Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu | Burçlar ve Cinsellik

Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu | Burçlar ve Cinsellik

Bu Yazımızda Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu, Burçların Birbiriyle Cinsel Uyumu Nasıldır?, Burçlarda Cinsel Uyum Nasıl Belirlenir?, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç, Cinsel Gücü Fazla Olan Burç, Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçların Cinsel Uyum Tablosu, Burçlara Göre Cinsel Zaaflar Detaylar Yazımızda.

Burçlara Göre Cinsel Zaaflar

Her insan kişilik yapısına göre bazı özelliklere sahiptir. Astronomik olarak burçlar da insanın kişilik özelliklerini belirlemektedir. Burçların birbirleriyle cinsel uyumu da vardır. Bazıları iyi anlaşırken, bazılarının bir araya gelmesi bile sakıncalıdır. Sürekli hareketli olan Koçlar, yatakta kendileri gibi enerjik bir partner istemektedir. Bu nedenle İkizler burcu ile tam uyum içerisindedir. İkili birbirini tamamlamaktadır. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Cinsel uyum esnasında öpücüklere boğulmayı severler.


Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu | Burçlar ve Cinsellik

Yatakta daha sakin kalmayı tercih eden Boğalar, yavaş yavaş zevk almayı severler. Bu nedenle sakin tavırlı insanlar ile daha çok uyumludur. Aynı şekilde Oğlak da yavaşlıktan yana olduğu için Boğa ve Oğlakların birlikteliği oldukça iyidir. Ayrıca Boğalar, kendilerine iltifat eden kişilerden daha çok hoşlanırlar. Bu nedenle partnerinden sürekli sevgi sözcükleri bekleyebilirler. Cinsellikte farklı şeyler denemeyi seven İkizler, Koç ve Yay ile aradığı birlikteliği bulabilmektedir.

Burçların Birbiriyle Cinsel Uyumu Nasıldır?

Yengeçler daha çok yönlenme taraftarıdır. Partnerlerinin isteklerini ön planda tutmayı severler. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Bu nedenle karşısındaki kişinin ne hissettiğini ona açık açık söylemesini isterler. Bu anlamda duygusallık seviyesi yüksek olan Balık ve Oğlaklar ile tam bir uyum içindedir. Bu ikililerin birlikteliği daha çok romantizme dayalıdır. Sevmedikleri kişiler ile birlikte olmayı düşünemezler. Aslanlar cinsellikte de lider olmayı seven bir yapıdadır.

Hareketli yapıları karşısında ki kişiyi sindirebilir. Bu nedenle cinsel uyumda partnerlerinin kendisi gibi rahat ve özgür davranmasını isterler. Her türlü şeyi karşısındakine söyleyebilen Aslanlar, değişik pozisyonları severler. Bu nedenle Yay ve Koç burcu ile daha uyumlu bir birliktelik elde edilir. Burçların birbiriyle cinsel uyumu oldukça önemlidir. Bunu bilerek davranmak partner ile daha çok yakınlaşma sağlayabilir. Ayrıca karşısındaki kişinin isteklerini de göz önünde tutmasını sağlamaktadır.

Cinsel Uyum Nasıl Belirlenir?

Burçların cinsel uyumu, kişisel özelliklerine ve baskınlığına göre belirlenmektedir. Çok sakin burç ile enerji dolu bir burcun birlikteliği iki tarafında yıpranmasına neden olabilir. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Yatakta yaratıcılığını konuşturan Başaklar, yeni şeyler denemeyi sever. Ayrıca burçlar içinde en çok zevk alanlardan biridir. Bu nedenle kendisi gibi tutkulu Akrep ve Yay ile daha iyi anlaşmaktadır. Bu birliktelikler, çiftlerin birbirini anlamasını ve yakınlaşmasını kolaylaştırmaktadır. Teraziler küçük ayrıntılara ve dokunuşlara değer verir.

Zevkten çok romantizmin tadını çıkartmak ister. Bu yüzden Yengeç ve Balık burçları ile uyumu daha iyidir. Kendilerini göstermeyi seven Akrepler, yatakta enerji dolu birine dönüşebilir. Yeni fikirlere her zaman açık olması ve değişik fanteziler denemesi ile Akreplerin Başak ve kendi burçlarıyla anlaşmasını sağlamaktadır.

Oyun oynamayı seven Yaylar, İkizler ve Koçlar ile yatakta baştan çıkabilir. Sorumluluk sahibi olan Oğlaklar, iş cinselliğe geldi mi eğlenmeyi severler. Enerjik yapıları bu zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Kendisini önemli hissettiren Boğalar ile iyi anlaşabilirler.

Burçların birbirleriyle cinsel uyumu Kovaları da etkilemektedir. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Cinsellikte bencil olabilen Kovalar, yatakta her zaman endi sözünü geçirmek ister. Bu anlamda Terazi ve İkizler ile iyi anlaşırlar. Balıklar duygusal yapıya daha çok önem verdiğinden cinsellik sırasında da bu yönlerini ortaya çıkarırlar. Bu nedenle Yengeç, Balık ve Terazilerle iyi bir birliktelik yakalanır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072618206/


Bu yazı 2358 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x