yandex

Cinsel Arzusu En Yüksek Burç | Cinsel Gücü Fazla Olan Burç

09.10.2017
84
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Bu Yazımızda Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçlar Cinsellik Uyumu, Burçlar ve Cinsellik, Burçların Cinsellik Sırları, Cinsel İlişkiye Düşkün Burç, Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Detaylar Yazımızda.

Cinsel Arzusu En Yüksek Burç | Cinsel Gücü Fazla Olan Burç

Burcunuz doğdunuz ay ve güne göre belirleniyor. Karakterinizin şekillenmesi açısından oldukç önemli olan burçlar, cinsel hayatınızı da şekillendiriyor. Cinsel yaşantınızın nasıl olduğu, ne gibi sorun yaşayacağınız ya da nasıl bir ilişki istediğiniz; burcunuzun etkisiyle oluşuyor. Peki, cinsel arzusu en yüksek burç hangisi? Burç grupları; toprak burçları, ateş burçları, su ve hava burçları olarak dört grupta inceleniyor. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Ateş grubu burcunun cinsel arzusunun en yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıda birkaç örnekle cinsel yönden burç örnekleri verilmiştir.

Koç Burcunun Bitmek Tükenmeyen İsteği

Ateş grubunun ilk burcu olan koç burcu, cinsel yönden oldukça isteklidir. Her defasında farklı heyecanlar yaratarak cinsel hayatını renklendirmeye çalışan koç burcu, partnerinden de aynı istek ve arzuyu görmek ister. Koç burcunun hırslı bir yapısının olması, cinsel hayatını da aynı şekilde sürdürmek isteyeceğinin göstergesidir. Bu burçlar ilişkisine hükmektemek ister.

Erkek koçlar ya da kadın koçlar fark etmez, koç burcu cinsel hayatında tamamen iplerin elinde olmasını ister. İstekli olmasından ötürü de karşı tarafı istediği şekilde tatmin edecektir. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç  Ateş grubunda bulunan hemen hemen her burç için cinsel arzuzu en yüksek burç diyebiliriz.

Aslan Burcu ve Cinsel Arzuları

Aslan burcu da ateş grubu burçlarının önemli bir temsilcisidir. Doğaya hükmeden aslan burcuna sahip olmanız, kendi yaşantınız da hakim bir güç olmak istemenizi tetikliyor. Aslan burcuna sahip olan kişiler, cinsel hayatına da aynı şekilde hükmetmek istiyor.

Oldukça yoğun istekleri bulunan aslan burcundaki kişiler, ne kadar istekli olurlarsa olsunlar; partnerlerinin de isteklerini gerçekleştirmeye çalışıyor. Alsan burcu için vazgeçilmez olan takdir edilme isteği, cinsel hayatta etkisini bu şekilde gösteriyor.

Partnerinden övgü almak isteyen aslanlar, partnerinin istediği şekilde hareket etmekten asla vazgeçmiyor. Cinsel arzusu en yüksek burç grubu içinde mutlaka olması gereken aslan burcu, mümkün olduunda isteğini partenerine göre dizginlemeye çalışıyor. İlişkinin sonunda da  mutlaka partnerini ne kadar mutlu ettiğini duymak isteyecektir.

Su Grubunun Önderi Akrep

Ateş grubundan olmayan; ancak cinsel hayat açısından arzusu zirvede olan burçtur. Doyumsuz olan akrep burcu, aklınıza gelmeyen zamanlarda aklınıza gelmeyen mekanalarda cinsel arzusuyla sizi şaşırtacaktır. Yapmanız gereken kendinizi akrep burcuna bırakmaktır. Cinsel İlişkiye Düşkün Burç İstekleri sizi çoğu zaman şaşırtsa da bir şekilde mutlu etmeyi de başaracaktır. Tatmin olacak ve akrep burcuyla şaşırmaya devam edeceksiniz. Anı yaşamayı seven ve plansız şekilde hareket etmeyi çoğu zaman başaran burç grubu için cinsel hayatı önemlidir.

Normal zamanlarında sessiz sakin ve her duygusunu içinde yaşamaya dikkat eden burç grubu, cinsel hayatı söz konusu olduğunda aynı şeklide davranamayacaktır. Bu sebeple akrep burcunun cinsel arzusu en yüksek burç arasında olmama gibi bir durumu söz konusu olamaz. Akrep burcuysanız bu özellikleri az da olsa taşıyorsunuz demektir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222642/

0 0 oy
Sayfayı DeğerlendirBu Sayfayı Emoji İle Değerlendir.

Ben Yahya Güloğlu Eniyisozler.net adresinin kurucusu ve sitenin sahibiyim. 2017'de sizlerin beğenisine sunduğumuz Eniyisozler.net adresini o günden bugüne kadar sizler sevdiklerinizle güzel sözler ve anlamlı mesajlar paylaşın diye yayınlıyoruz.Anlamlı sözler ve mesajların yer aldığı adresimizde şiir ve şairler gibi özel türleri de sizlerin beğenisine sunup sürekli yeniliyoruz. Bu adresin kuruluşunda amacım insanlarla sevinçlerimi ve hüznümü paylaşmaktı daha sonra profesyonel çalışma arkadaşları ile birlikte daha uzman bir ekiple sizlere ulaşmaya başladık. Ekibimde yer alan yazarlarımızın da kitap yazmasına ve kendi ideallerine ulaşmalarına bu adres sayesinde fırsat bulduk.Eniyisozler.net adresi olarak tüm okuyucularımız ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x