en iyi sözler

Bedirhan Gökçe Kimdir? Hayatı, Şiirleri Ve Eserleri
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Bedirhan Gökçe Kimdir? Hayatı, Şiirleri Ve Eserleri

Bedirhan Gökçe Kimdir? Hayatı, Şiirleri Ve Eserleri

Bu Yazımızda Bedirhan Gökçe Kimdir?, Bedirhan Gökçe’nın Şiirleri, Bedirhan Gökçe’nın Eserleri, Bedirhan Gökçe’nın Hayatı Detaylar Yazımızda.

Bedirhan Gökçe Kimdir?

Bedirhan Gökçe kimdir? Bedirhan Gökçe 21 Mar 1976 yılında doğmuştur. Kendisi hem şair, hem müzisyen hem de ses sanatçısıdır.

Bedirhan Gökçe’nin kısaca hayatına bakıldığında TRT’de 7 yıl boyunca okul tatillerinde çaycılık yaptığı ve bu işin kendisine çok önemli bir ufuk kazandırmış olduğu anlaşılmaktadır. Çünkü 1988 yılında TRT ses yarışmasına bu sayede katılmıştır. Yarışmayı kazanan Bedirhan Gökçe, bu sayede TRT’de memur olabilmiştir.

1993 yılı itibariyle özel radyolarda programlar yapmaya başlayan Bedirhan Gökçe, ayrıca haber spikerliği de yapmıştır. 1996 yılında şiir albümü çıkaran Gökçe, bu albümle artık herkes tarafından tanınan ve de sevilen bir isim haline gelmiştir. Bundan sonra Bedirhan Gökçe ayrıca belgeseller, reklam ve de filmlerde seslendirmen olarak da çok tercih edilen biri hakine gelmiştir.


Bedirhan Gökçe Kimdir? Hayatı, Şiirleri Ve Eserleri

Bedirhan Gökçe’nin eserleri arasında ilk şiir albümünün yeri ayrıdır. 1999 yılında Üçüncü Sayfa Şiirleri adıyla çıkan bu albümde Başım Gözüm Üstüne, Güle Yazdım, Adam Kavgada Belli Olur gibi çok beğenilen eserler yer almaktadır.

Bedirhan Gökçe’nin şiirleri arasında ayrıca Ne Çıkar, Gamzelerim, Git, Yarım Şiir, Dilin Yalan Söylüyor, Anam Gelir, Küfrüm Edebimi Aştı Bu Gece çok tutulanlardır. Bedirhan Gökçe’nin tüm şiirleri beğenilmektedir.


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054733402/


Bu yazı 1186 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x