Dolunaydan Etkilenen Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Dolunaydan Etkilenen Burçlar

Dolunaydan Etkilenen Burçlar

Dolunaydan Etkilenen Burçlar

Burçların dolunaydan etkilenmesi farklı zamanlarda ve farklı şekillerde seyrediyor. Her burcun belli zamanlarda dolunayın etkisi altında kalması mümkündür. Tek fark bulunduğunuz burcun grubu, burcunuzla birlikte sahip olduğunuz yükselen; dolunaydan etkilenme şeklinizi farklılaştırıyor. Dolunaydan etkilenen burçlar ve etkilenme biçimleri aşağıda verilmiştir.

Dolunayın Koç Burcuna Etkisi Nasıl Olur?

Koç burcunun dolunayda olması, ilişkisinde karışıklıklar yaratacaktır. Dolunayın ilişkinize olan etkisi ortak bir karar alarak devam etmenize neden olacaktır. Karışıklıkların çözümlenmesi için dolunayın koç burcuna pozitif etkisinin olduğunu söyleyebiliriz. Ben ve sen demeden, biz diyerek yola çıkmanız; bu dönemi sorunsuz bir şekilde atlatmanızı sağlayacaktır.

Boğa Burcu ve Dolunay Etkisi

İç hesaplaşmaların en yoğun olduğu dönemde olmanızı neden olacaktır. Dolunayın size etkisi bu hesaplaşmaların pozitif olarak çözümlenmesini sağlayacak. İkili ilişkilerinizde orta yolu bulmanız kolaylaşacak. Genel olarak ikili ilişkilerinizde bencil olmaktan vazgeçtiğiniz sürece, dolunayın etkisinin ilişkinize olumlu yönde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Dolunaydan etkilenen burçlar arasında boğa, isterse durumu kendi lehine çevirebilir.

Dolunayın İkizler Burcuna Etkisi Nasıl Olur?

İkizler burcuna dolunay etkisi enerji ile gelecektir. Enerjinizi ister aşk hayatınıza, isterseniz de iş hayatınıza aktarabilirsiniz. Yüksek oranda sahip olduğunuz enerji sayesinde, dolunay etkisi ile başarı sahibi olabilirsiniz. Başarınızın kaynağı bu dönemde dolunay olacaktır. Çözümleyici ve ileriye dönük yaptığınız planlar sayesinde, hayatınızın nasıl şekiilleneceğine karar verecek olduğunuz bir dönem olacaktır. Dolunaydan etkilenen burçlar arasında olan ikizler, olumlu etkiyi en iyi şekilde hissedecektir.

Aslan Burcu ve Dolunay Etkisi

Dolunay aslan burcunda 8.evrede yer alıyor. Dolunay aslan burcunda olduğunda, aslan burçları için iyi başlangıçların olması söz konusu. Bu dönemde karar verme aşamasına girebilisiniz. İş hayatınız ve ilişkiniz için yenilikler söz konusu olabilir. Aslan burçları bu dönemde aldığı kararların mantıklı olmasına dikkat etmelidir. Önemli başlangıçlar olacağından, hayatınızın hemen hemen her aşamasını etkileyecek kararlar vermeniz gerebilir. Bunun için yapmanız gereken sizin için en doğru olanı sezgilerinizden ziyade aklınızla seçmektir. Aslan burçlarının kafasının karışık olması gibi bir durum bu dönemde mümkündür. Aldığınız kararlardan emin olmaya çalışmalısınız.

Dolunayın Başak Burcuna Etkisi Nasıl Olur?

Başak burcunda dolunay 7. Evresinde olacaktır. Başak burcu için dolunayın bu aşaması birtakım zorluklarla karşılaşılmasına neden olabilir. Ancak başak burcu zorlukların üstesinden gereken davranışları sergileyerek gelecektir. Başak burcunun bu dönemde yaşadığı sorunları çözümlemesi mümkündür. Takıntılı bir burç olduğundan, bu dönemde de takıntıları sebebiyle sıkıntılar yaşayacaktır. Problemlerinizin en yakınlarınızla olması söz konusu olabilir. Çözümünü sağlamak sizin elinizde olacaktır. Aksi halde dostlarınız bu dönemde sizden soğuyacaktır. Dolunayın etkisiyle içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanız sizin elinizdedir.

Dolunaydan etkilenen burçlar içinde etkisini olumsuz bir şekilde gösteriyor olsa da olumluya çevirmek sizin elinizde olacaktır.


Bu yazı 738 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x