yandex
Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

Bu Yazımızda Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar, Oğlak Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?, Oğlak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu Nasıldır?, Oğlak Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?, Oğlak Burcu Kadını Hangi Burç Erkeği ile Anlaşır, Oğlak Burcunun Diğer Burçlarla Aşk Uyumu Detaylar Yazımızda.

Oğlak Burcu Kadınının Anlaştığı Burçlar

Kendisi gibi sorumluluk sahibi, düzenli tertipli, ne istediğini bilen burçlardır. Oğlak burcu kadını toprak burcu elementinin lider özelliğini taşıdığı için olaylara müdahale edemeyeceği ilişkilerden uzak durur. Oğlak burcu kadının anlaştığı burçlar arasında Koç burcu erkeği, Boğa burcu erkeği ve Yengeç burcu erkeği gelir. Peki, bu ilişkilerden beklentiler ne yöndedir?, İlerleyen zaman içinde nasıl değişir? Bu yazıda sizler için sıralandı.

Oğlak Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Oğlak burcu kadının anlaştığı burçlar arasında Boğa burcu erkeği ilk sıralarda gelir. Çünkü bir Boğa erkeği sorumluluklarının bilincinde, tutarlı davranan ve havai davranışları olmayan bir burçtur. Samimiyetsizlikten de aşırı samimiyetten de hoşlanmaz. En iyi baba olacak burçların arasında yer alır. Bu özellikleriyle Oğlak burcu kadınının kalbini fetheden Boğa burcunun Oğlak kadını ile ortak çok fazla noktası vardır.

Oğlak kadınını, sorumluluk sahibi, evcimen ve evlenilecek biri olarak görür. Zaten bir Boğa erkeği belli bir yaştan sonra geçici ilişkilerden uzak duracağı için aradığı tam olarak bir Oğlak kadınıdır!

Oğlak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Uyumu Nasıldır?

Oğlak burcu kadının anlaştığı burçlar arasında Koç burcunun sayılmasının bir nedeni var: Koç burcu erkeğinin karşı koyulamayan cazibesi, neşesi ve hareketliliği… Koç burcu erkeğinin bu hallerine ister istemez kendini kaptıran Oğlak burcu kadını umulmayacak kadar cezp olabilir. Fakat ilişkinin ilerleyen zamanlarında kontrolü ve gücü elinde tutmak isteyen Oğlak burcu kadını Koç burcu erkeğini kısıtlamaya kalkarsa ilişkinin sonlanmasına kadar sorunlar yaşanabilir. Çünkü Koç burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür. Sadıktır ancak yine de kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

Oğlak Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Oğlak burcu kadınının anlaştığı burçlardan birisi de evcimen Yengeç erkekleridir. Bir Yengeç erkeği kadar romantiği ne bulunur ne de görülür. Bu özellikleriyle Oğlak burcu kadının evcimen ve sorumluluk sahibi kişiliğine uyun sağlayabilen Yengeç burcu erkekleri ile ileride bir takım sorunlar yaşanabilir.

Bu sorunlar Yengeç erkeğinin geçmişe olan takıntısı, aşırı duygusal ve değişken ruh hali olarak sıralanır. Dolayısıyla pek uzun soluklu bir birliktelik olmasa da her sorunu çözme konusunda usta olan Oğlak kadınları bu sorunun da üstesinden gelebilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1565 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x