Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Anlaşamayan Burçlar

Bu Yazımızda Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Terazi Burcuyla İlişkisi Olsa da Olur Olmasada Olur Burçlar, Terazi Burcunun iyi Anlaştığı Burçlar Hangilerdir?, Terazi Burcu Koç, Yengeç ve Oğlak ile Neden Anlaşamaz? Detaylar Yazımızda.

Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Anlaşamayan Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:41
181

Terazi Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Bu burca sahip olan kişiler 23 Eylül ile 22 Ekim arasında doğmuştur. Terazi burcunda olan kişilerin sahip olduğu genel özelliklerden ötürü bazı burçlarla asla anlaşması mümkün değildir. Burçların genel özellikleri, farklı burçlarda olan kişilerin anlaşmalarında problem çıkartabiliyor. Bu sebeple hangi burçla ilişki kurduğunuz önem arz ediyor. Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar ve anlaşamama nedenleri aşağıda verilmiştir.

Terazi Burcu Koç, Yengeç ve Oğlak ile Neden Anlaşamaz?

Anlaşmasının mümkün olmadığı burçlar arasında koç, yengeç ve oğlak bulunuyor. Terazi burcunun bu üç burçla iyi anlaşması söz konusu değil. Sadece arkadaşlığın ilk aşamalarında anlaşma olabilir. Ancak samimiyetin artması halinde, her iki burç grubu kendi karakterini ortaya koyması anlaşmazlıkların oluşmasına neden olacaktır.

Koç Burcu: Terazi burcunun koç burcuyla anlaşamıyor olması sebebi, koç burcunun herhangi bir konuda kendi haklılığını diretmesinden kaynaklanıyor. Bu duruma tahammülü olmayan terazi burçlarından ötürü anlaşmazlık ortaya çıkıyor.

Oğlak Burcu: Oğlak Burcu ile terazi burcunun anlaşamaması, oğlak burcunun soğuk tavırlarından kaynaklanıyor. Terazi burcu ikili ilişkilerinde ilgi görmek istediğinden, oğlak burcu bu isteği karşılamadığından, terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer alıyor.

Yengeç Burcu: Yengeç burcu da bazı durumlarda oğlak burcu gibi ilgisiz olabiliyor. Terazi burcu için önemli olan bu durum, yengeç burcuyla da anlaşamamasına neden oluyor.

Terazi Burcuyla ilişkisi Olsa da Olur Olmasada Olur Burçlar

Terazi burcu olan kişilerle ne tartışması ne de iyi anlaşması mümkün olmayan burçlar arasında; balık ve boğa yer alıyor. Balık burcu ile terazi burcunun yapmaktan hoşlanacağı çok fazla ortak ilgi alanı bulunmuyor. Su grubunda olan balık burcu, terazi burcu ile ortak bir kararda çok nadir bulunuyor. Terazi burcunun balık burcunda tasvip etmediği çok fazla özellik de yok. Bu sebeple anlaşıp anlaşmayağı arada kalmış bir burçtur.

Tüm bu özellikler boğa için de geçerli. Boğa burcunun da terazi burcu ile anlaşması ya da anlaşmaması mümkün değil. Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında olmasa da arada kalmış ikinci burç olarak boğa burcunu sayabiliriz.

Terazi Burcunun iyi Anlaştığı Burçlar Hangilerdir?

Burcun kötü anlaştığı burçlar yukarıda verilmiştir. Ancak terazi burcuyla son derece iyi ilişkiler kuracak olan burçlar da vardır. İkizler burcu ve kova burcu, terazi burcunun çok iyi anlaştığı burçlar arasında görülüyor. Bunun dışında terazi burcuyla iyi ilişkiler kuracak olan burçlar aslan, başak, yay burçlarıdır. Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar dışında olan bu burçlar, sorunsuz şekilde arkadaşlık edinebileceğiniz burçlardır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073004496/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x