Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yengeç’in Dost Burcu

Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yengeç’in Dost Burcu

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar, Yengeç Burcunun Tek Anlaştığı Burç, Yengeç Burcu Kendisine Zıt Bir Burç ile Arkadaş Olabilir mi?, Yengeç Burcu Kendisine Zıt Bir Burç ile Sevgili Olabilir mi?, Yengeç Burcunun Aşık Olduğu Burçlar, Yengeç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli, Yengeç Burcunun Dost Burcu Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcunun En Çok Anlaştığı Burç

Yengeç burcu nazik sempatik ve yumuşak mizaçlı bir burç olduğu için anlaşamadığı burçlar yok denecek kadar azdır. Karşısındaki insanın düşüncelerini her zaman önemseyen, kırılgan ve narin yengeç burçları bu duygusaldır. Bu duygusal mizaca rağmen yengeç urcundan doğan insanlar kırıldıklarında bile karşısındakileri kırmazlar ve uygun bir biçimde duruma üzüldüklerini ifade ederler.

Yengeç burcunun anlaştığı burçlar arasında akrep ve kova gelmektedir. Bu sırayı boğa ve balık burçları takip eder. Yengeç burçları ikili ilişkilede diğer burçlardan daha anlayışlı ve alttan alan tarafta yer almaktadır. Bu özellikleriyle partner eşleşmelerinde yengeç ve balık en yüksek uyumu sağlayan burçtur.


Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yengeç'in Dost Burcu

Yengeç burcunun anlaştığı burçlardan olan kova burcunun özellikleri kova erkeği için biraz kendini beğenmiş ve küçük dağları ben yarattım havası verse bile yengeç burcunun yumuşak mizacı kova erkeğini bile yola getirebilir.

Yengeç burcunun anlaştığı diğer burç olan balık burcu ise yengeç burcu ile benzer özellikler göstermesi açısından yengeç burcu ile anlaşması gayet normaldir. Çünkü balık burcu da duygusal karşısındakinin düşüncelerine değer veren ama diğerlerinden hakettiği ilgi ve alakayı göremeyen burçlardır.

En ufak bir yanlış anlamada gezegenlerin etkisinden en fazla etkilenen yengeç ve balık burçları birbirleri ile eşleşen özellikleri ile arkadaş olma, sevgili olmak ve hatta evlenmek konusunda ‘perfect match’ muhteşem eşleşmeye işaret etmektedirler.

Yengeç burcunun anlaştığı burçları balık ve kovadadan sonra takip eden diğer burçların başında hemen akrep burcu gelmektedir. Ateşli ve duygusal bir karaktere sahip olan koçlar duygusal evcimen ve sempatik yengeçler için en iyi eşleşmelerden birini oluşturur.

Yengeç Burcunun Tek Anlaşabildiği Grup Su Grubu mu

Yengeç burcunun anlaştığı burçlar su grubunun burçları olarak sıralanmaya devam etmektedir. Teknik olarak yengeç burcunun en iyi anlaştığı burçlar su grubuna aittir. Fakat toprak ve ateş grubu ile de anlaşmaya uygun bir mizaca sahip yengeçlerin anlaşamayacağı burca rastlamak zordur.

Fakat ikili ilişkilerdeki yengeç ve koç uyumu başlarda mükemmel gözükebilecekken sonradan koç burcunu aşırı kıskançlık göstermesi ve narin yengeç burcunu kırması ile başlayan süreç tarafların öz verili olmaması halinde sancılı bir sürece dönüşebilir. Bu durumda alttan almaya meyilli olan yengeç bu davranışından her zaman yaka silktiği için ileride çok pişman olacaktır.

Yengeç Burcu Kendisine Zıt Bir Burç ile Arkadaş / Sevgili Olabilir mi?

Yengeç burcunun anlaştığı burçların yengecin yumuşak mizacını suistimal etmeleri ileride büyük bir patlamaya yol açabilir ve sinirlenince gözü dönen o zarif yengeci tanımakta zorlanabilirsiniz. Gülmeyi, eğlenmeyi ve tutkuyu seven romantik yengeçler gizemli olmaları ile tanındıkları için her gruptan burcun dikkatini çekmektedir.

Çok aktif ve hareketli olmayan yengeçlerin daha aktif ve hareketli burçlarla arkadaş ya da sevgili olamayacağını söylemek yanlış olur. Başlangıçta zıt karakterlerin birbirini çekme kuralarından hareketle birbirine zıt gibi görünen burçların iyi anlaşması ve uzun soluklu bir birliktelik sürdürmesi mümkündür.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073393077/


Bu yazı 2440 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x