Sadık Burçlar | Sadakatli Burçlar, Sevgilisine En Sadık Burç

Bu Yazımızda Sadık Burçlar, Koç Burcu Kıskanç mı? Sadık mı?, Boğa Burcu Sadık mı?, Sadakatli Burçlar, Sevgilisine En Sadık Burç, En Sadık Burç Erkeği Sıralaması, En Çok Seven Burçlar Detaylar Yazımızda.

Sadık Burçlar | Sadakatli Burçlar, Sevgilisine En Sadık Burç
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:43
159

Sadık Burçlar

Burçların sıralandığı bu yazı hangi burçların sadakatli olduğunu gözler önüne seriyor. İlişkide karşılıklı güveni temin eden her çift aslında sadakatin yerini de yapış oluyor. Güvenin temel alınmadığı ve saygı çerçevesinde hareket edilmeyen ilişkilerde sevginin tek başına yeterli olacağını söylemek optimist bir bakış açısına işaret edeceği için ilişkide sadakat için güven, saygı ve sevgi faktörlerinin hepsinin ayrılmaz parçalar olduğunu söylemek gerekir. Sadık burçlar sıralamamızı burçların karakteristik özelliklerine göre yaptık. İşte o sıralama!

Koç Burcu Kıskanç mı? Sadık mı?

Koç burçları güvene dayalı bir ilişkiden yanadır fakat kıskanmaya gelince onlardan iyisi de yoktur! Koçlar sevdikleri insana büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı oldukları için en sadık burçlar arasında sayılabilir.

Boğa Burcu Sadık mı?

Boğa burcu sadık mı? Sorusuna ‘sadıktır.’ Demeyi Boğalara hakaret sayılabilir çünkü Boğalar sadakatin kitabını yazacak kadar bağlıdır sevdiklerine. Ömür boyu her durumda sevdiği insanın yanında olarak bunu en net biçimde göstereceklerinden hiç şüpheniz olmasın.

Sadakatin Yıldızı Yengeçler

Yengeç burçları yumuşak ve sevimli mizaçlarıyla karşısındakileri etkilemekte ustadırlar. İkili ilişkilerde ise sevdiğinden karşılık bulan bir yengeç kadar mutlusu bulunamaz doğrusu. Sevdiğinde ve sevildiğinde böylesine mutlu olan Yengeç burçları bir ömür hayat arkadaşlarına sadık kalacaklarına dair kendi içlerinden adeta ant içmişlerdir.

Özgür Ruhlu İkizlere Güvenin Çünkü…

Açık yürekli ikizler özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür, sadık burçlar arasında olmasına diyecek yok fakat kendisine güvenilmediği hissine kapıldığı an huyu suyu değişebilir. Onun sadakatini sorgulamakta çok kendinizi sorgulamanız ve ikizlerden şüphe duymamanız gerekir. En ufak bir kontrol bile onu çileden çıkarabilir ve ilişkiyi tehlikeye sokabilir.

Zor Zahmet Sadık Burç Aslan

Duygularını doruklarda yaşamayı seven Aslan burçlarını düzenli bir ilişkide tutmak zor olabilir. Farklı heyecanlar aramak isteyebileceklerinden ilişkinizi canlı tutacak küçük sürprizlerle aslanı şaşırtmalısınız. Hiç sadık kalamaz değil sadece heyecana sadıktır. Heyecanı yaratmak ise tamamen sizin elinizde. Sonra elinize geçecek olan ne mi? aslan yeleleri…

Karşılıklı Sadakat için Terazi

Terazi burçları ilişkilerinin köklerini bereketli güven toprağına ekmek isterler. Bu bereket terazinin ilişkide aradığı sadakati de beraberinde getirir. Karşılarındaki insandan da aynı şekilde güven ve sadakat görmek isterler. Aksi taktirde gözleri aştan kör olsa bile ilişkiyi sonlandırmaktan çekinmeyeceklerdir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073459599/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x