Burçların Cinsel Yaşamı | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Burçların Cinsel Yaşamı

Burçların Cinsel Yaşamı

Burçların Cinsel Yaşamı

Cinsel yaşam burcunuza göre değişiyor. Burçlar toprak grubu burçları, su grubu burçları, ateş grubu burçları ve hava grubu burçları olarak ayrılıyor. Bulunduğunuz burç grubu dahi bellikonularda genel olarak sahip olduğunuz özellikleri şekillendiriyor.  Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Cinsel hayat açısından yoğun olarak ilgili görünen ateş grubu mevcut.

Ancak toprak grubu burçları içinde aslında cinsel hayatın ikinci, üçüncü sırada geldiği söylenebilir. Burçların cinsel yaşamı göz önünde bulundurulduğunda, sahip olduğunuz burcun özelliklerini taşıyor olmanız genel hatlarıyla yaşantınızın şekillendiğini gösteriyor. İstek ve arzularınız yoğun olması ya da ikinci planda kalması, sahip olduğunuz burç ile yakından ilişkili.

Cinsel Yaşamı En Aktif Olan Burçlar Hangileridir?

Yaşantısının epey aktif olduğu ateş grubu burçları, cinsel yaşantısını da aynı aktiflik ile sürdüyor. Bu grupta yer alan  aslan, koç ve yay burçları için bu özelliğin geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Aslan burcunun cinsel hayatındaki aktiflik partenirini hoşnut etmeye, koç burcundaki aktif kendisini tatmin etmeye, yay burcundaki aktiflik ise heyecann ve eğlenceyi aynı şeklide cinsel yaşantısında da taşıma amacı taşıyor.

Cinsel açısından oldukça istekli olan ateş grubu burçları, farklı heyecanlar ile cinsel hayatını renklendiriyor. Bu burç grubunda karşı tarafın isteklerini en çok önemseyen burç için aslan burcunu söyleyebiliriz. Koç ve yay burcu için önemli olan her zaman kendi istekleri ve arzudur.  Burçların cinsel yaşamı sahip olduğu burcun özelliklerini taşıyıp taşımamasına, yükseklen burcuna göre değişiklik gösterecektir.

Cinselliği İkinci Planda Tutan Burçlar Hangileridir?

Cinsel yaşantı önemlidir; ancak bu burçlar için durum değişiyor. Cinsel hayatı ikinci plana alıp, hayatın akışında kendilerini başarı ya da başka durumlarla meşgul etmeyi başarıyorlar. Çalışmayı ve hayatın çok daha elzem konularını hayatlarının merkezine koymuş olan burçları tahmin etmek zor olmasa gerek. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Elbette bunu en iyi başarak toprak grubu burçlarıdır.

Boğa, başak, oğlak. Üç burç içinde cinsel yaşantısının ön planda olmasından ziyade daha arka sıralarda yer aldığını söylememiz mümkündür. Onlar için cinsel yaşantı gereklidir; ancak vazgeçilmez değildir. Burçların cinsel yaşamı dendiğinde bu grup için az ve öz sözü kullanılabilir.

Ne İstediğini Bilmeyen Burçlar

Normal yaşantılarında da ne istediğini  bilmeyen hava grubu burçları, cinsel yaşantısında da aynı özelliği taşıyor. İkizler, terazi ve kova burcu; hava grubunda bulunuyor. Burçlar cinsel yaşantısında olsa da olur olmasa da olur gibi bir mantık içerisine girmiş durumunda. Bu durum kadın hava grubu ya da erkek hava grubu arasında kimi durumlarda değişkenlik gösterebilir.

Partnerinin isteklerine göre şekillenen burç grubunda, nasıl bir cinsel yaşantınızın olacağı da partnerinize bağlı olarak değişiyor. Çoğu zaman karşı tarafın isteklerini gerçekleştirmek konusunda başarılısınız. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Burçların cinsel yaşamı söz konusu olduğunda partnerinize göre şekil alıyor olmanız bazı durumlarda soru işreti yaratabilir.


Bu yazı 841 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x