En Çok Aldatan Burçlar | Aksiyon Peşinde Olan Burçlar

Bu Yazımızda En Çok Aldatan Burçlar, Merhametli Burçlar, Cinsel Hayat Diyen Burçlar, Kararsız Burçlar, Aldatan Burçlar, Aksiyon Peşinde Olan Burçlar Detaylar Yazımızda.

En Çok Aldatan Burçlar | Aksiyon Peşinde Olan Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:05
149

En Çok Aldatan Burçlar

Burçların sahip olduğu özellikler, onların ilişkiye olan sadakatini de belirliyor. Bazı burçların çok daha fazla aldattığı yönünde bilgiler var. Bu durum sizin burç özelliğini ne kadar taşıdığınız, burcunuzun yanında yükselen burcunuzun sizi ne kadar etkilediği gibi faktörlerle de etkileşim halindedir. Sevdiğiniz kişiye olan bağlılığınız, burcunuzun genel özellikleri ve diğer etmenler ile şekillenebilecek bir durumdur. Sırayla bakmak gerekirse en çok aldatan burçlar aşağıda verilmiştir.

Merhametli Bildiğimiz Balık Burçları

Burçlar arasında genel bir araştırma yapıldığında, en çok aldatan burcun balık burcu olduğu ortaya çıkmış. Bu duruma neden olarak ise balık burçlarının en çok kendilerine merhamet duyduğu gösterilmiş. Acıma duygusu, üzülme duygusu gibi özelliklerini en çok kendisi üzerinde gösteren balık burçları, ufak bir hatanızsda sizi aldatabiliyor. Balık burçlarının bu tutumunda ise kendilerini haklı görmesi ön plana çıkıyor.

Önce Cinsel Hayat Diyen Akrep  Burçları

Hayatta her şeyden önce cinselliği düşünene akrep burçları, aldatma konusunda ön sıralarda yer alıyor. Sebebi ise partnerinin onu tatmin etmemesi. Çoğu zaman bu gerekçe ile karşı tarafı aldatıyor. En çok aldatan burçlar arasında tam olarak cinsel yaşantı bağlamında aladan burçlar içindedir. Genel olarak uzak ilişki yapamayan akrepler, bu gibi durumlarda aldatma eğilimine çok daha yakın olabilir. Cinsel problemlerinizin olması gibi durumlarda da bir anda çözümü başka kişilerde arayabilir. Bu sebeple akrep burçları, balık burçlarından sonra aldatma konusunda ikinci sırada.

Karasız Olurken de Aldatan Terazi Burçları

Terazi burcuna sahip olan kişiler, çuğu zaman kararsızlar. Ancak ilişkilerindeki bu dengesizlik onların partnerlerini aldatmalarına neden oluyor. Yaşadıkları dengesizlikten ötürü de aldatmadan sonra uzun süre üzüldüklerini söyleyebiliriz. Bir anda hayatlarının aşkını bulduğunu düşünen terazi burçları, bir anda o imnsanı başkasıyla aldatabilir. Sonrasında ise çok pişman olacaktır. Fakat pişman olduğuna pişman olmayacağının garantisini ise asla veremiyoruz. Bu sebeple en çok aldatan burçlar arasında 3. Sırada yer alıyor.

Aksiyon Peşinde Olan Aslan Burçları

Hayatlarında her zaman bir değişim isteyen, her zaman bir üzüntü ya sevinç arayan aslan burçları; ilişkilerinde de aynı durumu sergiliyor. Farklı arayışlarının çözüme kavuşması aldatarak gerçekleşebilir. Bunun için aslan burçlarının aldatma girişimlerinin sık sık olacağını söyleyebiliriz. Dürüst olmak konusunda sıkıntı yaşayan aslan burçları, yalan söyleme konusunda başarılı değildir. Bu sebeple aldatma eğilimi olan aslan burçlarının fark edilmemesi gibi bir durum mümkün değildir.

Aslan burçlarının aldatmadan sonra pişman olması da çok düşük bir ihtimaldir. Her zaman egosunu zirveye taşıyıp, kendinden ödün vermeyen burç; aldattıktan sonra da istedim yaptım gibi bir tavır sergileyebilir. Kendinden emin davranışları ile en çok aldatan burçlar arasında olmaması gibi bir durum mümkün değildir. Aldatır ve asla pişman olmaz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072618302/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x