en iyi sözler

instagram Sözleri | instagram Biyografi, Komik, Aşk Sözleri
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
instagram Sözleri | instagram Biyografi, Komik, Aşk Sözleri

instagram Sözleri | instagram Biyografi, Komik, Aşk Sözleri

Bu Yazımızda instagram Sözleri, Güzel instagram Sözleri, instagram Sözleri Kısa, instagram Sözleri Ağır, instagram Sözleri 2022, instagram Sözleri Komik, instagram Biyografi Sözleri, instagram Aşk Sözleri Bulabilirsiniz.

Güzel instagram Sözleri

Her yaştan insanın kullandığı en güncel uygulamalardan biri de İnstagram. Dilediğiniz fotoğraf, video ya da söz paylaşımını yapabileceğiniz bu en gelişmiş uygulama üzerinden sevdiklerinize iletebileceğiniz, büyük beğenil alarak like oranınıza artıracak instagram sözleri 2022 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi ya ünlü kişilerin sözlerinden yapılan alıntılardan oluşuyor ya da kendi kaleminizden çıkan yazılardan. Emojiler ile desteklenen bu alt yazı şeklinde verilen yazılar genellikle kişilere gönderme yapmak için de kullanılabilir. Arkadaş, dost, sevgili veya genel topluluk için kaleme alacağınız özel söz İnstagram mesajlarında uzunluk veya kısa açıklamalar yapmak tamamen size kalmıştır.

Özellikle fotoğraflı görsel altına ya da direkt duvarınıza yazmak için kaleme alacaklarınız sizin beğeni ve tercihinize kalmıştır. İster kısa isterseniz de uzun metinler halinde kaleme alınan bu yazıların içeriği aşk, ayrılık, aile, kariyer, başarı veya siyaset içerikli olabilir. Genel olarak durum belirtmek ve eğlenceli paylaşımlar yapmak için tercih edilen instagram sözleri komik anılar veya kısa anlamlı söz gruplarından oluşabilir. Ancak belirtilen açıklama genellikle görseldeki şekillerin yansıtan ve orada ne anlatıldığını vurgulayan mesaj dizilerinden oluşur. Kişisel sosyal medya hesabınız olduğu için takipçilerinize iletmek istediğiniz mesajları aktarabildiğiniz bu sözler için genellikle vurgulu ve direkt sonuç veren cümleler kullanılabilir. Eğer kaleminiz kuvvetli değil ise bu konuda hazırlanan sözlere bir göz atabilirsiniz.

instagram Sözleri

Kimse aynı değil bu hayatta. Hele ki aynı anne ve babadan dünyaya gelen insanlar bile farklı iken, kimse bana aynıyız demesin.


Onca zaman sustuk artık konuşma sırası bizde…


Ah gelir geçer dünya. Ne güzeller gördük aşktan ölüp biten.


Kendin ol! Sana ol diye direttikleri insan değil!


İnsanları tanımanın en güzel yolu paradan geçiyor. Çok paran varken yanında kul köle olanlar parasız kaldığında toz duman oluyor.


instagram Sözleri Kısa

instagram Sözleri Kısa


Bak sen çok zorluyorsun şartları? Gün yüzü görmeyen küfürlerimi açığa çıkarmana az kaldı.


Birini aradığın anda yanında bulamıyorsan merak etme sorun telefonda değil, kişinin menfaatindedir.


Bu hayatta iyi olmak istiyorsan diye bir şey yok. İyi olacaksın işte o kadar!


Keşke sıradan bir hayat yaşasak ve sen birden beni arayıp özledim be diyebilsen.


Ne kucak kucak çiçekler isterim ne para ne pul! Tek derdim bir parça merhamet…


instagram Sözleri Ağır

instagram Sözleri Ağır


Mutlu olmak paylaşılınca çoğalmıyor… Aksine hemen nazara geliyor.


Gel bir sarayım seni şefkatli kollarımla da o buz tutan kalbin sevda görsün.


Anlatma bana masallar… Bana hayal kurmayı öğretme…Ya adam ol kal ya da yalanlarını da yanında topla uzaklaş…


Söylenmedi bugüne kadar senin sevdana dair hiçbir söz…Anlat en azından bir dene. Yanında kalmak isteyen küçük bir kıvılcımı dahi görür de gitmeye bahane arayana ağız açmaya gerek yok.


Ne günlere kaldık diyoruz. Aslında o günleri de biz getirdik orasını hesaba katan yok.


Anlatma bana yalan sevdaları. Bana kuşan kuşları, misler gibi kokan çiçekleri ve kuş cıvıltılarını anlat. Keza hepsini duyabiliyor ancak göremiyorum…


Keşke hayatı da yanlış anlasaydım da bu yaşadıklarımı bir daha yaşamayacak olsaydım.


instagram Sözleri Komik

instagram Sözleri Komik

Açtığın yara kapanmadı ki bir yenisini açmaya çalışıyorsun!


Anne gibi kutsal bir canlıya bile kıydınız ya! Yazıklar olsun size!


Derinlerde bir yerde merhamet olacaktı. Gel birlikte kazıyalım belki de daha kolay buluruz.Çok şey yaşamama hiç gerek yok. Kalp gözüm o kadar açık ki artık insanları görmeden bile yalanlarını dolanlarını buram buram kokluyorum.


Yoruldun değil mi? Hepimiz kadar sen de yoruldun. Ne anlatacak kelimen ne de o kelimeleri sarf edecek gücün kaldı.


Sen boş ver beni üzenleri anne… Gel biz seninle balkonda birer çay içelim.


Anlatma bana dünyanın en güzel diyarlarını…Gördüğün kadınların deli mavi gözlerini…Koca yüreklerini. Anlat bana kimse artık başkalarının çıkarları için yaralanmıyor değil mi oradaki hayatta?


instagram Biyografi Sözleri

instagram Biyografi Sözleri


Bunları bir insan yapabilir mi demeyin. İnsan dediğinizi tam anlamı ile iki bacaklı sinsi ve zeki bir canavar.


Bana yaşattıklarını çoktan unuttum da aklım yaşanacak kötü günlerde…


Ben seni hala severdim ama vazgeçmemiş olsaydım.


Kurak bir çöldeki çiçekler gibiyiz. Yağmur damlasına hasret kavurucu güneşten solup gitmiş…


Zalim insanların zulmünden korusun tanrı hepimizi…


Utanmadan çıkarıyor hançerini… Gözlerimin içine baka baka saplıyor kalbime ve benim gıkım çıkmıyor. Ey aşk sen ne bela bir duygusun?Günlük değil ömürlük olsun dediklerimiz bir saat dayanamıyor. Nasıl evlenip çoluk çocuk sahibi olacağız biz.


Para denilen şeytana tapanların kendisidir din kisvesine sığınanlar…


Bile bile yanıyorum bu gökyüzü altında. Tenimin kızarıp kararması, kararıp kömüşleşmesi değil derdim yeter ki kalplerimiz temiz kalsın…


Sen ver ey insanoğlu! Yanı başında yaşanan zulme, açlığa, saldırıya ses ver! Yumma gözlerini aç kalbini ve kulaklarını. Elini uzat tut çıkar onları teker teker oradan. Yoksa nasıl kalır kalplerimiz temiz?


instagram Aşk Sözleri

instagram Aşk Sözleri


Sevda gökkuşağı rengiydi hani. Sen bana zift karanlık yaşattın güneşe hasret kaldık…


Seni sevdiğimi göreceksin sevmediğim zaman, çünkü iki yüzüyle çıkar karşına hayat.


Herkes aynı hayatta kendini bir şey sanma, ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa.


Aklımdasın diyen balıklar, ömrümsün diyen kelebekler gördüm.


Aradığına ulaşamıyorsan, bil ki sorun hatlarda değil, menfaatlerdedir.


Sevgiyi yüreğimde seninle birlikte keşfettim. Seni çok seviyorum.


Sevmek belki değerli bir şey olabilir ama sevildiğini bilmek bu dünyada her şeydir.


Şu sıralar istediğim tek şey hayatı birkaç yıl ileriye sarmak.


Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.


Benim yanımda olup olmaman önemli değil sen benim hem aklımda hem de kalbimdesin. Daima. Sonsuza kadar.Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626056491342/


Bu yazı 4064 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

6 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
sezen
sezen
Ziyaretçi
1 Haziran 2019 13:15

Hayata karşı ilk küskünlüğümüz yanımızda sandığımız kişileri, karşımızda görmemizle başlar.

Sinem
Sinem
Ziyaretçi
15 Temmuz 2019 22:05

Bir kulunu çok sevdim ama o şu an başkasına çevrimiçi.

Tuncay
Tuncay
Ziyaretçi
Yanıtlanan  Sinem
27 Temmuz 2019 21:13

Aynen 😕

Fırat
Fırat
Ziyaretçi
18 Temmuz 2019 16:09

Unutma her ten haz verse de, her omuz güven vermez.

aslı
aslı
Ziyaretçi
17 Haziran 2019 19:58

Neyin var. DedikIerinde, zaten anIayamayacaksın uğraştırma beni demek istediğim insanIar var.

melike
melike
Ziyaretçi
7 Haziran 2019 10:55

İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil tatlı dildir.

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
6
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x