Oğlak Burcu Uyumlu Burçlar | Oğlak Burcunun Anlaştığı Burç

Bu Yazımızda Oğlak Burcu Uyumlu Burçlar, Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumlumudur?, Oğlak Burcu ve Aslan Burcu Uyumlumudur?, Oğlak Burcu ve Boğa Burcu Uyumlu mudur?, Uyumlu Burçlar, Oğlak Burcunun Anlaştığı Burçlar Detaylar Yazımızda.

Oğlak Burcu Uyumlu Burçlar | Oğlak Burcunun Anlaştığı Burç
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:49
162

Oğlak Burcu Uyumlu Burçlar

Oğlak burcu uyumlu burçlar sırasıyla Boğa, Koç ve Aslan olarak sıralanabilir. Oğlak burcu insan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi kuvvetli bir burç olarak aslında birçok burç mensubu ile uzun süreli arkadaşlık ilişkilerine sahiptir.

Bunun en büyük sebebi Oğlak burcunun sevdiklerinin her zaman yanında olması, iyi bir dinleyici ve yol gösterici olması, iyi kalpli ve düşünceli olması ve verilen bir sırrı hiç zorlanmadan saklayabilmesidir. Bu yüzden herkes Oğlak burcu uyumu burçlardan olmasa bile Oğlak burcu gibi bir dost ne görebilir ne bulabilir.

Uyumlu Burçlar

Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumlumudur?

Oğlak burcu uyumlu burçlardan olan Koç burcu aslında Oğlak ile zıt karakter özelliklerine sahiptir. Enerjik, neşeli, savurgan, heyecanlı, plansız ve eğlenceye düşkün olan Koç burçları ile Oğlak burçlarının bir araya gelmesi şaşırılacak bir durumdur. Bunda en önemli etken birbirlerinden aldıkları o Satürn elektriğidir. Oğlak burcu Satürn etkisindeki toprak grubu lider burcu olduğu için Satrün’ün bu elektriği Koç tarafından hissedilir.

Oğlak burcunun kendinden emin, başarılı ve hırslı yapısından etkilenen Koç burcu için Oğlak burçları ulaşılamayacak bir yerdedir. Yanlarında olsalar dahi… Bu durumun sebebi zamanla Oğlak burcunun, Koç burcunun ayakları yere basmayan davranışlarına katlanamaması ve Koç burcunun da bu davranışlardan vazgeçmemesidir.

Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

Oğlak Burcu ve Aslan Burcu Uyumlumudur?

Oğlak burcu uyumlu burçlardan birisi de Aslan burcudur. Aslan burcu her ne kadar kendini üstün görmeyi ve dikkat çekmeyi seven bir karakterde olsa da Oğlak burcu ile karşılaştığı zaman bu davranışlarında azalmalar gözlenebilir. Bu yüzden ve Aslan burcunun destekleyici her konuda Oğlak burcunun arkasında olan güzel davranışlarından ötürü bu beraberlik yürüyecektir. Bunun yanı sıra düzen ve tertip konusunda da soru yaşamayacak olan Aslan-Oğlak ikilisi romantik bir duygusal ilişki ile ateşli bir cinsel hayata sahip olacak çiftler arasındadır.

Oğlak Burcu ve Boğa Burcu Uyumlumudur?

Oğlak burcu uyumlu burç değil de Oğlak için yaratılmış bir burç gibidir Boğa burçları! Ortak yönlerinin fazla olması bu ikiliyi daha da birbirine bağlar. Her ikisi de mutlu bir beraberlik peşindedir. Günübirlik ve geçici ilişkilerden asla hoşlanmazlar. Evlenmek, çocuk cıvıltılarıyla güne uyanmak ve sorumluluklarını yerine getirerek mutlu olmak isterler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086846934


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x