yandex
Hangi Burç Cinselliğe Düşkün | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Bu Yazımızda Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Su Grubu Burçları ve Cinsellik, Ateş Grubu Burçları ve Cinsellik, Toprak Grubu Burçları ve Cinsellik, Burçlar Ve Cinsellik, Cinselliğe En Düşkün Kadın Burcu, Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımıza.

Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Partnerinizle nasıl bir cinsel yaşantınızın olacağını tahmin etmek için sahip olduğu burca bakabilirsiniz. Burcunun ateş grubunda olması, su ya da hava grubunda olması gibi ana özellikler üzerinden dahi tahminler yapmanız mümkün olacaktır. Genel olarak cinsellik ve burç dendiğinde akla akrep burcukoç burcu, aslan ve yay burcu gibi burçlar geliyor.

Ancak hangi burç cinselliğe düşkün kapsamında genel bir çözümleme için burç gruplarını ele alabiliriz. Burç grupları üzerinden partnerinizin sahip olduğu cinsel özelliklerin ne derece yoğunluğunu görmeniz mümkün olacakktır.

Su Grubu Burçları ve Cinsellik

Su grubu burçları içinde olan akrep, balık ve yengeç arasından cinsel birlikteliğe en çok önem veren burç grubu akreptir. Yengeç ve balık burcu için cinsellik bir daha duygusal çağrışımlar yaratır. Ancak akrep burcu için tamamen heyecan verici olmalıdır. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Bu sebeple bu grubun cinsellik temsilcisi akteptir.

Hangi burç cinselliğe düşkün sorusunun cevabı, su grubu bağlamında cevaplandığında cevabımız akrep burcu olacaktır. Heyecanlı olması için akrep burcunun size her defasında farklı talepleri söz konusu olabilir. Birlikteliğinizin en özel şekilde ilerlemesi için arzusu hiç bitmeyecektir. Yengeç ve balık burcu da cinsellik anlamında isteklidir; fakat bu istek genel olarak sevginin ifadesi olarak göze çarpıyor.

Ateş Grubu Burçları ve Cinsellik

Cinsellik ve ateş grubu burçları, asla ayrı düşünülemiyor. Çünkü koç, yay ve aslan burçları; cinselliği vazçgeçilmez olarak gören burçlar arasında. Bu grubunun lideri için koç diyebiliriz; ancak çok doğru bir ifade olmayabilir. Çünkü benzersiz özellikleir olan koç, aslan ve yay; cinselliği farklı bakış açılarıyla yoğun bir şeklide partnerine yaşayatacaktır. Hangi burç cinselliğe düşkün sorusu ise bu grup için çok net bir şekilde yanıtlanamayacaktır. Yay burcunun keyifli bir cinsel hayatı vardır diyebiliriz. Aslan için tatminkar bir cinsel hayat vardır diyebiliriz. Koç burcu için ise tğkenmez bir arzu ile devam eden cinsel hayat söz konusdur diyebiliriz.

Toprak Grubu Burçları ve Cinsellik

Cinsellik söz konusu olduğunda, hangi burç cinselliğe düşkün sorusu; toprak grubu için cevaplanamayabilir. Toprak grubu cinsellik açısından duyguları en çok bastırılmış burç grubudur. Her zaman cinsel hayatından önce başka ön plana çıkacak özel durumları vardır. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Gerek iş gerekse diğer elzem konular; toprak grubundan olan burçlar için vazgeçilmezdir. Başak, oğlak ve boğa burçları arasından cinsellik açısından bir lider seçilmesi gerekirse; boğa lider olacaktır. Çünkü cinselliğe en çok o düşkündür.

Başak için cinsellik sırasında dahi öne çıkan özellikler vardır. Bu konuda biraz daha çekingen olan başak burcu, partnerini tatmin etmek için yine de çaba sarf eder. Oğlak burçları için ise cinsellik işinden sonra gelecektir. Cinsel beraberlik sırasında dahi işiyle alakalı planlar yapıyor olduğunu söyleyebiliriz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 3269 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x