Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yay Burcunun Cinsel Özellikleri | Yay Burcunun Cinsel Uyumu

Yay Burcunun Cinsel Özellikleri | Yay Burcunun Cinsel Uyumu

Bu Yazımızda Yay Burcunun Cinsel Özellikleri, Yay Burçları Aldatır mı?, Yay Burcu Cinsellik Erkek, Yay Burcu Kadını Cinsellik, Yay Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir, Yay Burcu Özellikleri, Yay Burcu Erkeği Nasıl Sevişir, Yay Burcunun Cinsel Uyumu Detaylar Yazımızda.

Yay Burcu Cinsellik

Yay burcunun cinsel özellikleri Ateş grubuna ait bir burç olan yay burcu hırslı güçlü ve cazibeli mizaçları ile yine ateş grubu burçları ve hava grubu burçları ile aşk hayatlarını birleştirebilir. Jüpiter tarafından yönetilen yay burçlarının cinsel yaşamlarındaki zevkleri oldukça çeşitlidir.

Tutku ve şehvete önem veren ve birlikteliklerinde duygusal bağları da önemseyen ateş grubu burçları gibi yay burcu hangi hareketlerden tahrik oluyor bunu kestirmek zor olabilir. Çünkü yay burçları karşısındaki insanda farklı ve herkesin fark edemeyeceği çekicilikler bulmakta ve etkilenmektedir. Çok duygusal bir burç olmadığı için cinsel yaşam onlar için bazen bir şehvet aracı için kullanılmaktadır.


Yay Burcunun Cinsel Özellikleri

Bu anlamda yay burcunun cinsel özellikleri yayları farklı dünyalara götüren ve günlük hayatın sıkıcı havasını dağıtarak renklendiren bir eylem olabilmektedir. Bu yüzden cinsel yaşamı çok tutkulu ve aşk dolu olan yengeç ve balık gibi su grubu burçları özellikle yay burcundan uzak durmalıdır.

Nitekim duygusal olarak bağlanmak isteyen ve aşk ile cinselliği birleştirmek isteyen bu burçlar yay tarafından incitilebilir. Yay burcu farklı heyecanlar cinsel yaşamını renklendirerek yaşam tercih ettikleri için uzun birliktelikler yaşamak onlar için ancak kalplerini kaptıracakları ve gerçekten sevecekleri biri ile mümkün  olabilir.

Yay burcunun cinsel özellikleri hem yay kadını hem de yay erkeğinin eğlenceli ve meraklı bir çevreye sahip olmak istemesi nedeniyle insanları kendine kolayca çeker. Her ne kadar gezmeye ve eğlenmeye meraklı olsalar da açık yürekli olan yay partnerleri ne yaparlarsa yapsınlar yayın kuvvetli çekim gücünden kendilerini kurtaramazlar.

Ancak çoğu zaman yay burcunun hareketli ve yorucu hayatına ayak uyduramayan partnerleri yay burcunu terk etmektedir. Bu süreç yay burcu gerçek aşkı buluncaya kadar sürer. Çünkü dürüstlüğü ile tanınan yaylar gerçekten tutku ile sevdiklerinde ve aşkla bağlandıklarında bu hareketli hayata son vermek zorunda kalacaklardır.

Yay Burçları Aldatır mı?

Yay burçları sahip oldukları çekici ve hareketli yapıları sayesinde birçok ilişki yaşayabilir. Ama bu ilişkiler çoğunlukla ciddi olmayan ilişkilerdir. Yine buna benzer biçimde yay burcunun uzun süreli bir ilişkisinin var olması ve sevgi ve aşk faktörleri ile tutkulu bir sevgililik yaşamaları onların hiçbir zaman sevdiklerinden ayrılmak istememelerine yol açar.

Uzun mesafeler ve cinsel yaşama soğukluk katacak bu mesafelerde yay burcu yanında olanı o anlık sevmeye ve beraber olduğu kişiyi aldatma eğilimine girebilir.

Sevdiği insanı hep yanında isteyen yay burcunun cinsel özellikleri beraberlik boyunca yaptığı konuşmalar ve sonrasında sohbet etmek şeklinde gerçekleşmektedir. Bu anlamda yay burçları tek gecelik bir ilişki sonrasında bile o kişi ile arkadaş olarak görüşmeyi ve iletişim kurmayı sürdürebilmektedir.

Bilgiye ve bilginin güç olduğuna dair inançları olan yay burçları cinsel yaşamda yay burcunun cinsel özelliklerinden bir başkası kolay uyarılmaları ve fazla duygusal olmadıkları için cinselliği rahat yaşamalarıdır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354824/


Bu yazı 4823 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x