Duvar Yazıları | Anlamlı, Komik, Sokak Duvar Yazıları

Bu Yazımızda Duvar Yazıları, Duvar Yazıları 2024, Duygusal Duvar Yazıları, Duvar Yazıları Kısa, Sokak Duvar Yazıları Damar, Komik Duvar Yazıları, Duvar Yazıları Küfürlü, Etkileyici Duvar Yazıları, Duvar Yazıları Aşk, Duvar Yazıları Anlamlı Sözler Bulabilirsiniz.

Duvar Yazıları | Anlamlı, Komik, Sokak Duvar Yazıları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 19:38
385

Duvar Yazıları

Günümüzde, mesajlaşmanın önemi ve özellikle de anlam yüklü mesajların değeri, herkes tarafından bilinmektedir. Dolayısı ile de bu mesajları gönderirken içeriğine ne konulması gerektiği yönünde ve ayrıca diğer birçok farklı platform aracılığı ile hangi içeriklerin yayınlanması gerektiği yönünde araştırmalar yapılmaktadır. Bu içerik ile de duvar yazıları kapsamında, şimdiye kadar yazılmış en güzel duvar yazılarını elde edebilir ve ayrıca bu yazıların, nerede kullanılabileceği yönünde bilgi elde edebilirsiniz.

İlk olarak sosyal medya hesapları ile ilgili olarak bir açıklama yapabilir ve bu yönde hangi tipteki duvar yazılarını kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu açıklamalar kapsamında duvar yazıları anlamlı sözler için yayınlayabileceğiniz diğer ayrıntıları da öğrenebilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Duvar Yazıları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Etkileyici Duvar Yazıları

Hep derslere çalış dediler, ben sana çalıştım, çaktım bi de yuh!

Ben yangınım! Başkalarına su:)

Güzelim geldiğin gibi gitmezsin haberin olsun!

Elveda dedi ve gitti. Ya bi dur bi dur bakalım sana küfür edecem belki!

Sevgilim deme bana. Sanki yasak bir şey yapıyormuşuz gibi öyle!

Seni kıskanıyorum dedi ve gitti. Anlamadım ben şu an ne oldu sonumuz?

Duvar Yazıları

Çok üzdün dönsene artık.

Kavuşamıyorsak bizde bir çay demleriz.

Giden dönmüyorsa yerinden memnun olduğundandır.

Sanma ki herkes mutlu, insanlar yüzlerine mutluluk maskesi takmış adeta ve öyle geziyor sokaklarda.

Hayatında vardır bir bildiği.

Seven de sevdiğini öldürüyorsa sevmeyen ne yapar kim

Dokunmayın çiçeklere, dokunmayın çocuklara, kırmayın kanadını kuşların. Çünkü dünyayı güzelleştirecek başka bir şey bilmiyorum.

Komik Duvar Yazıları

Öncelikli olarak hemen hemen her türlü sosyal medya hesabınız aracılığı ile son derece kolay bir şekilde duvar yazıları paylaşımını yapabileceğinizi ve bu yol ile de bir takım mesajlar gönderebileceğinizi söyleyebiliriz. Facebook profil hesabınız aracılığı ile öncelikli olarak ana sayfa üzerinden duvar yazısını, paylaşım ekranına gönderebilir ve bu yol ile de söz konusu resmi, son derece kolay bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca duvar yazıları komik olan yazıları da, yine Facebook aracılığı ile ya da diğer sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile paylaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Söz konusu sosyal medya platformu dışında kalan Twitter, İnstagram ya da Snapchat gibi sosyal medya platformları aracılığı ile de bu sözleri son derece kolay bir şekilde paylaşabilir ve bu yol ile de göndermek istediğiniz mesajı kolayca ulaştırabilirsiniz. Bu aşamada hangi duvar yazısı sözünün nerede kullanılması gerektiği, çok önemlidir. Dolayısı ile de bu aşama kapsamında da, bahsetmiş olduğumuz duvar yazılarını nerede ve nasıl kullanabileceğiniz yönünde bilgi verebiliriz.

Kısa Cümlelerle Duar Yazıları

Özlersem gelir misin ya da çağırsam sana ihtiyacım var desem ?

Kimse kimseye güvenmediğini söylüyor ama herkes güvenilecek insan arıyor. Her şey tuhaf doğrusu.

İstediğin zaman girip çıkamazsın kalp bu kalp evindeki otomatik kapı değil.

Çok dalgınım bu aralar bırakın öyle kalayım.

Ben bu dünyayı sevmedim. Daha bir yer varsa şimdi hemen beni oraya ışınlayın.

Sevgili dedik gitti, dost dedik gitti, aile dedik o da gitti. Elde kaldı sadece yalnızlık ve karanlık geceler.

Özlediysek ölüyoruz demedik ya.

Kısa Cümlelerle Duar Yazıları

Söz konusu medya platformları, yani internet üzerinden yayın yapabileceğiniz sosyal medya araçları üzerinden, genellikle kısa sözler ile duvar yazıları paylaşmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bu şekilde bir paylaşımda bulunduğunuz zaman, time line üzerinde vakit kaybedilmemesinden dolayı anında etkileşim almanın daha kolay olduğunu ve bunun yanı sıra gönderilmek istenen mesajın da, daha kolay bir şekilde iletildiğini belirtebiliriz. Bu bilgi bağlamında duvar yazıları kısa içerikler ile daha yüksek etkileşim alarak paylaşımlarda bulunabileceğinizi ve bu yol ile de etkileşim alabileceğinizi söyleyebiliriz.

Özellikle de toplumsal bilinç içeren ya da toplumsal olayları ve olguları hedef alan etik bir içerik ile hem gereken mesajı ilgili yerlere tek içerik dahilinde gönderebilir, hem de yüksek bir etkileşim alarak takipçi sayınızı ve diğer istatistiklerinizi geliştirebilirsiniz. Dolayısı ile de bu içerik kapsamında özet olarak her türlü yazı kategorisi kapsamında farklı yapılar ile ve farklı özellikler ile paylaşımlarda bulunabileceğinizi bu noktada belirtebiliriz.

Anlamlı Duvar Yazıları

Mutluluğu arıyorum ama gelmiyor işi çıktı galiba.

Geçmişimi özlüyor geleceğimi merak ediyorum.

Aşkınızı tuvalet duvarlarına yazarak basitleştirmeyin.

İmkansız olduğunu düşündüğünüz şeyler varsa imkanlı olan şeyleri düşünün.

Geceler karanlık tıpkı kalbin gibi

Dışarıda yağan yağmur gözyaşı olup gözüme konuyor.

Deliyiz diye mutlu sanıyorlar.

Anlamlı Duvar Yazıları

Söz konusu duvar yazıları paylaşımları ile aynı zamanda sahip olduğunuz tüm takipçi ya da arkadaş kitlesine de mesaj gönderebilir ve bu yol ile de etkileşim alarak paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz. Özellikle de toplumsal bilgi ya da mesaj içeren bazı etkileyici duvar yazıları ile ya da bunun gibi birçok farklı mesaj içeren yazılar aracılığı ile paylaşım atabilir ve bu yol ile de en yüksek etkileşimi alabilirsiniz.

Genel olarak duygusal metinler içeren toplumsal özlem sözleri, hayvan sevgisi ile ilgili olan etkileyici duvar yazıları ya da bunun gibi birçok farklı temaya sahip olan sözler aracılığı ile kolayca paylaşım yapabilir ve bu yol ile de en yüksek sayıdaki beğenme ve diğer etkileşim olgularına sahip olabilirsiniz.

Aşk Duvar Yazıları

Ruhumun sahibini ararken ruh öküzümü buldum.

Gidenlere söyleyin geri dönüş biletimiz bulunmamaktadır.

İyi olmayın arkadaşlar. İyiler hep kaybediyor.

Zalimin mutlu olduğu dünyada elbette bizimde yüzümüzün güldüğü zamanlar gelecek.

Tuttuğum takım bile senden değerli.

Vazgeçtiğin ne varsa özleyeceksin ama bir daha bulamayacaksın.

Sokaklar ıssız ve karanlık ve sen bu gece de aklımdasın.

Sevdiği kadar sevilen hiçbir insan görmedim. Sanırım karşılıksız olan aşk en büyük aşk.

Seviyor ama söyleyemiyorsanız korkasınız.

İnsanların mutluluğunu sinsi sinsi seyreden yılan görünümlü insanlar kendi zehrinizde boğulun inşallah.

Oturdum yalanlarınızı dinliyorum.

Tiyatro sahnesinde oyun sergiliyor gibi hayatını sergiliyor bazıları

Aradığınız her şey internette bulunmuyor ne yazık ki.

İyi insanlar sipariş etmek istiyorum.

Aşk Duvar Yazıları

Herhangi bir sosyal medya hesabında ekli olan ve mesajı göndermek istediğiniz kişiye, bu şekilde bir paylaşım yaparak, direkt mesaj atmadan daha kolay bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz. Yani bu aşamada duvar yazıları aracılığı ile direkt mesaj göndermeden de mesaj göndermek mümkün olabilmektedir. Bunun için de, mesajı almasını istediğiniz kişinin online olduğuna emin olduğunuz bir zamanda paylaşım yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bu şekilde duvar yazıları aşk sözlerini son derece kolay bir şekilde paylaşabilir ve bu yol ile de ilgili kişiye kolay bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Söz konusu mesajı gönderirken, resim içerisinde yer alan yazıya uygun bir şekilde açıklama da yapabilir ve bu yol ile de mesajı pekiştirebilirsiniz. Buna bir örnek olarak ‘’Sokak lambaları saat 07:18’de yanıyor, seni beklerken öğrendim.’’ Cümlesini içeren resmin açıklama kısmına, bununla ilgili olarak bir açıklama yazabilir ve bu yol ile de mesajın daha çok pekişmesini ve etkileşim almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunun gibi bir paylaşım yapmadan önce, time line içerisinde yer alan güncel paylaşımları da kontrol etmeniz gerekmektedir.

Sizden önce, yakın bir zamanda aynı duvar yazısını paylaşmış olan bir kullanıcı da olabilir. Bu durumda da aynı duvar yazısının iki kez paylaşması durumu ortaya çıkmakta ve bu durum da genellikle olumsuz bir şekilde karşılanmaktadır. Ayrıca aksi yönde bir paylaşım atan kullanıcının da var olması mümkündür. Dolayısı ile de paylaşım yapmadan önce bir kez kontrol edebilir ve bu yönde paylaşım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Sokak Duvar Yazıları

Karakteri zayıf olanın yapacaklarından korkunuz.

Sık sık sevgili değiştiren insanların gelecekte çocuklarına verecekleri ahlak ve hayat derslerinden korkuyorum.

Kötüler giremez. Yerinizde kalınız.

Uzattığınız eli kimse tutmuyorsa kendinize sarılınınız.

Çalışmadan elde edebileceğiniz şeyler kısıtlıdır.

Sevenin günahı sevmekse gidenin günahı ne acaba ?

Yarı yolda bırakılanlar yarı yolda bırakılacak olanlardır.

Bir kez kalp kırıldı mı kapatır tüm kapılarını diğer insanlara

Kimseye olmazsa olmazım deme gün gelir keşke olmasaydı dersin.

Sokak Duvar Yazıları

Özellikle de Twitter gibi sosyal medya hesaplarından çıkan bu komik duvar yazıları, kullanıcıların reaksiyon almak için paylaşmış olduğu ekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani bir etkileşim yakalayabilmek için orijinal ve komik olan duvar yazılarını Twitter ya da diğer sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile paylaşabilir ve bu yol ile de son derece kolay bir şekilde etkileşim alabilirsiniz. Ayrıca duvar yazıları tumblr hesaplarında ve bunun gibi diğer hesaplarda da komik kategori dahilinde paylaşılabilmekte ve bu şekilde bir etkileşim alınabilmektedir. Şimdi de söz konusu yazılar kapsamında, aşk sözlerinin nerede ve nasıl paylaşılabileceğinden söz edebiliriz.

Küfürlü Duvar Yazıları

Sevdik inandık al işte madara olduk! Bir daha bana kimse sevgi, saygı ve güven demesin fena olur!

Çöl mü gönlün be adam, ne desen gözlerime batıyor kum tanelerine benzer bişeyler…

Ayrıldık sanma sakın sen bizi. Sadece ara verdik para veremediğimizden…

Şarkıcı olmak istiyorum. Sana anlatamadıklarımı herkes anlasın diye!

Simitçinin sesi senin sesine benziyor biliyor musun… Çok özledim çünkü seni…

Bana arkadaşını söyleme. Deli misin be!

Aşka geldim ama baktım ki aşk bana gelmemiş…

Duydum ki gözlerimin rengini unutmuş, davulun dengine düşmüşsün. Davul etsin Allah sizi dengi dengine ne diyeyim!

Sahilde mangal yapanlar kıro, sahilde balıkçıda ızgara balık yiyenler elit ve keyif insanı. Nedir şimdi bu çelişki? 10 adım farkla insan kıro ya da elit olabiliyor demek ki!

Varoşun gülü olsan da, benim sana en tutkun maganda!

Lastiklerini yenile kızım, bu hızla fena kaza yaparsın sonra!

Küfürlü Duvar Yazıları

Öncelikli olarak bu soru için evet ya da hayır cevabının net bir şekilde verilemeyeceği yönünde bilgi verebiliriz. Bunun sebebi ise duvar yazıları ya da diğer mesajları yayınladığınız sosyal medya profiliniz içerisinde yer alan takipçilerin genel yapısının farklı olabileceğidir. Yani sahip olduğunuz takipçilerinizin, küfür ya da bunun gibi içeriklere beğeni göndereceğini ya da etkileşim göndereceğini düşünüyorsanız bu yönde bir paylaşım yapabilir ve bu yol ile de istediğiniz etkileşimi yakalayabilirsiniz.

Ayrıca duvar yazıları küfürlü içerikler paylaşımında bulunmadan önce, herhangi bir sosyal medya hesabınız aracılığı ile hassas medya içerikleri ayarlarını da kontrol etmeniz gerekmektedir. Çünkü olası bir şikayet ya da bunun gibi bir spam bildirimi ile hesabınız askıya alınabilir ya da kapatılabilir. Yani paylaşmış olduğunuz içeriğin hassas bir içerik olduğunu önceden bildirmeniz gerekmektedir. Sosyal medya platformu da, bu içeriği açmadan önce, time line üzerinde kullanıcılara bu şekilde bir soru yöneltmektedir. Hassas içeriği göster butonu ile de paylaşım açılabilmekte ve duvar yazıları görülebilmektedir. Dolayısı ile de söz konusu küfürlü paylaşımı yapmadan önce, bahsetmiş olduğumuz özelliklere dikkat edebilir ve bu yol ile de kolayca paylaşım yaparak istediğiniz etkileşimi alabilirsiniz.

Komik Duvar Yazıları

Fena mars olursun. NASA bile keşfedemez seni, o biçim yamulursun!

Bu gece maç gecesi! Haydi, çıkarın insan maskelerinizi!

Sevgilim itme beni uzağına. Bak düşecem birinin kucağına!

Sessiz kalma diyorlar. Ya arkadaş çok niyetliysen sen bağır da bir sesini duyalım, eşlik edelim icap ederse!

Borçluyum. Keşke sadece teşekkür borçlu olsaydım!

Aman efendim zahmetler verdiniz. Ne demek efendim ne zahmeti. Bu diyaloglara nasıl gıcığım var ya! Verdim vermedin ya ne zahmetmiş kardeşim! Ye yemeğini iç çayını git of!

Korkaksan ve savaşacak gücün yoksa yerinde otur ve sadece nefes al.

Ellerini aldın gittin, ellere bıraktın ellerimi.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714361/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x