yandex
Yengeç Burcu Yükseleni Ne? | Burcu Yengeç Olanın Yükseleni
Günün Sözü

Yengeç Burcu Yükseleni Ne? | Burcu Yengeç Olanın Yükseleni

Yengeç Burcu Yükseleni Ne? | Burcu Yengeç Olanın Yükseleni

Bu Yazımızda Yengeç Burcu Yükseleni Ne?, Yengeç Burcu Yükselenlerinin Özellikleri Nelerdir?, Yükselen Burçlar ve Özellikleri, Burcu Yengeç Olanın Yükseleni Nedir?, Yükselen Burç Özellikleri Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcu Yükseleni

Burçların genel özellikleri, uğurlu sayıları, uğurlu günleri ve uğurlu taşları kadar merak edilen bir başka konuda yükselen burcun ne olduğudur ve yükselen burcun özellikleridir. Yengeç burcu yükseleni ne? Sorusuna yanıt bulabilmek için doğduğunuz saati tam veya yaklaşık olarak bilmeniz gerekmektedir. Herkesin yükselen burcu değişiktir.

O yüzden yengeç burcunun yükseleni ne? Sorusuna tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Her bir yengeç burcunun yükseleni farklı olabilir. Bir yengecin doğduğu ay ve gün ile saati yükseleni etkileyen özelliklerdir. Bu da o gün gezegenlerin bulunduğu konum ile ilgili bir konudur. Haziran sonu ve Temmuz ayı başında gündüz saat 11 civarında doğan bir yengece sorulacak yengeç burcunun yükseleni ne? Sorusuna yanıt Başak burcu olacaktır. Ayrıntılı olarak araştıracağınız bu bilgiler her yerden rahatlıkla ulaşıma açık bilgilerdir.


Yengeç Burcu Yükseleni Ne? | Burcu Yengeç Olanın Yükseleni

Tek bilmeniz gereken doğum gününüz ve doğum saatinizdir. Böylelikle o tarihteki gezegen konumlarına göre yengeç burcu ile etkileşime giren burç bulanabilecektir.

Yengeç Burcu Yükselenlerinin Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu yükseleninizi öğrenmeniz için gerekli olan  doğum tarihi ve doğum saati bilgilerinden  sonra yükselen burcunuzu öğrenmek  kolay olacaktır. Yükselen burcunuzu öğrendikten sonra artık bu burcu da takip edebilir bu burcun özelliklerini aşıp taşımadığınızı öğrenebilirsiniz. Yengeç burçları yengeç burcu yükseleni ne? Sorusuna yanıt bulduklarında hem kendi burçlarını hem de yükselen burçlarını okumalıdırlar. Yükselen burç kişisel özellikleri ve fiziksel görünüş, muhtemel sağlık problemleri gibi detayları barındırır.

Yükselen Burçlar ve Özellikleri

Yükselen Burç insan ilişkileriniz ve ilişkilerimizdeki tutumlarımızı etkilediği için kendi burcumuz kadar önemlidir. Hatta doğum tarihiniz ve saatiniz sırasında burcunuz ve yükseleninizin bir gezegenle etkileşimi söz konusu ise bu gezegene göre de burç ve yükselen özellikleriniz değiştiği gibi gezegenin size katacağı ek özelliklerde olacaktır.

Yükselen Aslan: Kendini göstermek ve parlamak ister.

Yükselen Yengeç: Sevdiklerine kanat germek ve koruma iç güdüsüne sahiptir. Ancak yükseleni yengeç olanlar bazı durumlarda üzgünken mutlu, mutluyken üzgün taklidi yapabilirler. Bazı konularda yetenekleri oldukça gelişen yükselen yengeçlerin adaptasyon ve odaklanma yetenekleri çok gelişmiştir.

Yükselen İkizler: Çevresinde olup bitenden hep haberdar olmak ister. Daima başkaları ile iletişimde kalmak ister, iletişim kopukluğuna dayanamaz.

Yükselen Koç: Yakınları arasında dominant olmak ama onlar tarafından da sevilmek ister.

Yükselen Başak: Düzen ve disiplinli çalışmayı ister.

Yükselen Kova: Özgür ve kimseye bağlı olmadan yaşayabileceği bir hayat yaşamak ister.

Yükselen Akrep: Çevresinden hep haberdar olmak  ve kontrol etmek isteyen Yükselen Akrep, yakın çevresi ile samimi ilişkiler kurmak ister.

Yükselen Yay: Çevresini hep yeniden keşfedilecek bir yer olarak görmek ister ve maceraperesttir.

Yükselen Boğa: Sevdikleri ile samimi ilişkiler kurmak isteyen Yükselen Boğa, bedensel tatminleri ön planda tutar. Dünyevi zevklere düşkündür ve içinde bulunduğu anı yaşamaya özen gösterir.

Yükselen Balık: Her ne kadar sonradan hep üzülen kendi olsa da çevresine fedakarlık yapmak ve kendini yakınlarına adamak ister.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2301 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x