Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı | Yengeç Burcunun 6. Hissi

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı, Yengeç Burcunun 6. Hissi Kuvvetli midir?, Yengeç Burçlarında Üçüncü Göz, Kalp Gözü Var mı?, Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı ve Rengi Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı | Yengeç Burcunun 6. Hissi
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:36
235

Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı

Yengeç burçları duygusal yapıları sevecen ve canayakın halleri ile en iyi anlaşılan ve hemen hemen her burç ile iyi anlaşan burçlardandır. Su grubu ile daha iyi ilişkiler kuran yengeç burçlarını özellikler; neşeli, iyi kalpli ve sevecen, sonuç odaklı ve düşünceli olmalarıyken olumsuz yönleri fazla kırılgan sakin somurtkan ve zaman zaman da suratsız olup kalp kırmaları olarak sıralanabilir. Yengeç burcunun uğurlu günü pazartesi olarak bilinmektedir. Yengeç burcunun uğurlu sayısı ya da sayıları ise 2, 4, 88,256, 9756 şeklinde sıralanmaktadır.

Bu uğurlu sayılar her burçta olduğu gibi yengeç burcuna da uğur getirecek ve hayatın her hangi bir alanında siz fark etmeden karşınıza çıkacaktır. Yengeç burçlarının günlük hayatta sıkça karşılaştıkları ama dikkat etmedikleri bu sayılar evrenin karşınıza çıkardığı ve gizemli bir biçimde uğur getirecek sayılardır.

Yengeç Burcunun 6. Hissi Kuvvetli midir?

Yengeç burçları altıncı his konusunda ve önceden bir şeyler sezmek konusunda diğer burçlardan önde gelmektedir. Bu mana da bir gün uzun zamandır görmediği bir arkadaşını aklından geçirdiği gün o arkadaşını görebilir ya da mesaj alabilir. Bir yengeç burcu altıncı hisleri sayesinde, Yengeç burcunun uğurlu sayısı ya da sayılarını bilmediği halde bu sayılara umulmadık her yerde denk gelebilir ve oynayacakları şans oyunlarında bu sayılar ve diğer ön görüleri tutabilir.

Yengeç Burçlarında Üçüncü Göz, Kalp Gözü Var mı?

Her yengeç burcunda olmasa da yengeç burcunun uğurlu sayısını bilmediği halde ard arda bu sayıları gören ve evren ve gezegenlerden mesaj alan ama farkında olmayan yengeç burçlarına üçüncü göz ya da kalp gözü olarak ifade edilen özellik bulunabilir.

Bu özellik halk arasında ‘Malum Oldu!’  ile ifade edilir ki burada ifade edilen kavram aslında yengeç burçlarının temiz kalpli olmalarıdır. Bununla birlikte sık sık rüya gören  ve bunu et bir biçimde hatırlama ayrıcalığına sahip yengeçler bu çekim ve enerjileri ile gezegen hareketlerinden en çok etkilenen burçlardır.

Yengeç burçları özellikle Merkür Retrosu döneminde gezegenlerin konumlarından diğer burçlara nazaran daha çok olumsuz etkilenmektedir.  Herkesin korkulu rüyası olan ve işlerinizin ters ve umulmadık biçimde kötü ilerlemesine yol açan, ruh halinizi darmadağın eden Merkür retrosundan etkilenmemek yengeç burçları için maalesef mümkün değildir.

Hatta aşırı spirütüel yönleri ile olumsuz etkilere daha açık bir haldedirler. Hem Merkür retrosun hem de dolunay zamanlarına ruhları bedenlerinden dışarı çıkacak gibi hisseden yengeç burçları enerjilerini alacak doğal taşlara temas yengeç burcunun uğurlu sayısı en az (2) sayısı kadar temas etmeli (Bir totem olarak), toprak ya da çimen gibi zeminlere çıplak ayaklarla basarak artan negatif enerjisini tekrar doğaya salarak kendini rahatlatmalıdır.

Böylelikle  yengeç burçlarının aşırı hassas geçirdiği zamanlar tamamen ortadan kaldırılamasa da minimize edilebilir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845873


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x