en iyi sözler

Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı | Yengeç Burcunun 6. Hissi
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı | Yengeç Burcunun 6. Hissi

Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı | Yengeç Burcunun 6. Hissi

Bu Yazımızda Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı, Yengeç Burcunun 6. Hissi Kuvvetli midir?, Yengeç Burçlarında Üçüncü Göz, Kalp Gözü Var mı?, Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı ve Rengi Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcunun Sayıları

Yengeç burçları duygusal yapıları sevecen ve canayakın halleri ile en iyi anlaşılan ve hemen hemen her burç ile iyi anlaşan burçlardandır. Su grubu ile daha iyi ilişkiler kuran yengeç burçlarını özellikler; neşeli, iyi kalpli ve sevecen, sonuç odaklı ve düşünceli olmalarıyken olumsuz yönleri fazla kırılgan sakin somurtkan ve zaman zaman da suratsız olup kalp kırmaları olarak sıralanabilir.

Yengeç burcunun uğurlu günü pazartesi olarak bilinmektedir. Yengeç burcunun uğurlu sayısı ya da sayıları ise 2, 4, 88,256, 9756 şeklinde sıralanmaktadır. Bu uğurlu sayılar her burçta olduğu gibi yengeç burcuna da uğur getirecek ve hayatın her hangi bir alanında siz fark etmeden karşınıza çıkacaktır. Yengeç burçlarının günlük hayatta sıkça karşılaştıkları ama dikkat etmedikleri bu sayılar evrenin karşınıza çıkardığı ve gizemli bir biçimde uğur getirecek sayılardır.


Yengeç Burcunun Uğurlu Sayısı | Yengeç Burcunun 6. Hissi

Yengeç Burcunun 6. Hissi Kuvvetli midir?

Yengeç burçları altıncı his konusunda ve önceden bir şeyler sezmek konusunda diğer burçlardan önde gelmektedir. Bu mana da bir gün uzun zamandır görmediği bir arkadaşını aklından geçirdiği gün o arkadaşını görebilir ya da mesaj alabilir. Bir yengeç burcu altıncı hisleri sayesinde, Yengeç burcunun uğurlu sayısı ya da sayılarını bilmediği halde bu sayılara umulmadık her yerde denk gelebilir ve oynayacakları şans oyunlarında bu sayılar ve diğer ön görüleri tutabilir.

Yengeç Burçlarında Üçüncü Göz, Kalp Gözü Var mı?

Her yengeç burcunda olmasa da yengeç burcunun uğurlu sayısını bilmediği halde ard arda bu sayıları gören ve evren ve gezegenlerden mesaj alan ama farkında olmayan yengeç burçlarına üçüncü göz ya da kalp gözü olarak ifade edilen özellik bulunabilir.

Bu özellik halk arasında ‘Malum Oldu!’  ile ifade edilir ki burada ifade edilen kavram aslında yengeç burçlarının temiz kalpli olmalarıdır. Bununla birlikte sık sık rüya gören  ve bunu et bir biçimde hatırlama ayrıcalığına sahip yengeçler bu çekim ve enerjileri ile gezegen hareketlerinden en çok etkilenen burçlardır.

Yengeç burçları özellikle Merkür Retrosu döneminde gezegenlerin konumlarından diğer burçlara nazaran daha çok olumsuz etkilenmektedir.  Herkesin korkulu rüyası olan ve işlerinizin ters ve umulmadık biçimde kötü ilerlemesine yol açan, ruh halinizi darmadağın eden Merkür retrosundan etkilenmemek yengeç burçları için maalesef mümkün değildir.

Hatta aşırı spirütüel yönleri ile olumsuz etkilere daha açık bir haldedirler. Hem Merkür retrosun hem de dolunay zamanlarına ruhları bedenlerinden dışarı çıkacak gibi hisseden yengeç burçları enerjilerini alacak doğal taşlara temas yengeç burcunun uğurlu sayısı en az (2) sayısı kadar temas etmeli (Bir totem olarak), toprak ya da çimen gibi zeminlere çıplak ayaklarla basarak artan negatif enerjisini tekrar doğaya salarak kendini rahatlatmalıdır.

Böylelikle  yengeç burçlarının aşırı hassas geçirdiği zamanlar tamamen ortadan kaldırılamasa da minimize edilebilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845873


Bu yazı 1939 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x