Yay Burcunun Cinsel Özellikleri | Yay Burcunun Cinsel Uyumu

Bu Yazımızda Yay Burcunun Cinsel Özellikleri, Yay Burçları Aldatır mı?, Yay Burcu Cinsellik Erkek, Yay Burcu Kadını Cinsellik, Yay Burcu Kadını Nasıl Tahrik Edilir, Yay Burcu Özellikleri, Yay Burcu Erkeği Nasıl Sevişir, Yay Burcunun Cinsel Uyumu Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Cinsel Özellikleri | Yay Burcunun Cinsel Uyumu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:33
449

Yay Burcunun Cinsel Özellikleri

Yay burcunun cinsel özellikleri Ateş grubuna ait bir burç olan yay burcu hırslı güçlü ve cazibeli mizaçları ile yine ateş grubu burçları ve hava grubu burçları ile aşk hayatlarını birleştirebilir. Jüpiter tarafından yönetilen yay burçlarının cinsel yaşamlarındaki zevkleri oldukça çeşitlidir.

Tutku ve şehvete önem veren ve birlikteliklerinde duygusal bağları da önemseyen ateş grubu burçları gibi yay burcu hangi hareketlerden tahrik oluyor bunu kestirmek zor olabilir. Çünkü yay burçları karşısındaki insanda farklı ve herkesin fark edemeyeceği çekicilikler bulmakta ve etkilenmektedir. Çok duygusal bir burç olmadığı için cinsel yaşam onlar için bazen bir şehvet aracı için kullanılmaktadır.

Bu anlamda yay burcunun cinsel özellikleri yayları farklı dünyalara götüren ve günlük hayatın sıkıcı havasını dağıtarak renklendiren bir eylem olabilmektedir. Bu yüzden cinsel yaşamı çok tutkulu ve aşk dolu olan yengeç ve balık gibi su grubu burçları özellikle yay burcundan uzak durmalıdır.

Nitekim duygusal olarak bağlanmak isteyen ve aşk ile cinselliği birleştirmek isteyen bu burçlar yay tarafından incitilebilir. Yay burcu farklı heyecanlar cinsel yaşamını renklendirerek yaşam tercih ettikleri için uzun birliktelikler yaşamak onlar için ancak kalplerini kaptıracakları ve gerçekten sevecekleri biri ile mümkün  olabilir.

Yay burcunun cinsel özellikleri hem yay kadını hem de yay erkeğinin eğlenceli ve meraklı bir çevreye sahip olmak istemesi nedeniyle insanları kendine kolayca çeker. Her ne kadar gezmeye ve eğlenmeye meraklı olsalar da açık yürekli olan yay partnerleri ne yaparlarsa yapsınlar yayın kuvvetli çekim gücünden kendilerini kurtaramazlar.

Ancak çoğu zaman yay burcunun hareketli ve yorucu hayatına ayak uyduramayan partnerleri yay burcunu terk etmektedir. Bu süreç yay burcu gerçek aşkı buluncaya kadar sürer. Çünkü dürüstlüğü ile tanınan yaylar gerçekten tutku ile sevdiklerinde ve aşkla bağlandıklarında bu hareketli hayata son vermek zorunda kalacaklardır.

Yay Burçları Aldatır mı?

Yay burçları sahip oldukları çekici ve hareketli yapıları sayesinde birçok ilişki yaşayabilir. Ama bu ilişkiler çoğunlukla ciddi olmayan ilişkilerdir. Yine buna benzer biçimde yay burcunun uzun süreli bir ilişkisinin var olması ve sevgi ve aşk faktörleri ile tutkulu bir sevgililik yaşamaları onların hiçbir zaman sevdiklerinden ayrılmak istememelerine yol açar.

Uzun mesafeler ve cinsel yaşama soğukluk katacak bu mesafelerde yay burcu yanında olanı o anlık sevmeye ve beraber olduğu kişiyi aldatma eğilimine girebilir.

Sevdiği insanı hep yanında isteyen yay burcunun cinsel özellikleri beraberlik boyunca yaptığı konuşmalar ve sonrasında sohbet etmek şeklinde gerçekleşmektedir. Bu anlamda yay burçları tek gecelik bir ilişki sonrasında bile o kişi ile arkadaş olarak görüşmeyi ve iletişim kurmayı sürdürebilmektedir.

Bilgiye ve bilginin güç olduğuna dair inançları olan yay burçları cinsel yaşamda yay burcunun cinsel özelliklerinden bir başkası kolay uyarılmaları ve fazla duygusal olmadıkları için cinselliği rahat yaşamalarıdır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354824/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x