Aşık Edici Sözler

02 Kasım 2018 8 gösterim Yorum Yok Aşık Edici Sözler


Aşık Edici Sözler

İlgi duyduğunuz birine karşı hislerinizi ancak hoş sözler ve davranışlarınız ile belli edebilirsiniz. Bunda özellikle sözlerin bir hayli etkili olduğu açıktır. Aşık edici sözler neler merak ediyorsanız bu konuda pek çok sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak daha çok içinizden geleni biraz da filtreleyerek söylemek gerekiyor. İlk etapta çok fazla duygu yüklü sözcüklere yer vermeniz mantıklı olmayacaktır. Bunun yerine övgülerden yola çıkabilirsiniz. Karşınızda ki kişinin hoş durduğunu ve beğendiğiniz özelliklerini dile getirebilirsiniz. Kadınları aşık eden sözler olarak başta ilgi yoğunluklu olanlardan ilerleyebilirsiniz. Nitekim bayanların ilgi hoşuna gidecektir. Bu durumu davranışlarınız ile de destekleyerek karşınızda ki kendinize aşık edebilirsiniz.

Duygu Yüklü Mesajlar

Herkes duygularını farklı şekillerde belli eder. Kimisi bakışıyla kimisi dokunuşuyla kimisi de hoş sözleri ile. Günümüzde bu durumun daha çok mesaj yoluyla olduğu açıktır. Hoş sözlerin ifade edilmesi ile karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Aşık edici sözlerin arka arkaya kullanılması karşınızdakini de mutlu kılacaktır. Özellikle de size karşı yoğun hisler taşıyanların bu sözler ile duygularını ifade etmesi de kolay olacaktır.

Mesajlarınızı atarken destekleyici fotoğraflardan da yola çıkabilirsiniz. Ya da bir takım emojiler kullanabilirsiniz. Duygusal aşık edici mesajların daha çok bu şekilde atılması söz konusudur. İlginizi karşı tarafa sunarken fotoğraf gibi niteliklerin yardımcı olacağı açıktır. Bu niteliklerin sözlere göre kullanılmasına da dikkat etmelisiniz. Hoş bir mesaj attıktan sonra araba fotoğrafı atmanız hiç kuşkusuz mantıklı olmayacaktır.

Güzel Aşık Edici Sözler

Sözler içi boş bir şekilde ifade edildiğinde herhangi bir anlama bürünmüyor. Üstelik bu gibi durumlarda sözlerin askıda kaldığını ve hiçbir anlam ifade etmediğini de anlayacaksınız. Davranışlarınızın burada etkisi büyüktür. Aşık edici sözler kullanarak hiç ilgi görmemeniz durumunda herhangi bir tepki almayı beklememelisiniz. Karşınızdakini etkilemek adına onun beğendiği alanlara yönelik iletişim kurmak daha mantıklıdır.

Örneğin hayvanlara ilgi gösterenler adına bu konuda sözler paylaşmanız hoş olacaktır. Şöyle ki sevimli hayvanlardan yana seçimler yaparak ilerleyebilirsiniz. Köpek ya da kedilerin etkili olacağı açıktır. Aşık etme sözleri arasında da farklı nesnelere seslenilmesi söz konusudur. İlgi göstereceği şekilde bu sözleri derlemek ve sunmak gerekiyor. Aynı zamanda karşı cevapların da olacağı şekilde sözlerin paylaşılması mesajın anlamlanması adına faydalıdır.


Logo