en iyi sözler

Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Hangi Burçlar Anlaşamaz
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Hangi Burçlar Anlaşamaz

Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Hangi Burçlar Anlaşamaz

Bu Yazımızda Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Hangi Burçlar Anlaşamaz, Balık Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?, Başak Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?, İkizler Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor? Detaylar Yazımızda.

Yay Burcu Hangi Burçla Anlaşamaz?

Her burcun yoğun olarak taşıdığı özellikler vardır. Bu özelliklerin kişiye yansıması oldukça önemlidir. Ancak kişinin sahip olduğu burç özelliğini en iyi şekilde taşıması, diğer burçlardan bazılarıyla anlaşmazlık sorunu yaşamasına neden olabilir. Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar Yay burcunun da anlaşmasının güç olduğu burçlar vardır. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar ve bu burçların sahip olduğu özellikler aşağıda verilmiştir.


Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Hangi Burçlar Anlaşamaz

Balık Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?

Yay burcu ile balık burcunun anlaşması oldukça güçtür. Birlikteliklerinin sürmesi çok düşük bir ihtimaldir. Yay burcunun eğlenceli ve hiçbir şeyi kafasına takmayan tavırları, balık burcuna itici gelecektir. Balık burcunun duygusal tavırları da yay burcunun enerjisini düşürecektir. Bu sebeple yay burcu ve balık burcu asla anlaşamaz. Arkadaşlık ilişkilerinde olumsuz bir durum yaşanmama ihtimali yüksektir.

Eğer sadece sohbet etmek üzere bir arkadaşlık kuruluysa sorun çıkmayacaktır. Bu iki burç sadece birlikte sosyal aktivite yapması halinde anlaşmazlık yaşauyacaktır. Balık Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Çünkü sosyal açıdan yaşantıları birbirleriyle büyük farklar gözetmektedir. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında balık burcunun yer almasının en temel sebebi budur.

Başak Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?

Yay burcu plansız yaşayan bir burçtur. Çoğu zaman her şeyi boşverebilir. Başak burcu için bu durum tam tersidir. Her zaman plan yapar ve planların eksiksiz bir şekilde sürmesini ister. Bu sebeple yay burcun ile başak burcunun anlaşması mümkün olmayacaktır. Başak burcunun düzenli hareketleri, yay burcunun kontrol altında tutulmaya çalışıyormuş gibi bir hisse kapılmasına neden olabilir.

Özgürlük açısından birinci sırada yer alan yay burcu, başak burcunun bu özelliklerine tahammül edemeyecektir. Bu sebeple bu iki grubun anlaşması çok zordur. Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar Arkadaşlık ilişkilerinde de durum aynıdır. Başak burcu arkadaşının da aynı şekilde düzenli olmasını isteyeceğinden, yay burcunun hareketlerine anlam veremeyecektir. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer almasının en temel nedeni budur.

ikizler Burcu ve Yay Burcu Neden Anlaşamıyor?

İkizler burcunun en belirgin özelliği çok konuşuyor olmasıdır. Yay burcu da kendini ifade etmekten hoşlanan bir burç olduğundan, ikisinin ilişkisi bir yarış haline girecektir. Bundan kaynaklı olarak anlaşmazlıklar çıkacaktır. İlişkiler her iki tarafından konuşmasını ve kendini ifade etmesini gerektirdiğinden, yay burcu ikizlerin bu tavrından rahatsız olacaktır.

Bunun dışında ikizler burcunun geleceğe dönük planlarının yüksek hedefler taşıması, hayatı anlık yaşayan yay burcu için gereksiz görülebilir. İkizler Burcunun Anlaştığı Burçlar Bu durum da iki burcun ilişkisinde anlaşmazlık yaşanmasına neden olabilir. Yay burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer alan ikizler burcunun yay burcuyla yıldızı barışmayacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073422021/


Bu yazı 2466 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x