Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır? | Burçlar ve Aşk Hayatı

Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır? | Burçlar ve Aşk Hayatı

Bu Yazımızda Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır?, Burçlar Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder, Burçların Erkekleri Nasıl Aşık Olur, Burçların Aşk Belirtileri Detaylar Yazımızda.

Burçların Aşk Belirtileri

İnsanların burçlarına göre ve karakter özelliklerine göre aşık olduklarında ki davranışları sürekli değişmektedir. Özellikle hiç yapmam denilen bir şey bu dönemlerde sık sık yapılabilir. Aşkın her insan üzerindeki etkisi farklı olsa da, burçlara göre bazı belirtileri vardır. Burçlar aşık olunca nasıl davranır? sorusu için tüm burçların özellikleri, artı ve eksi yönleri toparlanmıştır.


Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır?

Her zaman hareketli olan Koç insanları, karşılarında ki kişinin de enerjik olmasını ister. Aşık oldukları insan için çok kolay para harcayan Koçlar, geleceği düşünmeden hareket etmeyi sever. Çoğu zaman cömert olsalar da, damarları tuttu mu bencil ve düşüncesiz davranışlar sergilerler. Ayrıca aşık oldukları kişinin sadece kendileri ile ilgilenmesini isteyerek kıskançlık krizine girebilirler.

Aşık Olunca Sakin Kalınır Mı?

Boğa burçları çoğu zaman sakin yapıları ile bilinmektedir. Bu durum burçlar aşık olunca nasıl davranır? sorusunun Boğalara yöneltilmesini sağlamaktadır. İlişkilerinde de sakin ve yapıcı taraf olmayı seçen Boğalar, sevdiği kişiyi korumak için herkesin önünde durabilecek cesarettedir.

Aşık olduklarında daha çok yapıcı olmaya çalışan Boğalar, sinirlendiğinde karşılarındaki kişiyi korkutabilecek duruma gelebilirler. Hareketli burçlardan biri olan İkizler, dramatik takılan ve köle ruhlu olan kişileri istemezler. Aşık oldukları kişinin de enerjik ve bağımsız olmasını isteyebilirler. Herşeyden çabuk sıkılan İkizler, aşık olduklarında daha sabırlı olmayı öğrenmektedir. Sessiz yapıları ile bilinen Yengeçler, aşık olduklarında ve güvenecekleri kişiyi bulduğunda tüm enerjisini ortaya çıkartmaktadır. Gerektiği zaman aşık olduğu kişiyi koruyarak ön plana çıkmaktan çekinmezler. İçlerinde bulunan yaramaz çocuk ise aşk dönemlerinde ortaya çıkmaktadır.

Aşkta Liderlik Olur Mu?

Burçlar aşık olunca nasıl davranır? soruna verilmesi gereken cevaplardan biri de liderlik anlayışıdır. Aşk hayatında çoğu zaman bir taraf baskınken, diğeri daha pasiftir. Aslanlar, ilişkide her şeyi ele almaktan, kontrol altında tutmaktan ve yönlendirmekten hoşlanır. Fakat gerçekten aşık olan Aslanlar, onca kişinin karşısında ağlayabilecek yüreğe sahiptir. Sakinlikleri ile bilinen Başaklar ise, aşk hayatlarında da mantıksal davranmayı severler. Eşlerine ve dostlarına sıkı bağlarla bağlı olan Başaklar, aşık olduklarında sempatik ve enerjik kişiliklerini ortaya çıkartmaktadır. Teraziler ise aşık oldukları kişi için her şeyi göze almaktadır.

Karşılarında ki kişiye karşı oldukça sabırlı olan Teraziler, patlama noktasına geldiğinde kimseyi tanımazlar. Akrepler her ne kadar tutkuları ve çapkınlıkları ile bilinse de, aşık olduklarında ipleri elinden bırakırlar. Sevdiği kişiye bağlı olan Akrepler, aşklarını her şeyden üstün tutarlar. Yay burcu insanları ise daha çekimser davranmakta ve biraz utangaç kalmaktadır. Bunun yanı sıra Oğlaklar, aşık oldukları kişi için bir çok kişiden eleştiri alabilir. Fakat bu eleştiriler aşk bağlarını kuvvetlendirmekte ve kimi zaman onları yanlış adımlara sürüklemektedir.

Kovalar da sevdiklerine bağlı olan kişilerdir. Kimi zaman parlamaları görülse de, genel olarak sakin kalmaya çalışırlar. Burçlar aşık olunca nasıl davranır? diye merak edenler için Balıklar duygularını ön planda tutar ve bazen ergen gibi davranabilir. Fakat bu karşılarındakine olan bağını gösterme çabasıdır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318955/


Bu yazı 2521 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x