en iyi sözler

Cinsel Yönden En Güçlü Burç | Hangi Burç Cinselliğe Düşkün
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Cinsel Yönden En Güçlü Burç | Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Cinsel Yönden En Güçlü Burç | Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Bu Yazımızda Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Cinsel Gücü Fazla Olan Burç, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç, En Ateşli Burç Sıralaması, Burçlar ve Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Cinsel Gücü Fazla Olan Burç

Burcunuz sizi cinsel açıdan istekli, güçlü ya da isteksiz olmak şeklinde etkileyebilir. Bazı burç grupları için cinsel yaşantı hayatın içinde en başta noktada gelir. Bazı guruplar için ise cinsel yaşantı sadece ihtiyaçtan ibarettir. Cinsel ilişki konusunda kendisini kanıtlamış olan burçlar, sahip olduğu cinsel gücü de kanıtlamış oluyor. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Çünkü karşı tarafı mutlu eden ve kendi isteklerini de en iyi şekilde karşılamış olan burçlar; cinsel yaşantısının sorunsuz gitmesini sağlıyor.

Cinsel yönden en güçlü burç, gruplar arasında cinselliği ön planda tutan ateş grubu içinde yer alıyor. Aşağıda verilmiş olan burçlar üzerinden, cinsel yönden güçlü ya da güçsüz olma durumunun karşılaştırmasını yapabilirsiniz.


Cinsel Yönden En Güçlü Burç | Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Ateş Grubunun Lideri Koç

Cinsel yönden kendisini tatmin etmek için gücünü sonun kadar kullanacaktır. Tatmin olmayan; ancak karşı tarafı tatmin etmek için çabalayan koç burcu için cinsel yaşantı vazgeçilmezdir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Koç burcuyla beraberseniz ondan tatmin olması için neler yapmanız gerektiğini dahi duyabilirsiniz. Onun için hayatının önemli konuları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmış olan cinsel hayat, doruk noktasına ulaştırılmak üzere size olann uyarıları ile mümkün olacaktır.

Eğer iki koç burcunun birlikteliğinden söz ediyorsak, elbette bu şekilde bir uyarı söz konusu değildir. İki tarafta daha güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Cinsel yönden en güçlü burç dendiğinde, koç burcu her zaman ilk akla gelen burçtur.

Su Grubunun Lideri Akrep

Ateş grubunu aratmayan akrep burcu, aynı güçle su grubunu temsil ediyor. Cinsel yaşantısını çoğu zaman farklı aşamalara taşıyarak, heyecanı ayakta tutuyor. Arzusu ve isteği tükenmediğinden, her zaman sizinle yeniden birlikte olmak istemesi bir bir durum söz konusu. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Bu durumda akrep burcunun cinsel yaşantısının tatmin edilmesinin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz.

Yapmanız gereken onun mutlu olması için onun uyarılarını dikkate almaktır. Akrep burcunun ateş grubundan bir burç ile birlikte olması bu gibi uyarılara gerek olmayacağının göstergesidir. Çünkü cinsel yönden en güçlü burç bu grupta yer alıyor. Bu grubun burçlarının cinsel açıdan akrebi tatmin etmek konusunda başarız olması mümkün değildir.

Hava Grubu Lideri Terazi

Hava grubunun cinsel yaşantı açısından liderinin terazi olduğunu söyleyebiliriz. Kararsız tavırları sayesinde, cinsel yaşantınızın heyecanlı geçmesine neden olabilir. Sahip olduğu istek, çoğu zaman olsa mı olması mı sorunsalı içindedir. Fakat cinsel güç açısından terazi burcunun hava grubu içinde lider olduğunu söylemek mümkündür. Terazi burcunda olan kişiler partnerini memnun etmek için elidnen geleni yapacaktır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Bu durumda karşı tarafın da sahp olduğu burç önemlidir.

Çünkü terazi biraz da karşı tarafa göre hareket edeceğinden, isteğini ve gücünü ona göre şekillendirecektir. Cinsel yönden en güçlü burç arasında terazi burcunun hava grubu içinde temsilci olduğunu söyleyebiliriz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222694/


Bu yazı 2231 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x