Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Hangi Burçlar Anlaşamaz

Bu Yazımızda Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Hangi Burçlar Anlaşamaz, Balık Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?, Başak Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?, İkizler Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor? Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Hangi Burçlar Anlaşamaz
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:39
169

Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Her burcun yoğun olarak taşıdığı özellikler vardır. Bu özelliklerin kişiye yansıması oldukça önemlidir. Ancak kişinin sahip olduğu burç özelliğini en iyi şekilde taşıması, diğer burçlardan bazılarıyla anlaşmazlık sorunu yaşamasına neden olabilir. Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar Yay burcunun da anlaşmasının güç olduğu burçlar vardır. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar ve bu burçların sahip olduğu özellikler aşağıda verilmiştir.

Balık Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?

Yay burcu ile balık burcunun anlaşması oldukça güçtür. Birlikteliklerinin sürmesi çok düşük bir ihtimaldir. Yay burcunun eğlenceli ve hiçbir şeyi kafasına takmayan tavırları, balık burcuna itici gelecektir. Balık burcunun duygusal tavırları da yay burcunun enerjisini düşürecektir. Bu sebeple yay burcu ve balık burcu asla anlaşamaz. Arkadaşlık ilişkilerinde olumsuz bir durum yaşanmama ihtimali yüksektir.

Eğer sadece sohbet etmek üzere bir arkadaşlık kuruluysa sorun çıkmayacaktır. Bu iki burç sadece birlikte sosyal aktivite yapması halinde anlaşmazlık yaşauyacaktır. Balık Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Çünkü sosyal açıdan yaşantıları birbirleriyle büyük farklar gözetmektedir. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında balık burcunun yer almasının en temel sebebi budur.

Başak Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?

Yay burcu plansız yaşayan bir burçtur. Çoğu zaman her şeyi boşverebilir. Başak burcu için bu durum tam tersidir. Her zaman plan yapar ve planların eksiksiz bir şekilde sürmesini ister. Bu sebeple yay burcun ile başak burcunun anlaşması mümkün olmayacaktır. Başak burcunun düzenli hareketleri, yay burcunun kontrol altında tutulmaya çalışıyormuş gibi bir hisse kapılmasına neden olabilir.

Özgürlük açısından birinci sırada yer alan yay burcu, başak burcunun bu özelliklerine tahammül edemeyecektir. Bu sebeple bu iki grubun anlaşması çok zordur. Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar Arkadaşlık ilişkilerinde de durum aynıdır. Başak burcu arkadaşının da aynı şekilde düzenli olmasını isteyeceğinden, yay burcunun hareketlerine anlam veremeyecektir. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer almasının en temel nedeni budur.

ikizler Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?

İkizler burcunun en belirgin özelliği çok konuşuyor olmasıdır. Yay burcu da kendini ifade etmekten hoşlanan bir burç olduğundan, ikisinin ilişkisi bir yarış haline girecektir. Bundan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar çıkacaktır. İlişkiler her iki tarafından konuşmasını ve kendini ifade etmesini gerektirdiğinden, yay burcu ikizlerin bu tavrından rahatsız olacaktır.

Bunun dışında ikizler burcunun geleceğe dönük planlarının yüksek hedefler taşıması, hayatı anlık yaşayan yay burcu için gereksiz görülebilir. İkizler Burcunun Anlaştığı Burçlar Bu durum da iki burcun ilişkisinde anlaşmazlık yaşanmasına neden olabilir. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer alan ikizler burcunun yay burcuyla yıldızı barışmayacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073422021/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x