Koç Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu

Bu Yazımızda Koç Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar, Koç Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Erkeği ile İkizler Kadını Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Erkeği ile Akrep Kadını Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli, Koç Erkeği Hangi Kadınlardan Hoşlanır Detaylar Yazımızda.

Koç Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:50
132

Koç Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar

Koç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar sıralaması Koç, İkizler, Yengeç, Akrep ve Kova olarak gerçekleşiyor. Koç burcu erkeği anlaşılması zor, hırslı, ateşli ve bir o kadar da zorlayıcı…Maço davranışları ve ataerkil kişiliği karşılarındaki insanı koruma ve sahip çıkma duygularını açığa çıkarıyor. Bazen duygu yüklü dakikalar geçirip romantik sürprizlerle sizi şaşırtacak olan Koç erkeği aniden bu davranışlardan vazgeçip baskıcı ve kıskanç tavırlar sergileyebilir.

Koç Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Anlaşabilir mi?

Koç burcu erkeğinin anlaştığı burçların başında harika eşleşmeyi sağlayan Koç burcu kadını geliyor. Bir koç erkeğini en iyi anlayacak ve onun kıskançlıklarına aynı derecede karşılık verecek Koç kadını, Koç erkeği ile başa çıkabilecek güçlü bir karaktere sahip. Her ikisi de kıskanç, ateşli ve despot karaktere sahip olduğu için bu ilişki hem heyecanın doruklarda yaşandığı hem de üstünlük mücadelesinin verildiği bir ilişki olacaktır. Zaman içinde karşılıklı anlayış ve sabırla bu heyecanlı birlikteliğin evlilik yoluna girmemesi zor bir ihtimal.

Koç Burcu Erkeği ile İkizler Kadını Anlaşabilir mi?

Koç burcu erkeğinin anlaştığı burçlardan en eğlencelisi belki de İkizler kadınıdır. Her ikisi de hayat dolu, her ikisi de zeki ve neşeli. Bir ilişkiden başka ne beklenebilir ki? İkizler çok yönlü bir burç olduğu için Koç burcu erkeği asla sıkılmaz ve aradığı aşkı bulur. Fakat aşırı kıskançlık Koç burcu erkeğinin kaçınması gereken bir davranıştır. Zira İkizler burcu kadını bu durumdan hiç hoşlanmaz.

Koç Burcu Erkeği ile Akrep Kadını Anlaşabilir mi?

Akrep, Koç burcu erkeğinin anlaştığı burçlardan birisidir birisi olmasına ama bu iki baskın karakterli güçlü kişiliği hem ateşli bir beraberlik hem de üstünlük mücadelesi bekliyor. Akrep kadınını gördüğü ilk dakikada aşık olabilecek Koç burcu erkeği ilişkinin hep yeni hep canlı kalması için elinden gelen her şey yapacaktır. Fakat akrep burcu kadının kıskançlığı zaman zaman bu ilişkiyi çekilmez hale getirebilir. Koç burcu erkeğinin kıskançlığı da Akrep burcu kanının kıskançlığından farklı değildir gerçi…

Ancak bu ateşli birliktelikte bir zaman sonra gereksiz kıskançlıkların ilişkiyi yıprattığına dair orta bir kanaate varabilir sevgili koç-akrep ikilisi.  Çok sevdiklerinden kıskandıklarını iddia etseler de kendilerine yapıldığında rahatsız oluyorlarsa zaten bir zaman sonra kıskançlığı daha makul seviyede tutabilirler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086847376/


0
Would love your thoughts, please comment.x