Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Cinsel Arzusu En Yüksek Burç | Cinsel Gücü Fazla Olan Burç

Cinsel Arzusu En Yüksek Burç | Cinsel Gücü Fazla Olan Burç

Bu Yazımızda Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçlar Cinsellik Uyumu, Burçlar ve Cinsellik, Burçların Cinsellik Sırları, Cinsel İlişkiye Düşkün Burç, Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Detaylar Yazımızda.

Cinsel İlişkiye Düşkün Burç

Burcunuz doğdunuz ay ve güne göre belirleniyor. Karakterinizin şekillenmesi açısından oldukç önemli olan burçlar, cinsel hayatınızı da şekillendiriyor. Cinsel yaşantınızın nasıl olduğu, ne gibi sorun yaşayacağınız ya da nasıl bir ilişki istediğiniz; burcunuzun etkisiyle oluşuyor.

Peki, cinsel arzusu en yüksek burç hangisi? Burç grupları; toprak burçları, ateş burçları, su ve hava burçları olarak dört grupta inceleniyor. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Ateş grubu burcunun cinsel arzusunun en yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda birkaç örnekle cinsel yönden burç örnekleri verilmiştir.


Cinsel Arzusu En Yüksek Burç | Cinsel Gücü Fazla Olan Burç

Koç Burcunun Bitmek Tükenmeyen İsteği

Ateş grubunun ilk burcu olan koç burcu, cinsel yönden oldukça isteklidir. Her defasında farklı heyecanlar yaratarak cinsel hayatını renklendirmeye çalışan koç burcu, partnerinden de aynı istek ve arzuyu görmek ister. Koç burcunun hırslı bir yapısının olması, cinsel hayatını da aynı şekilde sürdürmek isteyeceğinin göstergesidir. Bu burçlar ilişkisine hükmektemek ister.

Erkek koçlar ya da kadın koçlar fark etmez, koç burcu cinsel hayatında tamamen iplerin elinde olmasını ister. İstekli olmasından ötürü de karşı tarafı istediği şekilde tatmin edecektir. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç  Ateş grubunda bulunan hemen hemen her burç için cinsel arzuzu en yüksek burç diyebiliriz.

Aslan Burcu ve Cinsel Arzuları

Aslan burcu da ateş grubu burçlarının önemli bir temsilcisidir. Doğaya hükmeden aslan burcuna sahip olmanız, kendi yaşantınız da hakim bir güç olmak istemenizi tetikliyor. Aslan burcuna sahip olan kişiler, cinsel hayatına da aynı şekilde hükmetmek istiyor.

Oldukça yoğun istekleri bulunan aslan burcundaki kişiler, ne kadar istekli olurlarsa olsunlar; partnerlerinin de isteklerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Alsan burcu için vazgeçilmez olan takdir edilme isteği, cinsel hayatta etkisini bu şekilde gösteriyor.

Partnerinden övgü almak isteyen aslanlar, partnerinin istediği şekilde hareket etmekten asla vazgeçmiyor. Cinsel arzusu en yüksek burç grubu içinde mutlaka olması gereken aslan burcu, mümkün olduunda isteğini partenerine göre dizginlemeye çalışıyor. İlişkinin sonunda da  mutlaka partnerini ne kadar mutlu ettiğini duymak isteyecektir.

Su Grubunun Önderi Akrep

Ateş grubundan olmayan; ancak cinsel hayat açısından arzusu zirvede olan burçtur. Doyumsuz olan akrep burcu, aklınıza gelmeyen zamanlarda aklınıza gelmeyen mekanalarda cinsel arzusuyla sizi şaşırtacaktır. Yapmanız gereken kendinizi akrep burcuna bırakmaktır. Cinsel İlişkiye Düşkün Burç İstekleri sizi çoğu zaman şaşırtsa da bir şekilde mutlu etmeyi de başaracaktır. Tatmin olacak ve akrep burcuyla şaşırmaya devam edeceksiniz. Anı yaşamayı seven ve plansız şekilde hareket etmeyi çoğu zaman başaran burç grubu için cinsel hayatı önemlidir.

Normal zamanlarında sessiz sakin ve her duygusunu içinde yaşamaya dikkat eden burç grubu, cinsel hayatı söz konusu olduğunda aynı şeklide davranamayacaktır. Bu sebeple akrep burcunun cinsel arzusu en yüksek burç arasında olmama gibi bir durumu söz konusu olamaz. Akrep burcuysanız bu özellikleri az da olsa taşıyorsunuz demektir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222642/


Bu yazı 2521 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x