Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yay Kadını Anlaştığı Burç

Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yay Kadını Anlaştığı Burç

Bu Yazımızda Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar, Yay Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır?, Yay Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?, Yay Burcu Kadınının Anlaştığı Erkek Burçlar, Yay Burcu Kadını Hangi Burçla Evlenmeli, Yay Burcu Hangi Burca Aşık Olur Detaylar Yazımızda.

Yay Burcu ile Anlaşmak

Yay burcu konuşkan, neşeli dışa dönük ve sosyal karakteriyle en sevilen burçların başında gelmektedir. Aşırı iyimser olan ve her olaya pozitif olarak bakan yay burçları ateş grubuna mensup burçlar olarak öncelikle ateş grubu burçları ile anlaşmaktadır. Ateş grubu burcu olan yay kendisi gibi yay burcu ile anlaşmakta hiç zorlanmaz.

Genel anlamda seyahat etmeyi, yeni insanlarla tanışmayı farklı ve yeni yerler keşfetmeyi seven yay burcunun anlaştığı burçlar ateş grubuna ait burçlardır. Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Arkadaşlığa ve dostluğa verdikleri önem ile tanınan yay burçları ateş grubu dışında aslan ve koç burçları ile iyi anlaşmaktadır.


Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yay Kadını Anlaştığı Burç

Yay Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır?

Yay kadını gezmeyi, eğlenceyi seven sanata düşkün ve kültürlü olmaktan hoşlanan alımlı kadınlardır. Karşı cinsten yay burcunun anlaştığı burçlar yay kadını için yay erkeği ile ile anlaşmakta hiç zorlanmaz. Gücü ve hırsı seven yay kadınları ikizler, terazi, koç ve aslan erkekleri ile kolayca anlaşabilir ve bu burçtaki erkeklerden etkilenebilir. Hava ve ateş grubuna ait burçlar ile iyi anlaşan yay kadını toprak ve su grubuna ait burçlar ile anlaşmakta zorlanmaktadır.

Kısıtlanmayı, kıskanılmayı makul derecede seven yay kadını aşırı kıskançlık ile karşılaştığında bunalıp kaçmak isteyebilir. Özellikle en kıskanç burç olarak bilinen akrep erkekleri yay burcunun anlaştığı burçlar arasında değildir. Üzülerek yay kadınına aşık akrep erkeklerinin bu sevdadan vazgeçmeleri gerektiğini söylemek durumundadır.

Ancak alımlı, güzel ve güçlü bir yay kadınından vazgeçemeyecek akrep erkekleri dahil kıskanç olan tüm burçlar azmederek yay kadınının kalbini kazanabilir. Kendini seven, özgürlüğüne en düşkün açıksözlü kova erkekleri yay kadınını etkilemekte oldukça başarılı.

Yay kadını da kova erkeğinin egosuna rağmen kova erkekleri ile iyi anlaşıp iletişim kurabilmektedir. Yay kadınının anlaşamayacağı bir başka burç ise oğlaktır. Her iki burçta güçlü kişilik özellikleri sunduğu için yay burcunun anlaştığı burçlar  arasında oğlak bulunmamaktadır.

Yay Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?

Yay kadını ile benzer biçimde yay erkeği ateş elementi grubuna dahil olduğu için ateş ve hava grubu burçları ile iyi dostluklar ve ikili ilişkiler kurmaktayken su grubu ve toprak grubu burçları ile anlaşamamaktadır. Yay burcu erkeğini en çok etkileyen burçların başında zeki ve güzel kova ve kendi aurasını yayan ikizler kadını vardır. Yay burcu erkeği, kova ve ikizler kadını dışında oğlak ve başak kadınları ile de iyi anlaşır. Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Yay burcunun anlaştığı burçlar arasına giremeyen yengeç ve balık burçları fazla duygusal oldukları için yay erkeğini sıkabilir ve sınırlarını zorlayabilirler. İlişkide birebir aynı karaktere sahip olunması şart değilse de bir tarafı sıkacak özellik barındıran burçların aşk ilişkileri zorlandıkları ve sancılı bir süreç olur. Bu sebeple yay erkeğinin aşk ilişkilerinde hava ve ateş grubunu tercih etmesi tarafların anlaşmasında önemli bir etmendir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073423117/


Bu yazı 2936 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x