Burçlar Cinsel Uyum | Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu

Bu Yazımızda Burçlar Cinsel Uyum, Boğa, Oğlak, Yengeç Uyumu Nasıldır?, Cinsel İlişkide Lider Kim Olmalı?, Burçların Cinsel Uyum Tablosu, Burçların Cinsellik Sırları, Burçlar Ve Cinsellik, Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu, Cinsel Açıdan Burç Uyumları Detaylar Yazımızda.

Burçlar Cinsel Uyum | Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:15
146

Burçlar Cinsel Uyum

Kişilik yapılarına göre belirlenen burç özellikleri, bir çok kişi de olumlu etki göstermektedir. Burçlar cinsel uyum ve aşk uyumu gibi bir çok konuda incelenmektedir. Öncelikle her burç, kendi grubundan ve kendin burcundan olan kişilerle daha iyi bir ilişki yaşamaktadır. Özellikle aynı burca sahip olan çiftler, karakteristik özelliklere ve istedikleri şeye göre çoğu zaman anlaşmaktadır. Ayrıca bu kişilerde cinsel çekim daha fazla olmaktadır. Koç burçları Aslanlar ile sürekli liderlik kavgası gerçekleştirebilir. Burçların Birbirleriyle Cinsel Uyumu

Bu nedenle ilişkide zedelenme ve yıpranmalar görülecektir. Bunun yanı sıra Koç ile İkizler, özellikle cinsel ilişki konusunda oldukça iyi anlaşmaktadır. İki tarafta beklentiyi karşılamakta ve istediğini özgürce ifade edebilmektedir. Bu sayede aralarında ki uyum da güçlü bir yapıya dönüşmektedir. Özgür ruhlu olan bu burçlar, bağımsız takılır ve birbirlerinde karşı hissettikleri çekime karşı koyamaz.

Boğa, Oğlak, Yengeç Uyumu Nasıldır?

Öncelikle Boğalar sevecen ve anaç olan Yengeçler ile oldukça iyi bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Yengecin duygusallığı bazı durumlarda Boğa’ya ağır gelebilir. Burçlar cinsel uyum sıralamasına göre Boğaların en mükemmel cinsel partnerliği paylaştığı kişiler Oğlaklardır.

Sorumluluk sahibi olan Oğlaklar, partnerlerinin yanında daha gizemli ve eğlenceli takılabilir. Aynı zamanda iki burcunda aralarında ki bağ her geçen gün kuvvetlenmektedir. Bu nedenle kaçınılmaz bir ilişki doğar. Cinsel Açıdan Burç Uyumları

Yengeçler ise daha çok Kova ve Balıklar ile partnerlik yaşayabilir. Duygusal yönü ağır basan Yengeçleri, Kovalar sakinlikleri ile kaldırmaktadır. Aynı şekilde Balıklar ile farklı bir fantezi deneyimi de yaşanmaktadır. Bu nedenle Yengeçler, kendileri gibi sakin ve duygusal yapılı kişiler ile daha rahat olmaktadır.

Cinsel İlişkide Lider Kim Olmalı?

Her zaman lider kişilikleri ile bilinen Aslanlar, burçlar cinsel uyum konusunda da ipleri elinden bırakmamaktadır. Yatakta özgür olarak kendini ifade edebilen ve yapıları sayesinde oldukça rahat gözüken Aslanlar, Terazi ve Yay ile aradıkları ilişkiyi bulabilir. Daha çok bastırma iç güdüsüyle davranan Aslan burcu insanları, cinsel ilişkide de partnerini memnun etmekten hoşlanır.

Bu nedenle farklı fantezilere ihtiyaç duyabilir. Bu durumu en iyi karşılayan ve karşılığını veren burçlar ise şüphesiz Yay ve Terazi insanlarıdır. Bunun yanı sıra her zaman sakin kalabilen ve mantıklı düşünmeyi hayat felsefesi haline getiren Başaklar, yatakta şaşırtıcı olabilir.

Bastırılmış iç güdüleri yatağa döken, duygularını en verimli şekilde aktaran Başaklar, cinsel ilişkide tutkuları ve fantezileri ile bilinen Akrepler ile ciddi ilişkiler yaşayabilir. Bu ikilinin özellikle cinsel hayatları oldukça renklidir. Farklı şeyler denemeyi seven iki tarafta birbirine anlayışla karşılaşır.

Burçlar cinsel uyum konusunda bu şekilde davranmaktadır. Bazen Akrebin yaptığı inatlaşmalar ilişkide tartışmalara neden olsa da, konu cinsel ilişkiye gelinde tüm soğukluklar giderilir. Bu yüzden farklı, fakat eğlenceli bir ilişki döngüsü yaşanmaktadır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073464668/


0
Would love your thoughts, please comment.x