yandex
Sırasıyla En Kıskanç Burçlar | Kararsız, Sinirli Burçlar
Günün Sözü

Sırasıyla En Kıskanç Burçlar | Kararsız, Sinirli Burçlar

Sırasıyla En Kıskanç Burçlar | Kararsız, Sinirli Burçlar

Bu Yazımızda Sırasıyla En Kıskanç Burçlar, En Kıskanç Burç, Kararsız Burçlar, En Sinirli Burçlar, En Duygusal Burçlar, Aldatan Burçlar, Kıskanç Burçlar 2022 Detaylar Yazımızda.

En Kıskanç Burç

Görebileceğiniz bu yazı duygusal ilişkilerde partner seçiminize yardımcı olmak amacıyla yazılmıştır. İkili ilişkilerde herkes güvenebileceği, anlaşabileceği ve uyum içinde bir beraberlik yaşayacağı biriyle olmak ister. Durum bu olunca kıskançlık krizleri ilişkileri çıkmaza sokabileceği gibi alttan almaya eğilimli biri değilseniz ilişkiniz sona bile erebilir.

Çünkü ilk zamanlardaki heyecan azaldığı gibi bir de üstüne baskı ve kıskançlık krizleri eklenmiştir. Sonunda bu durum onunla konuşmak bile istemeyeceğiniz hatta yüzünü dahi görmek istemeyeceğiniz bir hal alır ki bu en tehlikeli aşamadır. Bu yazıda sırasıyla en kıskanç burçları görerek ilişki seçiminize yön verebilir, makul derecede kıskanan burçları da öğrenebilirsiniz.


Sırasıyla En Kıskanç Burçlar | Kararsız, Sinirli Burçlar

En Kıskanç Burç Akrep mi?

Akrepler gerçekten de sırasıyla en kıskanç burçlar listesinin başını çekerek bizi şaşırtıyor mu?’ ‘Hayır.’ Akrep burçlarının kıskançlığı dillere destan olmuştur. Karşısındaki insanı çileden çıkartan ve akrepler kıskandıkları zaman fırtınalar kopabilir. Bir akrep ile birlikteyseniz bunu zaten biliyorsunuzdur.

O halde akrep ile olan birlikteliğinizi kurtaracak birkaç öneri: Her zaman alttan almayın! Sizi kontrol edebileceği duygusuna kapılırsa kıskanınca sergilediği abartılı davranışlarına hep devam eder. Biraz kıskançlık durumları yaratacak durumları ortadan kaldırarak biraz da kendi ağırlığınız koyup birey olduğunuzu vurgulayarak durumu dengelemeniz mümkündür.

İkinciliğe oynayan Koç Kıskançlığı Nasıl?

Koç burcu kendini ön planda tutmak isteyen ve hep ilgi bekleyen bir burçtur. Bu yüzden başkaları ile ilgilenmenizi hiç istemezler. Sevdikleri zaman gözü sevdikleri insandan başkasını görmeyen koçlar şarkının da dediği gibi saçınız teninize değse teninizi kıskanırlar. Pek bir sevdikleri için makul bir kıskançlık sayılabilir.

Karasız İkizler: Kıskansam mı?

İkizler dalgalı ruh halleri ile sevdikleri insanların düşüncelerine çok değer verirler. Ne söylediği, ne yaptığı, alacakları ortak kararlar hep ikizlerin kafasında sevdiğinin düşüncesi çerçevesinde dolaşır durur. Çok değer verdikleri için kıskançtırlar haliyle ama bunu çok belli etmemeye çalışırlar. Belli olmadığını sanmaları da ayrı bir komik durumdur tabii. ’Kıskandığımı belli edersem benden soğur mu soğumaz mı?’, ’Bu doğru bir davranış biçimi mi?’ diye kendilerini harap ederler

Sırasıyla en kıskanç burçlar listesi Boğa, Aslan, Yengeç, Yay, Başak ,Terazi, Balık, Oğlak ve kıskanma konusunda en kaygısız olan burç olan Kova şeklindedir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2957 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x