Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yay Kadını Anlaştığı Burç

Bu Yazımızda Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar, Yay Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır?, Yay Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?, Yay Burcu Kadınının Anlaştığı Erkek Burçlar, Yay Burcu Kadını Hangi Burçla Evlenmeli, Yay Burcu Hangi Burca Aşık Olur Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yay Kadını Anlaştığı Burç
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:36
252

Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar

Yay burcu konuşkan, neşeli dışa dönük ve sosyal karakteriyle en sevilen burçların başında gelmektedir. Aşırı iyimser olan ve her olaya pozitif olarak bakan yay burçları ateş grubuna mensup burçlar olarak öncelikle ateş grubu burçları ile anlaşmaktadır. Ateş grubu burcu olan yay kendisi gibi yay burcu ile anlaşmakta hiç zorlanmaz. Genel anlamda seyahat etmeyi, yeni insanlarla tanışmayı farklı ve yeni yerler keşfetmeyi seven yay burcunun anlaştığı burçlar ateş grubuna ait burçlardır. 

Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Arkadaşlığa ve dostluğa verdikleri önem ile tanınan yay burçları ateş grubu dışında aslan ve koç burçları ile iyi anlaşmaktadır.

Yay Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır?

Yay kadını gezmeyi, eğlenceyi seven sanata düşkün ve kültürlü olmaktan hoşlanan alımlı kadınlardır. Karşı cinsten yay burcunun anlaştığı burçlar yay kadını için yay erkeği ile ile anlaşmakta hiç zorlanmaz. Gücü ve hırsı seven yay kadınları ikizler, terazi, koç ve aslan erkekleri ile kolayca anlaşabilir ve bu burçtaki erkeklerden etkilenebilir. Hava ve ateş grubuna ait burçlar ile iyi anlaşan yay kadını toprak ve su grubuna ait burçlar ile anlaşmakta zorlanmaktadır.

Kısıtlanmayı, kıskanılmayı makul derecede seven yay kadını aşırı kıskançlık ile karşılaştığında bunalıp kaçmak isteyebilir. Özellikle en kıskanç burç olarak bilinen akrep erkekleri yay burcunun anlaştığı burçlar arasında değildir. Üzülerek yay kadınına aşık akrep erkeklerinin bu sevdadan vazgeçmeleri gerektiğini söylemek durumundadır.

Ancak alımlı, güzel ve güçlü bir yay kadınından vazgeçemeyecek akrep erkekleri dahil kıskanç olan tüm burçlar azmederek yay kadınının kalbini kazanabilir. Kendini seven, özgürlüğüne en düşkün açıksözlü kova erkekleri yay kadınını etkilemekte oldukça başarılı.

Yay kadını da kova erkeğinin egosuna rağmen kova erkekleri ile iyi anlaşıp iletişim kurabilmektedir. Yay kadınının anlaşamayacağı bir başka burç ise oğlaktır. Her iki burçta güçlü kişilik özellikleri sunduğu için yay burcunun anlaştığı burçlar  arasında oğlak bulunmamaktadır.

Yay Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?

Yay kadını ile benzer biçimde yay erkeği ateş elementi grubuna dahil olduğu için ateş ve hava grubu burçları ile iyi dostluklar ve ikili ilişkiler kurmaktayken su grubu ve toprak grubu burçları ile anlaşamamaktadır. Yay burcu erkeğini en çok etkileyen burçların başında zeki ve güzel kova ve kendi aurasını yayan ikizler kadını vardır. Yay burcu erkeği, kova ve ikizler kadını dışında oğlak ve başak kadınları ile de iyi anlaşır. Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Yay burcunun anlaştığı burçlar arasına giremeyen yengeç ve balık burçları fazla duygusal oldukları için yay erkeğini sıkabilir ve sınırlarını zorlayabilirler. İlişkide birebir aynı karaktere sahip olunması şart değilse de bir tarafı sıkacak özellik barındıran burçların aşk ilişkileri zorlandıkları ve sancılı bir süreç olur. Bu sebeple yay erkeğinin aşk ilişkilerinde hava ve ateş grubunu tercih etmesi tarafların anlaşmasında önemli bir etmendir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073423117/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x