yandex
Koç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
İyi Bayramlar

Koç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Koç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Koç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Koç Burcu ve Akrep Anlaşabilir mi?, Koç Burcu ve Kova Burcu Anlaşabilir mi?, Koç Burcu ve Aslan Burcu Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Kadını, Koç Burcu Erkeği, Koç Burcunun Özellikleri Detaylar Yazımızda.

Koç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Daha çok koç burcu gibi inatçı, baskıcı ve kıskanç burçlardır. Meraklı olması özgürlüğüne düşkün olan burçlarla iyi anlaşamamasına yol açar. Genellikle aynı gruptan burçlarla iyi anlaşan Koç burcu Akrep söz konusu olduğunda zıtlaştıkça zıtlaşır. Fakat Koç burcu ve Akrep burcu arasında kuvvetli bir cinsel çekim olduğunu ifade etmek gerek.  Öte yandan Kova gibi özgürlüğüne düşkün bir burç ile Koç burcu uyumu da problemli olabilir.

Hakimiyet kurmak ve karşısındakini kendi kontrolüne sokmak isteyen Koç burçları bu huylarıyla Kova burçlarını sıkabilir. Başak burcu ile Koç burcu ise ilgisiz tavırlarıyla Koç burcunu çileden çıkartan burçlar arasındadır. Koç burcunun anlaşamadığı burçlardan olan Oğlak ise stabil ve aşırı disiplinli haliyle Koç burcunun değişime açık haline ayak uyduramayacak ve bu ilişkinin bir geleceği olmayacaktır.

Koç Burcu ve Akrep Anlaşabilir mi?

Koç burcu güçlü karakterli ve inatçı bir burçtur. Değişime ve yeniliğe daima açık olan Koç burçları gezmeyi, eğlenmeyi ve neşeli ortamlarda bulunmayı severler. Akrep burçları kızgın ve kıskanç yapısıyla Koç burcunu çok sinirlendirebilir. Hatta bazen Akrep ile ilişki yaşayan bir Koç nasıl onu sevdiğini anlayamaz. Çünkü hep kendi dediği olsun isteyen Akrepler karşısındakine söz hakkı tanımayı sevmezler.

Dinleme konusunda da iyi değildirler. Durun böyle olunca uzun süren Koç-Akrep birlikteliğinin sırrının ne olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Bu sır Koç-Akrep arasındaki fiziksel çekim ve akrep burcunun yüksek libidosundan kaynaklanıyor.

Koç Burcu ve Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında Kova burcunu saymak biraz kulağa garip geliyor olabilir. Çünkü her iki burçta çok fazla ortak özelliğe sahip. Kültürlü, eğitimli, zeki ve alımlı insanlardan hoşlanan ve uzun konuşmalar yapmayı seven Kova burcu, öğrenmeye,  eğlenmeye ve gezmeye meraklı olan Koç burcuyla özgürlükler konusunda anlaşamıyor. Çünkü inatçı ve kıskanç Koç burcunun bu davranışları Kova burcuna göre tam bir güvensizlik örneği! Hem de kovaya olan güvensizliği değil Koç burcunun özgüvensizliği…

Bu davranışlarla karşılaşan bir kova umursamaz ve ilgisiz olmaya başladıktan sonra zaten ilişkinin bağlarından en temeli kopmuş oluyor.

Koç Burcu ve Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Koç burcunun anlaşamadığı burçlardan olan Aslan burcu kibrinden kaybeder bu ilişkide. Gözü hep daha fazlasındadır çünkü. Romantik bir akşam yemeğinde alacağı hediyeye burun kıvırarak bakabilir Aslan burcu. Koç ne yapsın? Koç bu ilişkinin ayakta durması için elinden geleni yapacaktır ancak Aslan burcunun bu ayakları yerden kesik ve havai davranışları koç burcunu çileden çıkarmaya yeter de artar!

Aslan akrep kova oğlak başak

Bu iki burç aynı gruba dahil olmalarına rağmen birbirleri ile anlaşmaları mümkün değildir.  İkisi de tabiri caiz ise ateş ve barut gibidir. İki burçta da lider özelliği olduğundan ilişkide ya da arkadaşlık ilişkilerinde lider olmak isteyecek ve sözünün geçmesini isteyecektir bu da iki tarafın tartışmalarına neden olacaktır. Koç kadını sürekli meraklı yapısıyla aslan burcunu denetleyecek bu da aslan burcunun hoşuna gitmeyecektir.

Koç kadının umursamaz tavırları ile akrep burcu erkeğini çileden çıkartabilir. Akrep erkeğinin fazla ayrıntıcı olması ve ayrıntılara takılması koç kadınında tedirginlik yaratabilir nihayetinde ikisi de zıt gruplar olan ateş ve su gruplarına mensup üyelerdir bu ikili sadece cinsel anlamda çok iyi bir çift olabilirler ancak günlük hayatta anlaşmaları mümkün olmayacaktır.

Oğlak burcunun anlaşamadığı burçlardan elinde bayrak sallayanı varsa o da Yay burcudur. İkizler burcunu aratır Oğlaklara. Yay burcu ikizler kadar düşünceli de değildir, duygusal da! Bu yüzden Oğlak-Yay ikilisinin ilişkisi çok uzun soluklu olmayacaktır. Yay burcunun eğlenceye olan düşkünlüğü, aniden çıkıp yeni yerler görme isteği ve hareketli hayat tarzı Oğlak burcuna göre değildir. Benzer şekilde Yay burçları da Oğlak burcunun davranışlarını katlanılmaz derecede sıkıcı ve gereksiz görebilirler

Koç kadını ilişki üzerinde hakimiyet kurmayı sevdiğinden kova burcunu sıkacak ve kısıtlayacaktır. Özgürlüğüne düşkün olan kova burcu bu durumdan mutlaka bunalacak ve tartışma çıkaracaktır. Aynı zamanda koç kadının ele avuca sığmayan yapısı ile bir güne birkaç iş sıkıştırması kovanın hoşuna gitmeyecektir. Kovanın gizemli ve ilgisiz tavırları koç kadınını sinir edecektir.

Temel özelliği inatçı bir karakter olan koç burcu, kendisi gibi özelliklere sahip olan boğa burcuyla hiçbir zaman anlaşamaz. Akrep burcunun kinci olması da çabuk sinirlenen ama çabuk affeden koç burcunun akrep burcundan uzaklaşmasını sağlar. Dediğim dedik olan ve değişime kapalı oğlak burcu da değişimlere açık koç burcunun anlaşamadığı burçlar arasındadır. Planlı ve disiplinli başak burcu insanı, çabuk kararlar alan ve önce uygulayıp sonra düşünen koç burcuyla çoğu zaman çatışma yaşayacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1733 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi sizlere küçük ama etkili önerileri sitemizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler yazılarımız tamamıyla Eniyisozler.Net için uzman yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu alanda yer alan bilgiler bir öneridir. Özgün ve siteye özel olarak yazılmıştır. Site içerisinde bazı Görseller googleden alıntıdır Telif olduğunu düşündüğünüz veya size aid olanı yayınlanmasını istemediğiniz görselleri Email yoluyla veya iletişim bölümünden bildiriniz. Bildirdiğiniz taktirde Görsel Kaldırılır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x