Başak Burcunun Özellikleri | Başak Burcu Erkek Özellikleri

Bu Yazımızda Başak Burcunun Özellikleri, Başak Burçlarının Genel Özellikleri Nelerdir?, Başak Burçları İçin En Önemli Şey Nedir?, Başak Burcu Özellikleri Kadın, Başak Burcu Özellikleri Erkek, Başak Burcu Kadını Cinsellik, Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar, Başak Burcunun Zıt Burçları Detaylar Yazımızda.

Başak Burcunun Özellikleri | Başak Burcu Erkek Özellikleri
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:44
160

Başak Burcunun Özellikleri

Başak burcu 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihleri arasında dünyaya gelmiştir ve yönetici gezegeni ise Merkür’dür. Merkür’den etkilenen başak burçları oldukça zeki ve çalışkan özellikler taşır. Başak burcunun özellikleri de bu yönde şekillenir. Oldukça temiz ve titiz olan başak burçlarının aynı zamanda da disiplinli ve başarılı olmaları da dikkat çeken ilk özellikleri olarak nitelendirilebilir.

Başak Burcu Kadını Cinsellik İşkolik olarak değerlendirilmeye müsait olan başak burçları, gelişmiş analitik zekaları sayesinde de hem arkadaşlık ilişkilerinde hem de iş hayatındaki sosyal statüsünde oldukça başarılı olabilen burçlardır.

Başak Burçlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar Başak burçları genel olarak mantıklı, disiplinli, şüpheci ve titiz insanlardır. Tüm bu özellikleri de onları iş hayatlarında iyi bir yükselişe ulaşmalarında büyük bir etki altına sokar. Sistematik bir düşünce yapısına sahip olan başak burçları bu yönlerini olayları çözümlemede kullandıkları gibi aynı zamanda da her olayı içinde bir kandırmaca ya da bir yalan aradıkları zamanlarda da kullanırlar.

Başak burcunun özellikleri içinde onlara en çok zarar veren ve onların hayatında bazen itici bir konuma sokan özellikleri olan merak ve şüphecilikleridir. Özellikle de bu huylarını özel hayatlarına koyan ve bu şekilde yaşayan başak burçları bu durumda aslında olumsuz bir şekilde etkilenebilir. Fakat bazı başaklar ise daha çok iş hayatlarında bu yönlerini kullanırlar. Bu şekilde de oldukça başarılı bir kariyere imza atabilirler.

Hayatının her anını ve her gününü önceden planlayan başak burçları için ani gelişen durumlar ise kabus niteliğini taşır. Bu nedenden dolayı da başak burçları yakınlarının asla emri vaki girişimlerde bulunmamaları gerekir. Duygusal bir yönü de bulunan başak burçlarını en iyi anlayan burçlar ise oğlak burçlarıdır. Oğlak ve başak burçları her zaman için iyi dostluklar kurabilir.

Başak Burçları İçin En Önemli Şey Nedir?

Başak burcunun özellikleri arasından bu soruya cevap verilmesi gerekeydi cevabın işi ya da kurduğu düzeni olması gerekirdi. Fakat başak burçları için en çok önemli olan şeyin aile kavramı olduğunu söylemek gerekir.

Başak Burcunun Zıt Burçları Dışarıdan bakıldığında oldukça kibirli ve soğuk görünen başak burçları, aslıda sakin, evcimen ve sıcak insanlardır. Bu yönlerini dışardaki kişilere göstermeyerek de kendini koruma altına alan başak burçları ailesine ve dostlarına oldukça büyük bir önem gösterir. Fakat ailesi için dünyayı da unutabilir.

Başak burcunun özellikleri arasında bir diğer baskın özellik ise başak burçlarının konuşmayı da oldukça çok sevmelidir. Dobra niteliklerini ve analizlerini de zaman zaman abartabilen başak burçları çevresindeki kişileri de bazen acımasız bir şekilde eleştirirler. Fakat kimsenin de kötülüğünü istemeyen başak burçları oldukça sevgi dolu insanladır. İyi bir anne ya da baba olan başak burçları için bu dünyadaki en önemli şey ise aileleridir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086848932


0
Would love your thoughts, please comment.x