yandex
Terazi Burcunun Anlaşabildiği Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Terazi Burcunun Anlaşabildiği Burçlar

Terazi Burcunun Anlaşabildiği Burçlar

Bu Yazımızda Terazi Burcunun Anlaşabildiği Burçlar, Terazi Burcunun İyi Anlaştığı Burçlar, Terazi Burcunun Tartışmayacağı Burçlar, Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi, Terazi ile Asla Anlaşamayan Burçlar, Terazi Burcunun Dost Burçları, Terazi Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz Detaylar Yazımızda.

Terazi Burcunun Anlaşabildiği Burçlar

Yönetici yıldızı Venüs olan terazi burçları sahip olduğu özelliklerden ötürü bazı burçlarla çok iyi anlaşıyor. Terazi burcunun dengeli, ölçülü olmasının yanı sıra kurmak istediği arkadaşlık ilişkileri de düzeylidir. Arkadaşlarıyla kurduğu ilişkinin belli bir mesafede olmasını isteyecektir. Kişisel tartışmaların içine asla girmeyecek olacan terazi burcu, ikili ilişkilerinde sessiz kalan taraf olacaktır.

Tartışma çıkmaması için çoğu zaman susacaktır ve karşı tarafı alttan alacaktır. Terazi burcunun anlaşabildiği burçlar arasında; kova ve ikizler yer alıyor. Bu burçlarla çok iyi anlaşan terazi burcunun iyi anlaştığı burçlar ise akrep, yay, aslan başak ve terazidir.

Terazi Burcunun Asla Tartışmayacağı Burçlar

Terazi burcundan olan kişinin en iyi geçindiği, en samimi arkadaşları kova ya da ikizler burcundan olacaktır. Kova burçlarının arkadaşlarına büyük önem vermesi, terazi burcunun hoşuna gidecektir. Terazi burcu da aynı şekilde karşı tarafa değer verecektir ve bunu seviyeli bir şekilde hissettirecektir. Bunun için bu iki burcun anlaşması çok kolay olacaktır. Terazi burcunun en yakın arkadaşları, kova burcunun yanı sıra ikizler burcunda da olabilir. İkizler burcunun kararsız tavırları, terazi burcunun önderliği ile karara bağlanabilir.

Terazi ve ikizler arkadaşlığı son derece uyumlu olması, herhangi bir tartışmanın olmaması için yeterlidir. Bu iki burç  terazi burcunun anlaşabileceği burçlar arasında değil, terazi burcunun en iyi anlaşabildiği burçlar arasında yer almaktadır.

Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi

Çok iyi olmasa da terazi burcunun anlaştığı ve sorunsuz bir şekilde arkadaşlığını yürüttüğü burçlar vardır. Bu burçlar arasında aslan, başak, akrep ve yay bulunuyor. Terazi burcu yay burcunun eğlenceli tavırlarıyla son derece mutlu olabiliyor. Yay burcu vefakar olma özelliğini en iyi taşıyan burçlardan olduğundan, terazi burcuyla ilişkisi son derece başarılıdır. Akrep burcu ise alıngan olma özelliğini taşıyor.

Fakat terazi burcuyla olan ilişkisinde anlaşmazlıkların çok nadir olmasından ötürü sorun yaşanmıyor. Terazi burcunun anlaşabildiği burçlar, genellikle arkadaş canlısı olma eğiliminde olan burçlardır. Terazi burcunun da iyimser yanı ile bütünleşmesi halinde sorunsuz bir arkadaşlık ortaya çıkacaktır.

Terazi ile Asla Anlaşamayan Burçlar

Terazi burcu ile yıldızı barışmayan burçlar koç, oğlak ve yengeçtir. Oğlak burcunun ciddi ve soğuk tavırları terazi burcunun hoşuna gitmeyecektir. Ayrıca terazi burcu ilgisini gösteren arkadaşlarla iyakın ilişkiler kurabilir. Oğlak burcunun ise ilgi göstermesi için uzun zaman geçmesi gerekir. Koç burcu ile terazi burcunun anlaşamadığı çok fazla konu olacaktır. İki burç grubunun tartışma şekli farklı olacaktır. Bu sebeple terazi burcunun anlaşabildiği burçlar arasında bu burçlar yer almıyor.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1422 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x