Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır? | Burçlar ve Aşk Hayatı

Bu Yazımızda Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır?, Burçlar Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder, Burçların Erkekleri Nasıl Aşık Olur, Burçların Aşk Belirtileri Detaylar Yazımızda.

Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır? | Burçlar ve Aşk Hayatı
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:05
244

Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır?

İnsanların burçlarına göre ve karakter özelliklerine göre aşık olduklarında ki davranışları sürekli değişmektedir. Özellikle hiç yapmam denilen bir şey bu dönemlerde sık sık yapılabilir. Aşkın her insan üzerindeki etkisi farklı olsa da, burçlara göre bazı belirtileri vardır. Burçlar aşık olunca nasıl davranır? sorusu için tüm burçların özellikleri, artı ve eksi yönleri toparlanmıştır.

Her zaman hareketli olan Koç insanları, karşılarında ki kişinin de enerjik olmasını ister. Aşık oldukları insan için çok kolay para harcayan Koçlar, geleceği düşünmeden hareket etmeyi sever. Çoğu zaman cömert olsalar da, damarları tuttu mu bencil ve düşüncesiz davranışlar sergilerler. Ayrıca aşık oldukları kişinin sadece kendileri ile ilgilenmesini isteyerek kıskançlık krizine girebilirler.

Aşık Olunca Sakin Kalınır Mı?

Boğa burçları çoğu zaman sakin yapıları ile bilinmektedir. Bu durum burçlar aşık olunca nasıl davranır? sorusunun Boğalara yöneltilmesini sağlamaktadır. İlişkilerinde de sakin ve yapıcı taraf olmayı seçen Boğalar, sevdiği kişiyi korumak için herkesin önünde durabilecek cesarettedir.

Aşık olduklarında daha çok yapıcı olmaya çalışan Boğalar, sinirlendiğinde karşılarındaki kişiyi korkutabilecek duruma gelebilirler. Hareketli burçlardan biri olan İkizler, dramatik takılan ve köle ruhlu olan kişileri istemezler. Aşık oldukları kişinin de enerjik ve bağımsız olmasını isteyebilirler. Herşeyden çabuk sıkılan İkizler, aşık olduklarında daha sabırlı olmayı öğrenmektedir. Sessiz yapıları ile bilinen Yengeçler, aşık olduklarında ve güvenecekleri kişiyi bulduğunda tüm enerjisini ortaya çıkartmaktadır. Gerektiği zaman aşık olduğu kişiyi koruyarak ön plana çıkmaktan çekinmezler. İçlerinde bulunan yaramaz çocuk ise aşk dönemlerinde ortaya çıkmaktadır.

Aşkta Liderlik Olur Mu?

Burçlar aşık olunca nasıl davranır? soruna verilmesi gereken cevaplardan biri de liderlik anlayışıdır. Aşk hayatında çoğu zaman bir taraf baskınken, diğeri daha pasiftir. Aslanlar, ilişkide her şeyi ele almaktan, kontrol altında tutmaktan ve yönlendirmekten hoşlanır. Fakat gerçekten aşık olan Aslanlar, onca kişinin karşısında ağlayabilecek yüreğe sahiptir. Sakinlikleri ile bilinen Başaklar ise, aşk hayatlarında da mantıksal davranmayı severler. Eşlerine ve dostlarına sıkı bağlarla bağlı olan Başaklar, aşık olduklarında sempatik ve enerjik kişiliklerini ortaya çıkartmaktadır. Teraziler ise aşık oldukları kişi için her şeyi göze almaktadır.

Karşılarında ki kişiye karşı oldukça sabırlı olan Teraziler, patlama noktasına geldiğinde kimseyi tanımazlar. Akrepler her ne kadar tutkuları ve çapkınlıkları ile bilinse de, aşık olduklarında ipleri elinden bırakırlar. Sevdiği kişiye bağlı olan Akrepler, aşklarını her şeyden üstün tutarlar. Yay burcu insanları ise daha çekimser davranmakta ve biraz utangaç kalmaktadır. Bunun yanı sıra Oğlaklar, aşık oldukları kişi için bir çok kişiden eleştiri alabilir. Fakat bu eleştiriler aşk bağlarını kuvvetlendirmekte ve kimi zaman onları yanlış adımlara sürüklemektedir.

Kovalar da sevdiklerine bağlı olan kişilerdir. Kimi zaman parlamaları görülse de, genel olarak sakin kalmaya çalışırlar. Burçlar aşık olunca nasıl davranır? diye merak edenler için Balıklar duygularını ön planda tutar ve bazen ergen gibi davranabilir. Fakat bu karşılarındakine olan bağını gösterme çabasıdır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318955/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x