yandex
Cinsel Yönden En Güçlü Burç | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Cinsel Yönden En Güçlü Burç

Cinsel Yönden En Güçlü Burç

Bu Yazımızda Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Cinsel Gücü Fazla Olan Burç, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç, En Ateşli Burç Sıralaması, Burçlar ve Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Cinsel Yönden En Güçlü Burç

Burcunuz sizi cinsel açıdan istekli, güçlü ya da isteksiz olmak şeklinde etkileyebilir. Bazı burç grupları için cinsel yaşantı hayatın içinde en başta noktada gelir. Bazı guruplar için ise cinsel yaşantı sadece ihtiyaçtan ibarettir. Cinsel ilişki konusunda kendisini kanıtlamış olan burçlar, sahip olduğu cinsel gücü de kanıtlamış oluyor. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Çünkü karşı tarafı mutlu eden ve kendi isteklerini de en iyi şekilde karşılamış olan burçlar; cinsel yaşantısının sorunsuz gitmesini sağlıyor.

Cinsel yönden en güçlü burç, gruplar arasında cinselliği ön planda tutan ateş grubu içinde yer alıyor. Aşağıda verilmiş olan burçlar üzerinden, cinsel yönden güçlü ya da güçsüz olma durumunun karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

Ateş Grubunun Lideri Koç

Cinsel yönden kendisini tatmin etmek için gücünü sonun kadar kullanacaktır. Tatmin olmayan; ancak karşı tarafı tatmin etmek için çabalayan koç burcu için cinsel yaşantı vazgeçilmezdir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Koç burcuyla beraberseniz ondan tatmin olması için neler yapmanız gerektiğini dahi duyabilirsiniz. Onun için hayatının önemli konuları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmış olan cinsel hayat, doruk noktasına ulaştırılmak üzere size olann uyarıları ile mümkün olacaktır.

Eğer iki koç burcunun birlikteliğinden söz ediyorsak, elbette bu şekilde bir uyarı söz konusu değildir. İki tarafta daha güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Cinsel yönden en güçlü burç dendiğinde, koç burcu her zaman ilk akla gelen burçtur.

Su Grubunun Lideri Akrep

Ateş grubunu aratmayan akrep burcu, aynı güçle su grubunu temsil ediyor. Cinsel yaşantısını çoğu zaman farklı aşamalara taşıyarak, heyecanı ayakta tutuyor. Arzusu ve isteği tükenmediğinden, her zaman sizinle yeniden birlikte olmak istemesi bir bir durum söz konusu. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Bu durumda akrep burcunun cinsel yaşantısının tatmin edilmesinin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz.

Yapmanız gereken onun mutlu olması için onun uyarılarını dikkate almaktır. Akrep burcunun ateş grubundan bir burç ile birlikte olması bu gibi uyarılara gerek olmayacağının göstergesidir. Çünkü cinsel yönden en güçlü burç bu grupta yer alıyor. Bu grubun burçlarının cinsel açıdan akrebi tatmin etmek konusunda başarız olması mümkün değildir.

Hava Grubu Lideri Terazi

Hava grubunun cinsel yaşantı açısından liderinin terazi olduğunu söyleyebiliriz. Kararsız tavırları sayesinde, cinsel yaşantınızın heyecanlı geçmesine neden olabilir. Sahip olduğu istek, çoğu zaman olsa mı olması mı sorunsalı içindedir. Fakat cinsel güç açısından terazi burcunun hava grubu içinde lider olduğunu söylemek mümkündür. Terazi burcunda olan kişiler partnerini memnun etmek için elidnen geleni yapacaktır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Bu durumda karşı tarafın da sahp olduğu burç önemlidir.

Çünkü terazi biraz da karşı tarafa göre hareket edeceğinden, isteğini ve gücünü ona göre şekillendirecektir. Cinsel yönden en güçlü burç arasında terazi burcunun hava grubu içinde temsilci olduğunu söyleyebiliriz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1274 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x