yandex

Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yengeç’in Dost Burcu

09.10.2017
104
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar, Yengeç Burcunun Tek Anlaştığı Burç, Yengeç Burcu Kendisine Zıt Bir Burç ile Arkadaş Olabilir mi?, Yengeç Burcu Kendisine Zıt Bir Burç ile Sevgili Olabilir mi?, Yengeç Burcunun Aşık Olduğu Burçlar, Yengeç Burcu Hangi Burçla Evlenmeli, Yengeç Burcunun Dost Burcu Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Yengeç’in Dost Burcu

Yengeç burcu nazik sempatik ve yumuşak mizaçlı bir burç olduğu için anlaşamadığı burçlar yok denecek kadar azdır. Karşısındaki insanın düşüncelerini her zaman önemseyen, kırılgan ve narin yengeç burçları bu duygusaldır. Bu duygusal mizaca rağmen yengeç urcundan doğan insanlar kırıldıklarında bile karşısındakileri kırmazlar ve uygun bir biçimde duruma üzüldüklerini ifade ederler. Yengeç burcunun anlaştığı burçlar arasında akrep ve kova gelmektedir.

Bu sırayı boğa ve balık burçları takip eder. Yengeç burçları ikili ilişkilede diğer burçlardan daha anlayışlı ve alttan alan tarafta yer almaktadır. Bu özellikleriyle partner eşleşmelerinde yengeç ve balık en yüksek uyumu sağlayan burçtur.

Yengeç burcunun anlaştığı burçlardan olan kova burcunun özellikleri kova erkeği için biraz kendini beğenmiş ve küçük dağları ben yarattım havası verse bile yengeç burcunun yumuşak mizacı kova erkeğini bile yola getirebilir.

Yengeç burcunun anlaştığı diğer burç olan balık burcu ise yengeç burcu ile benzer özellikler göstermesi açısından yengeç burcu ile anlaşması gayet normaldir. Çünkü balık burcu da duygusal karşısındakinin düşüncelerine değer veren ama diğerlerinden hakettiği ilgi ve alakayı göremeyen burçlardır.

En ufak bir yanlış anlamada gezegenlerin etkisinden en fazla etkilenen yengeç ve balık burçları birbirleri ile eşleşen özellikleri ile arkadaş olma, sevgili olmak ve hatta evlenmek konusunda ‘perfect match’ muhteşem eşleşmeye işaret etmektedirler.

Yengeç burcunun anlaştığı burçları balık ve kovadadan sonra takip eden diğer burçların başında hemen akrep burcu gelmektedir. Ateşli ve duygusal bir karaktere sahip olan koçlar duygusal evcimen ve sempatik yengeçler için en iyi eşleşmelerden birini oluşturur.

Yengeç Burcunun Tek Anlaşabildiği Grup Su Grubu mu

Yengeç burcunun anlaştığı burçlar su grubunun burçları olarak sıralanmaya devam etmektedir. Teknik olarak yengeç burcunun en iyi anlaştığı burçlar su grubuna aittir. Fakat toprak ve ateş grubu ile de anlaşmaya uygun bir mizaca sahip yengeçlerin anlaşamayacağı burca rastlamak zordur.

Fakat ikili ilişkilerdeki yengeç ve koç uyumu başlarda mükemmel gözükebilecekken sonradan koç burcunu aşırı kıskançlık göstermesi ve narin yengeç burcunu kırması ile başlayan süreç tarafların öz verili olmaması halinde sancılı bir sürece dönüşebilir. Bu durumda alttan almaya meyilli olan yengeç bu davranışından her zaman yaka silktiği için ileride çok pişman olacaktır.

Yengeç Burcu Kendisine Zıt Bir Burç ile Arkadaş / Sevgili Olabilir mi?

Yengeç burcunun anlaştığı burçların yengecin yumuşak mizacını suistimal etmeleri ileride büyük bir patlamaya yol açabilir ve sinirlenince gözü dönen o zarif yengeci tanımakta zorlanabilirsiniz. Gülmeyi, eğlenmeyi ve tutkuyu seven romantik yengeçler gizemli olmaları ile tanındıkları için her gruptan burcun dikkatini çekmektedir.

Çok aktif ve hareketli olmayan yengeçlerin daha aktif ve hareketli burçlarla arkadaş ya da sevgili olamayacağını söylemek yanlış olur. Başlangıçta zıt karakterlerin birbirini çekme kuralarından hareketle birbirine zıt gibi görünen burçların iyi anlaşması ve uzun soluklu bir birliktelik sürdürmesi mümkündür.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073393077/

0 0 oy
Sayfayı DeğerlendirBu Sayfayı Emoji İle Değerlendir.

Ben Yahya Güloğlu Eniyisozler.net adresinin kurucusu ve sitenin sahibiyim. 2017'de sizlerin beğenisine sunduğumuz Eniyisozler.net adresini o günden bugüne kadar sizler sevdiklerinizle güzel sözler ve anlamlı mesajlar paylaşın diye yayınlıyoruz.Anlamlı sözler ve mesajların yer aldığı adresimizde şiir ve şairler gibi özel türleri de sizlerin beğenisine sunup sürekli yeniliyoruz. Bu adresin kuruluşunda amacım insanlarla sevinçlerimi ve hüznümü paylaşmaktı daha sonra profesyonel çalışma arkadaşları ile birlikte daha uzman bir ekiple sizlere ulaşmaya başladık. Ekibimde yer alan yazarlarımızın da kitap yazmasına ve kendi ideallerine ulaşmalarına bu adres sayesinde fırsat bulduk.Eniyisozler.net adresi olarak tüm okuyucularımız ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x