Kova Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Anlaşamayan Burçlar

Bu Yazımızda Kova Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Kova Burcu ile Aslan Burcu Anlaşabilir mi?, Kova Burcu Akrep Burcu ile Anlaşabilir mi?, Kova Burcu Boğa Burcu ile Anlaşabilir mi? Detaylar Yazımızda.

Kova Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Anlaşamayan Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:43
201

Kova Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Kova burcunun anlaşamadığı burçlar başlıca : Aslan, Akrep ve Boğa’dır. Konuşkan, ve neşeli bir yapıya sahip olan Kova burcu karşısındaki insanı bilgi birikimi , kültürel özellikleri ve konuşması ile adeta büyüler. Durum böyle olunca bir Kova burcuna karşı koymak neredeyse imkansızdır. Yadım sever olması, insancıl yaklaşımı ve kırılsa bile bunu belli etmemeye çalışmasıyla aslında Kova burcu eşi benzeri bulunmaz bir burçtur. Fakat anlaşamadığı burçlar elbette vardır. İşte bazı eşleşmeler!

Kova Burcu ile Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Kova burcu kendinden emin bir burç olduğu için aslında ayakları yere basan bir burçtur. Afaki davranışları olan ve ayakları yere basmayan bir Aslan burcuna tahammül etmesi için Kova burcu sabrını sonuna kadar zorlamalıdır. Yine de bu ilişki  her iki taraf içinde büyük zorlukların yaşanacağı bir ilişkidir. Başlarda birbirini çeken Kova ve Aslan burcu her ikisi de üstün olmayı seven burçlar olduğu için bir zaman sonra birbirini itebilirler.

Kova burcunun anlaşamadığı burçlar arasında olan Aslan burcu arka planda olmaktan asla hoşlanmaz. Halbuki ilişkinin başlarında bir Aslan kendi yansımasını Kovadaki suda görebilir. Fakat zamanla su berraklığını yitirir ve görüntünün bulanıklaşması  ilişkiyi çıkmaza sürükleyebilir. Bu yüzden Aslan burcu da Kova burcunun anlaşamadığı burçlar arasındadır.

Kova Burcu Akrep Burcu ile Anlaşabilir mi?

Birbirine zıt karakterlerde olan Kova ve Akrep burcu uyum konusunda iyi bir ikili değil. Fakat ilk zamanlarda Kova ve Akrep burcu arasında karşı koyulamaz bir çekim oluşabilir. İlerleyen dönemlerde görüleceği üzere Kova burcunun kariyerini hayatının merkezine koyması ve aşk ilişkisinde çok ilgili davranmıyor olması bir Akrep tarafından ‘Acaba beni aldatıyor mu? , sevmiyor!’ gibi düşüncelere yol açabilir. Kıskanç bir Akrep burcu aksini düşünemezdi zaten.

Kova Burcu Boğa Burcu ile Anlaşabilir mi?

Kova burcunun anlaşamadığı burçlardan olan Boğa belki de Kova için en uzak durulması gereken bir partner. Çünkü Boğa burcu ile Kova burcunun ortak noktaları neredeyse hiç yok. Farklı alanlara ilgilerinin olması zaman zaman birbirlerinin beğendiği bir şeye garip garip bakıp ‘ne var ki bunda?’ diyebilirler.  Birbirlerinin zevklerini hiç anlamazlar, farklı alışkanlıklara ve hayat felsefesine sahiptirler.

Bu nedenle kova ve boğa burcunun anlaşabilmesi ,uzun bir ilişkiyi devam ettirebilmeleri için hem çok sabırlı olmaları hem de kendilerinden ödün vermesi gerekecek…

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004389/


0
Would love your thoughts, please comment.x