Cinsel ilişkiye Düşkün Burç | Burçların Cinsellik Hayatı

Bu Yazımızda Cinsel ilişkiye Düşkün Burç, Eğlenceyi Cinsel Hayatına da Taşıyan Burçlar, Egosu Olan Burçlar, Cinselliğe En Düşkün Burç Sıralaması, Burçların Cinsellik Sırları, Burçların Cinsellik Uyumu, En Ateşli Burç Sıralaması, Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Detaylar Yazımızda.

Cinsel ilişkiye Düşkün Burç | Burçların Cinsellik Hayatı
Yayınlama: 12.11.2020
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:33
310

Cinsel ilişkiye Düşkün Burç

Doğduğunuz gün ve aya göre belirlenen burçlar, doğum anında gezegenlerin konumuna göre burcunuzun belirlenmesini sağlıyor. O an gezenin durumundan kaynaklı olarak da sizin karakter özellikleriniz genel anlamda etkileniyor. Etkilenen en önemli özelliklerden biri de cinsel hayatınızdır. Sahip olduğunuz burç cinsel hayatınızın yoğun olmasına ya da cinsel hayatın sizin için çok da önemli olmamasına neden olabiliyor. Cinsel ilişkiye düşkün burç kapsamında bir araştırma yapılırsa, burçların cinsel yaşantı açısından çok farklı olduğu sonucun ulaşılacaktır. Aşağıda cinsel hayatı vazgeçilmez olarak tanımlayan burçlar verilmiştir.

Eğlenceyi Cinsel Hayatına da Taşıyan Yay Burçları

Yay burçları için eğlenmek ve gülmek vazgeçilmezdir. Cinsel istek yönünden de oldukça yoğun olan burçlar, aynı şekilde eğlence isteği ile bu durumu birleştirmiştir. İlişkiye düşkündür; çünkü hem eğlenmek hem de kendi istek ve arzularını karşılamak onlar için önemlidir. Cinsel yaşantısını en iyi şekilde besleyen yay burçları, karşı taraftan da beklentileri olan bir burçtur.

Fiziğiniz ve sizin cinsel gücünüz de onu etkileyecek olan faktörler arasındadır. Bunun için partnerinin burcu da önem arz ediyor. Başarılı bir birliktelik için yay burçlarının ateş grubundan olan bir kişiyle partner olması gerekiyor. Cinsel ilişkiye düşkün burç, tatmin olması açısından ateş grubundan biriyle beraberse herhangi bir tedirginlik yaşamamalıdır.

Her Durumda Fark Yaratan Akrep

Akrep burcunun cinsel ilişkide oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Birlikteliklerinizin sonunda doyumsuz olan burçlar arasında kendisini gösteriyor. Akrep burcundaysanız partnerinizin sizi tatmin etmesinin oldukça güç olacağını bilmelisiniz. Çünkü sahip olduğunuz özellik, cinsel yaşantınızın hiçbir zaman doyum noktasına ulaşmamasına neden olacaktır. Eğer siz bir akrep burcuyla beraberseniz, karşınızda her zaman istekli ve gücünü kanıtlamaya çalışan biri olacağını bilmelisiniz. İsteklerini size direkt olarak söyleyecektir.

Cinsel ilişkiye düşkün burç arasında mutlaka olması gereken akrep burcunun amacı iyi bir cinsel beraberlik yaşamak olduğundan, planlı bir şekilde ne istediği ve onun nelerin mutlu edeceğini size söylemesi söz konusudur.

Egosu Bitmeyen Aslan Burcu

Aslan burcunun cinsel hayatında da aynı egoyu sürdürdüğünü söyleyebiliriz. Sizinle beraber olduktan sonra ne kadar iyi olduğuna dair sözler duymak isteyecektir. İyi olmadığını söylediğinizde, onu inandırmanız mümkün olmayacaktır. Her zaman iyi ve en doğrusunu bildiğini düşünen aslan burçları, cinsel ilişkiye düşkün burç kategorisi içinde elbette yer alıyor. Çünkü güç ve istek açısından ateş burç grubunun tam anlamıyla tüm özelliklerini taşıyor. Sadece sahip olduğu bu özelliği partnerinin ağzından duymak onu mutlu ediyor. Bu sebeple sizi bu konuda sıkıştırabilir. Ona cinsel beraberliğin ardından ne kadar iyi olduğunu defalarca söyletmeniz gerekebilir.

Bu durumda o da size onu tatmin ettiğinizi söyleyerek, sizin de mutlu olmanızı sağlayacaktır. Yapmanız gereken ona ne kadar iyi olduğunu hatırlatmaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072000433/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x