha az aktif olmayı tercih eden başak burcu kadınları, duyu ve hisleri ile hareket etmekten yana olurlar. Ancak başak burcu kadınları için karşısındaki kişiye güven duyması her şeyden önce gelir. Bununla birlikte ise eğer temiz ve bakımlı bir erkek değilseniz başak burcu kadınları karşında pek bir şansınız olmaya bilir.

Detay insanı olan başak burcu kadınları aynı zamanda da farklı noktalar etkilenebilir. Ufak dokunuşlar ya da manalı bakışlar başak burcu kadınları için bir çok şey ifade edebilir. Duygu ve hisleri ile hareket eden başak burçları normal hayatta mantıklı olsalar bile cinsel hayatlarında esas aldıkları durum ise duygu ve hisleridir.

Başak burcu kadını cinsellik anlamında eğer kabuklarını kırabilir ve tabularını yıkabilirse harika bir cinsel hayatları olabilir. Bunun gerçekleşebilmesi için ise başak burcu kadınlarının partnerleri için sonsuz bir güven duymalarına ihtiyaçları vardır. Aksi taktirde ise başak burçları kabuğuna çekilir. Güven duydukları zamanda da başak burçları partnerlerini meraklı ve heyecanlı halleri ile oldukça mutlu edecek ve birlikte iyi vakit geçireceklerdir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906395/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x