Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar | Hangi Burçla Evlenmeli?

Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar | Hangi Burçla Evlenmeli?

Bu Yazımızda Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar, Kova ve Boğa Burcu Anlaşır mı?, Kova Burcu ile İkizler Burcu Anlaşır mı?, Kova Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşır mı?, Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır, Kova Burcu Hangi Burçla Evlenmeli? Detaylar Yazımızda.

Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

Kova burcunun anlaştığı burçlar arasında en başta cana yakın, sevimli ve çekici olan Koç burcu geliyor. Kova’nın yenilikleri ve macerayı seven yanını, koç burcu ortaya çıkarabilir. Birçok ortak zevke sahip olan bu iki burç hareketli bir yaşam tarzına sahip oldukları için beraber geçirecekleri zaman su gibi akıp gidecektir. 24 saat bile az gelmeye başlar birbirlerine doymak için.

Koç burcu kova burcuna nazaran daha kıskanç bir burç olduğu için ilişkinin ciddiyeti için adımlar atılmaya başlandığında bir takım krizlerim ortaya çıkması muhtemeldir. Çünkü Kova burcunun katlanamayacağı bir şey varsa o da kısıtlanmak ve baskı altındaymış gibi hissetmektedir. Kova burcunun anlaştığı burçlar arasında başı çeken Koç burcu bu kıskançlık hislerini biraz dizginlemeli…


Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar | Hangi Burçla Evlenmeli?

Güvensizliğe Asla Tahammülü Yok

Kova burcunun anlaştığı burçlar genellikle kıskançlık krizine girmeyen burçlar. Tabii kıskanç fakat sadık burçlarla da anlaşabiliyor Kovalar. Ancak kıskançlıktan ve güvensizlikten nefret eden Kova burcu ile iyi geçinmek için ya kıskandığınızı belli etmeyecek ya da makul ölçüde kıskanacaksınız. Aksi taktirde bunaltılmaya hiç tahammülü olmayan Kova çekip gidebilir.

Kova ve Boğa Burcu Anlaşır mı?

Kova burcunun anlaştığı burçlar arasında Boğa burcunu da sayabilmek mümkün. Ancak Kova-Boğa ilişkisinde Kova burcunun yeniliğe ve değişime olan merakı Boğa tarafından ruhsuzlukla izlenebilir. Yine de kovanın neşe ve hevesle öğrendiği ve keşfettiği her şeyi Boğa ile paylaşması Kovanın kendini güvende Boğa’nınsa güçlü hissetmesini sağlar.

Kova Burcu ile İkizler Burcu Anlaşır mı?

Kova burcunun anlaştığı burçlardan olan ikizler burcu tam anlamıyla kova burcu için biçilmiş kaftandır desek yalan söylemiş olmayız. Zira kova- ikizler ikilisinin aşk ilişkisi de arkadaşlıkları da ve hatta evlilikleri de büyük bir serüvendir. Her ikisi de açık gözlü ve zeki olduğu için birbirleriyle her şeyi paylaşabilirler. Kova ve ikizler bir araya geldiğinde geçmişi siler ve o andan sonra sadece birbirlerine odaklanırlar.

Zaman zaman ikizlerin değişken ruh haline sahip olması görece daha güçlü bir duruşu olan Kovaların sinirlerini zorlasa da birbirlerine olan bağlılıkları bu sorunun üstesinden gelecektir.

Kova Burcu ile Yengeç Burcu Anlaşır mı?

Yengeç duygusal karakterli ve içli bir burç olarak Kova burcunun anlaştığı burçlar arasındadır. Kova burcu Yengeç burcunun geleneksel özelliklerine saygı duyar ve yengeç burcunun sevecenliğinden etkilenir. Bazılarına göre uzun soluklu olmayacak bu ikilinin ilişkisini saygı ve sevgi ile özveriler ayakta tutacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004346/


Bu yazı 1869 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x