Aslan Burcunun Cinsel Durumu | Aslan Burcunun Cinsel Hayatı

Bu Yazımızda Aslan Burcunun Cinsel Durumu, Aslan Burcu Hangi Burçlar ile Aşk Yaşayabilir?, Aslan Burcu Partneri Olanların Bilmesi Gerekenler Nelerdir?, Aslan Burcunun Cinsel Hayatı, Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri, Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Aslan Burcu Cinsellik Kadın, Aslan Burcu Cinsellik Erkek, Aslan Burcu Cinsellik Uyumu Detaylar Yazımızda.

Aslan Burcunun Cinsel Durumu | Aslan Burcunun Cinsel Hayatı
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:47
108

Aslan Burcunun Cinsel Durumu

Aslan burcu burç haritası içerisinde kişilerin en iddialı olarak nitelendirdikleri kapsamında bulundurmaktadır. Aslan burcu asla kendini küçük gören ya da egosunu aşağıya çekecek olan kişiler ile beraber olmayı tercih etmez hatta bunun tam tersine kendini yücelten kişileri daha da sever ve kendisinin yakınında bulunmasına da özen gösterir. Bir aslan burcu ile yakın arkadaş ya da sevgili olmak isterseniz egosunu zedelemediğinizden ve bunun yanı sıra onun rahat etmesini sağladığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bu şekilde onun ilgisini çekebilirsiniz. Aslan burcunun cinsel durumu konusunda da astrolojide farklı yorumlar yapılmaktadır.

Bu yorumların arasında aslan burcunun ciddi manada kişileri memnun eden bir cinsel performansa sahip olduğu hatta bu konuda akrep ile yarışabilecek bir kapasitede olduğu bile dile getirilen noktalardan bir tanesidir. Bilindiği üzere akrep burcu cinsel istek ve performans konusunda bir guru olarak yaşamına devam etmektedir.

Aslan Burcu Hangi Burçlar ile Aşk Yaşayabilir?

Aslan burcunun cinsel durumu konunda yapılan yorumların oldukça olumlu olması sebebi ile kişilerin aynı zamanda merakını da uyandıran bir yapıyı çerisinde bulundurmaktadır. Aslan burcu sizin için gerekli olan cinsel isteği ve ilgiyi sağlayabilir tabi ki bunu gösterebilmesi için size tam manası ile aşık olması gerekmektedir. Aşık olmadığı ya da genel itibari ile beğenmediği bir kişiyi cinsel manada da ne etkileyecek ne de onun üzerinde bir ekti sahibi olmaya çalışacaktır. Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri Eğer ki onun hayranlığını kazanırsanız sonucun sizin için çok daha olumlu olacağından emin olabilirsiniz.

Aslan burcunun cinsel durumu konusunda başarılı bir tablonun ortaya oyulması onun bu süreç içerisinde yüceltilmesi ile de doğrudan ilişkilidir. Aslan burcunun egosunu tatmin ederseniz ve ona bir sosyal statü sağlarsanız kadın ya da erkek olanız fark etmeksizin ikili ilişkilerde sizi bir eş olarak oldukça memnun edebilecek bir potansiyeli de içerisinde bulundurmaktadır. Aslan Burcunun Anlaşamadığı Burçlar Bir diğer deyiş ile aslan burcunun ilişkileri genel olarak sosyal alt yapı ve kişilik ile de birebir örtüşen bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

İkili İlişkilerde Aslan Burcu Partneri Olanların Bilmesi Gerekenler Nelerdir?

Aslan burcunun cinsel durumu ile alakalı olarak bilgi verirken bir diğer yandan da ikili ilişkiler konusunda fikir sahibi olunmalıdır. İkili ilişkilerde mutlu bir beraberliğe sahip olabilmek için aslan burcunun size hayran olmasını sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu biçimde kişilerin kısa sürede mutlu bir beraberliği ciddiyete dökmeleri söz konusu olacaktır.

İkili ilişkilerde aslanlarını gururunu kırdığınız anda ya da onların maddi standartlarını aşağıya çektiğiniz anda kişilerin direkt olarak sizden uzaklaşacağının bilincinde olmanız gerekmektedir. Bu süreç ile alakalı olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ondan en azından bilgi bakımından üstünde olmanız ve entelektüel olarak da onu tatmin etmenizdir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086849686/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x