en iyi sözler

Yengeç Burcunun Zıt Burcu | Yengeç'in Anlaşamadığı Burçlar
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yengeç Burcunun Zıt Burcu | Yengeç’in Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç Burcunun Zıt Burcu | Yengeç’in Anlaşamadığı Burçlar

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Zıt Burcu, Zıt Burçların Çekimi, Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar, Yengeç Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Detaylar Yazımızda.

Zıt Burçların Çekimi

Hassas, narin bir hatayı asla unutmayacak ama sineye çekebilecek kadar yürekli yengeç burcunun zıt burcu Oğlak burcudur. En çok duygusal olmaları ile tanınan yengeçler hep ilgi görmek isteyen her an ağlamaya ve patlamaya hazır ruh halleri ile tanınmaktadırlar.

Yengeç burcu Ay tarafından yönetildiği için çok duygusaldır ve özellikler gezegen hareketlerinden ve dolunaydan çok etkilenirler. Bu gecelerde dolunayı tüm negatif enerjileri süpürecek yeni yeniliğe güzelliğe adım attıracak bir bütünleme olarak görmek yengeçlerin  bu aşırı hassas hallerinden kurtulmaları için yardımcı olacak bir davranıştır.

Yengeç burcu taşı akik ya da kaplan gözlü gibi doğal taşların aşırı kırılganlıkları ve duygusallıkları önlemesi için her zaman kullanılması önerilmektedir.


Yengeç Burcunun Zıt Burcu | Yengeç'in Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç Burcu Nasıl Kötü Enerjiden Arınır?

Yengeç burcunun zıt burcu oğlaktır. Zırt birbirini çektiği varsayımına dayanarak aşırı özgüvenli ve beğenilme tutkusuyla yaşayan bir oğlak ile yengeç birlikteliği için iki tarafından yapması gerekenler vardır. Yapılması gereken davranışlardan yengeç burcunun payına düşenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Gerek zıt burç ile uyum içinde yaşama ve birbirine çekilme dürtüsüne yanıt verebilmek adına gerekse de diğer burçlarla olan insan ilişkilerini düzenlemek için yengeç burçları, kendilerinin bile bazen yaka silktiği aşırı duygusal ve kırılgan yapılarından arınmak için bazı davranışları yerine getirebilirler.
  • Ay tarafından yönetilen yengeç burcu gerek yöneticisinin ay olması gerek dolunay gibi olumsuz negatif enerjinin arttığı günlerde yengeç burcu taşlarından akik ya da kaplan gözü gibi doğal taşları kullanarak, bu taşlara temas ederek kendilerini arındırabilirler.
  • Doğal taşlar yengeç burcunun duygusal ruh halinden arınarak kendini daha fresh ve arınmış hissedecekler ancak bu enerjiyi doğal taşlara aktarmış olacaklardır. Bu yüzden mevcut doğal taşların belirli zaman aralıkları ile arındırılması gerekmektedir. Arındırma işlemi toprağa en fazla 1 saat gömülerek ya da temiz bir suyun içinde 1 saat bekletilerek gerçekleştirilebilir.
  • Yengeçler ve duygusal olan burçlar için bir başka arınma yöntemi toprağa çıplak ayakla basmak ve sadece güzel olan şeyleri düşünmeleri ile sağlanabilir
  • Son olarak dolunaylı gecelerde kırılgan olan yengeçler bu kırılganlığı dolunaya tüm olumsuzlukları tüm negatif düşünceleri salarak üstlerinden atabilirler. Bırakın olumsuzluklar askın gitsin.

Yengeç Burcunun zıt Burcu Oğlak ile Olan İlişkisi Sürdürülebilir mi?

Yengeç burcunun zıt burcu oğlak ile uzun süreli bir ilişkiyi sürdürebilmesinin şartı her iki tarafında olumsuz yanlarını bir kenara bırakarak alışkanlıklarını değiştirmektir. Yukarıda listelenen maddeler oğlak ve yengeç birleşmesinde zararlı olabilecek yengeç davranışlarını ortadan kaldırabilecek yöntemler olarak önerilmiştir.

Ancak Yengeç burcunun zıt burcu olan Oğlak bu süreçte yengeç burcunun kendini yenilemesini oturduğu yerden seyrederek bir yengecin kalbini kazanamaz. Bunun için özgüveni çok olan ve hep beğenilme arzusunda olan oğlakların da bu davranışlarını minimize etmeleri ve alçakgönüllü davranmaları gerekmektedir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073393182/


Bu yazı 2531 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x