en iyi sözler

Cinsel ilişkiye Düşkün Burç | Burçların Cinsellik Hayatı
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Cinsel ilişkiye Düşkün Burç | Burçların Cinsellik Hayatı

Cinsel ilişkiye Düşkün Burç | Burçların Cinsellik Hayatı

Bu Yazımızda Cinsel ilişkiye Düşkün Burç, Eğlenceyi Cinsel Hayatına da Taşıyan Burçlar, Egosu Olan Burçlar, Cinselliğe En Düşkün Burç Sıralaması, Burçların Cinsellik Sırları, Burçların Cinsellik Uyumu, En Ateşli Burç Sıralaması, Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Detaylar Yazımızda.

Burçların Cinsel Hayatı

Cinsel ilişkiye düşkün burç Doğduğunuz gün ve aya göre belirlenen burçlar, doğum anında gezegenlerin konumuna göre burcunuzun belirlenmesini sağlıyor. O an gezenin durumundan kaynaklı olarak da sizin karakter özellikleriniz genel anlamda etkileniyor. Etkilenen en önemli özelliklerden biri de cinsel hayatınızdır. Sahip olduğunuz burç cinsel hayatınızın yoğun olmasına ya da cinsel hayatın sizin için çok da önemli olmamasına neden olabiliyor.

Cinsel ilişkiye düşkün burç kapsamında bir araştırma yapılırsa, burçların cinsel yaşantı açısından çok farklı olduğu sonucun ulaşılacaktır. Aşağıda cinsel hayatı vazgeçilmez olarak tanımlayan burçlar verilmiştir.


Cinsel ilişkiye Düşkün Burç

Eğlenceyi Cinsel Hayatına da Taşıyan Yay Burçları

Yay burçları için eğlenmek ve gülmek vazgeçilmezdir. Cinsel istek yönünden de oldukça yoğun olan burçlar, aynı şekilde eğlence isteği ile bu durumu birleştirmiştir. İlişkiye düşkündür; çünkü hem eğlenmek hem de kendi istek ve arzularını karşılamak onlar için önemlidir. Cinsel yaşantısını en iyi şekilde besleyen yay burçları, karşı taraftan da beklentileri olan bir burçtur.

Fiziğiniz ve sizin cinsel gücünüz de onu etkileyecek olan faktörler arasındadır. Bunun için partnerinin burcu da önem arz ediyor. Başarılı bir birliktelik için yay burçlarının ateş grubundan olan bir kişiyle partner olması gerekiyor. Cinsel ilişkiye düşkün burç, tatmin olması açısından ateş grubundan biriyle beraberse herhangi bir tedirginlik yaşamamalıdır.

Her Durumda Fark Yaratan Akrep

Akrep burcunun cinsel ilişkide oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Birlikteliklerinizin sonunda doyumsuz olan burçlar arasında kendisini gösteriyor. Akrep burcundaysanız partnerinizin sizi tatmin etmesinin oldukça güç olacağını bilmelisiniz. Çünkü sahip olduğunuz özellik, cinsel yaşantınızın hiçbir zaman doyum noktasına ulaşmamasına neden olacaktır. Eğer siz bir akrep burcuyla beraberseniz, karşınızda her zaman istekli ve gücünü kanıtlamaya çalışan biri olacağını bilmelisiniz. İsteklerini size direkt olarak söyleyecektir.

Cinsel ilişkiye düşkün burç arasında mutlaka olması gereken akrep burcunun amacı iyi bir cinsel beraberlik yaşamak olduğundan, planlı bir şekilde ne istediği ve onun nelerin mutlu edeceğini size söylemesi söz konusudur.

Egosu Bitmeyen Aslan Burcu

Aslan burcunun cinsel hayatında da aynı egoyu sürdürdüğünü söyleyebiliriz. Sizinle beraber olduktan sonra ne kadar iyi olduğuna dair sözler duymak isteyecektir. İyi olmadığını söylediğinizde, onu inandırmanız mümkün olmayacaktır. Her zaman iyi ve en doğrusunu bildiğini düşünen aslan burçları, cinsel ilişkiye düşkün burç kategorisi içinde elbette yer alıyor. Çünkü güç ve istek açısından ateş burç grubunun tam anlamıyla tüm özelliklerini taşıyor. Sadece sahip olduğu bu özelliği partnerinin ağzından duymak onu mutlu ediyor. Bu sebeple sizi bu konuda sıkıştırabilir. Ona cinsel beraberliğin ardından ne kadar iyi olduğunu defalarca söyletmeniz gerekebilir.

Bu durumda o da size onu tatmin ettiğinizi söyleyerek, sizin de mutlu olmanızı sağlayacaktır. Yapmanız gereken ona ne kadar iyi olduğunu hatırlatmaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072000433/


Bu yazı 3127 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x