Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar | Hangi Burçla Evlenmeli?

Bu Yazımızda Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar, Kova ve Boğa Burcu Anlaşır mı?, Kova Burcu ile İkizler Burcu Anlaşır mı?, Kova Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşır mı?, Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır, Kova Burcu Hangi Burçla Evlenmeli? Detaylar Yazımızda.

Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar | Hangi Burçla Evlenmeli?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:49
248

Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar

Kova burcunun anlaştığı burçlar arasında en başta cana yakın, sevimli ve çekici olan Koç burcu geliyor. Kova’nın yenilikleri ve macerayı seven yanını, koç burcu ortaya çıkarabilir. Birçok ortak zevke sahip olan bu iki burç hareketli bir yaşam tarzına sahip oldukları için beraber geçirecekleri zaman su gibi akıp gidecektir. 24 saat bile az gelmeye başlar birbirlerine doymak için.

Koç burcu kova burcuna nazaran daha kıskanç bir burç olduğu için ilişkinin ciddiyeti için adımlar atılmaya başlandığında bir takım krizlerim ortaya çıkması muhtemeldir. Çünkü Kova burcunun katlanamayacağı bir şey varsa o da kısıtlanmak ve baskı altındaymış gibi hissetmektedir. Kova burcunun anlaştığı burçlar arasında başı çeken Koç burcu bu kıskançlık hislerini biraz dizginlemeli…

Güvensizliğe Asla Tahammülü Yok

Kova burcunun anlaştığı burçlar genellikle kıskançlık krizine girmeyen burçlar. Tabii kıskanç fakat sadık burçlarla da anlaşabiliyor Kovalar. Ancak kıskançlıktan ve güvensizlikten nefret eden Kova burcu ile iyi geçinmek için ya kıskandığınızı belli etmeyecek ya da makul ölçüde kıskanacaksınız. Aksi taktirde bunaltılmaya hiç tahammülü olmayan Kova çekip gidebilir.

Kova ve Boğa Burcu Anlaşır mı?

Kova burcunun anlaştığı burçlar arasında Boğa burcunu da sayabilmek mümkün. Ancak Kova-Boğa ilişkisinde Kova burcunun yeniliğe ve değişime olan merakı Boğa tarafından ruhsuzlukla izlenebilir. Yine de kovanın neşe ve hevesle öğrendiği ve keşfettiği her şeyi Boğa ile paylaşması Kovanın kendini güvende Boğa’nınsa güçlü hissetmesini sağlar.

Kova Burcu ile İkizler Burcu Anlaşır mı?

Kova burcunun anlaştığı burçlardan olan ikizler burcu tam anlamıyla kova burcu için biçilmiş kaftandır desek yalan söylemiş olmayız. Zira kova- ikizler ikilisinin aşk ilişkisi de arkadaşlıkları da ve hatta evlilikleri de büyük bir serüvendir. Her ikisi de açık gözlü ve zeki olduğu için birbirleriyle her şeyi paylaşabilirler. Kova ve ikizler bir araya geldiğinde geçmişi siler ve o andan sonra sadece birbirlerine odaklanırlar.

Zaman zaman ikizlerin değişken ruh haline sahip olması görece daha güçlü bir duruşu olan Kovaların sinirlerini zorlasa da birbirlerine olan bağlılıkları bu sorunun üstesinden gelecektir.

Kova Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşır mı?

Yengeç duygusal karakterli ve içli bir burç olarak Kova burcunun anlaştığı burçlar arasındadır. Kova burcu Yengeç burcunun geleneksel özelliklerine saygı duyar ve yengeç burcunun sevecenliğinden etkilenir. Bazılarına göre uzun soluklu olmayacak bu ikilinin ilişkisini saygı ve sevgi ile özveriler ayakta tutacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004346/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x