Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yengeç Burcunun Rengi | Yengeç Burcu Hangi Rengi Sever

Yengeç Burcunun Rengi | Yengeç Burcu Hangi Rengi Sever

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Rengi, İkili İlişkilerde Yengeçlere Nasıl Davranılmalıdır?, Yengeç Burçları Kaprisli midir?, Yengeç Burcu Özellikleri Erkek, Yengeç Burcu Özellikleri Kadın Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcunun rengi beyaz ve gridir ki bu iki renginde ayrı anlamları vardır. Beyaz saflığı, temizliği, arınmayı, temiz kalbi olmayı ve güven hissisini verir. Gri renk ise kararsızlığın yanı sıra hüznün ve umudun rengidir. Aynı zamanda gri uzlaştırıcı olmayı, alçakgönüllülüğü ve dengeyi ifade etmektedir. Bu gri renk kullanımı çok yoğun kullanıldığında bunaltıcı bir etki yaratabilir.

Duygusal ve kırılgan yengeç burcunun rengi olan beyaz ve gri renkler hem bu burcu temsil etmekte hem de burcun özellikleri hakkında bilgi vermesi açısından açıklayıcı olmaktadır. Yengeçler bilindiği üzere hem olumlu hem de olumsuz olaylara ani tepki verebilirler. Sakin ve dingin karakter yapısını temsil ede beyaz bu durumlar için açıklayıcı olurken hem iyi hem de kötü haberlerle verdikleri aşırı tepkileri yengeçlerin gri renk ile olan bağlantısını açıklamaktadır.


Yengeç Burcunun Rengi | Yengeç Burcu Hangi Rengi Sever

Yengeç burcu insanları dışarıdan sert kabuklarına çekilebilir ve gri bir atmosfer yaratarak kendilerini tanımayan insanlara soğuk gelebilirler. Hâlbuki bir yengeç güven ve sadakat duygularını karşısında gördüğü ve karşısındaki insanın güvenilirliğinden emin olduğunda kabuklarından sıyırılıp sevecen karakterini gözler önüne serebilir.

Yengeçlerin kimi zaman sert kabuklarına çekilerek suratsız ve somurtkan olmalarının asıl nedeni aslında onların çok üzülmekten ve yıpranmaktan korkmalarıdır. Bu korkularından kurtulabilen bir yengeç o zaman gerçek anlamda yengeç burcunun rengi olan beyaz karaktere geçerek anaçlığı, saflığı ve korumacı yönünü ortaya çıkaracaktır.

İkili İlişkilerde Yengeçlere Nasıl Davranılmalıdır?

Duygusal birlikteliklerde aşk hayatında ve maneviyata her şeyden çok değer veren yengeçler genel kanaat gördüğü üzere kırılgan ve hassas bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden her söylediklerinin doğru kabul edilmesini, terslenmemeyi ve saygı ile sevgi görmeyi karşı taraftan sürekli olarak beklerler.

Bu davranış biraz bencil gibi görünse de yengeç burcunun tabiatı bunu gerektirmektedir. Fikirlerinin kabul görmemesine asla katlanamayacak yengeçlere hep sen haklısın demeniz bile onun farklı anlamlar çıkararak yanlış anlamasına yol açabilir. Yaratıcı hayal dünyalarında hiç olmayan durumları varmış gibi göstermeye meyilli olan yengeç burcu tek bir eleştiri kelimenizden size yüzlerce anlam çıkabilme kabiliyetine sahiptir.

Bunu için onu kızdırmamaya ve kırmamaya dikkat etmek gerekir. Çünkü yakın çevresi tarafından sürekli desteklenmek ve saygı görmek isterler.

Yengeç Burçları Kaprisli midir?

Cevabımız yerine göre evet olacak. Çünkü her zaman  kapris yapma ya da karşısındaki insanın kalbini kırmak niyetinde değildir yengeçler. Bunun için ilişkinizde yengeç burcunun sizi alttan alacağı kadar sizde onun arada sırada yapacağı birkaç kaprisine katlanmalısınız.

Çünkü en büyük kavgalardan sonra bile bir yengeç iki dakika sonra her şeyi sineye çekebilecek kadar yüreklidir ve asla kin tutmaz. Yengeç burcunun rengi olan beyaz da bu kin tutmama özelliğini açıkça vurgulamaktadır. Fakat yapacağınız aldatmak gibi çok büyük hatalar onun diğer yengeç burcunun rengi olan gri renk karakteri etkisi ile bunu sonsuza kadar unutmayacak ve gururlu tarafını ortaya çıkarmaktadır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845204


Bu yazı 2412 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x