Aşık Edici Sözler – En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Son Dakika

Aşık Edici Sözler

Aşık Edici Sözler

Aşık edici sözler 2020, aşık edici sözler kısa 2020, kadınları aşık eden sözler, Aşık edici sözler 2019, kızı kendine aşık edici sözler, aşık edici sözler facebook Detaylar yazımızda…

Aşık Edici Sözler

İlgi duyduğunuz birine karşı hislerinizi ancak hoş sözler ve davranışlarınız ile belli edebilirsiniz. Bunda özellikle sözlerin bir hayli etkili olduğu açıktır. Aşık edici sözler neler merak ediyorsanız bu konuda pek çok sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak daha çok içinizden geleni biraz da filtreleyerek söylemek gerekiyor. İlk etapta çok fazla duygu yüklü sözcüklere yer vermeniz mantıklı olmayacaktır. Bunun yerine övgülerden yola çıkabilirsiniz. Karşınızda ki kişinin hoş durduğunu ve beğendiğiniz özelliklerini dile getirebilirsiniz. Kadınları aşık eden sözler olarak başta ilgi yoğunluklu olanlardan ilerleyebilirsiniz. Nitekim bayanların ilgi hoşuna gidecektir. Bu durumu davranışlarınız ile de destekleyerek karşınızda ki kendinize aşık edebilirsiniz.

Duygu Yüklü Mesajlar

Herkes duygularını farklı şekillerde belli eder. Kimisi bakışıyla kimisi dokunuşuyla kimisi de hoş sözleri ile. Günümüzde bu durumun daha çok mesaj yoluyla olduğu açıktır. Hoş sözlerin ifade edilmesi ile karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Aşık edici sözlerin arka arkaya kullanılması karşınızdakini de mutlu kılacaktır. Özellikle de size karşı yoğun hisler taşıyanların bu sözler ile duygularını ifade etmesi de kolay olacaktır.

Mesajlarınızı atarken destekleyici fotoğraflardan da yola çıkabilirsiniz. Ya da bir takım emojiler kullanabilirsiniz. Duygusal aşık edici mesajların daha çok bu şekilde atılması söz konusudur. İlginizi karşı tarafa sunarken fotoğraf gibi niteliklerin yardımcı olacağı açıktır. Bu niteliklerin sözlere göre kullanılmasına da dikkat etmelisiniz. Hoş bir mesaj attıktan sonra araba fotoğrafı atmanız hiç kuşkusuz mantıklı olmayacaktır.

Aşık Kişilerin Yaptıkları Hatalar

Aşık olan kişiler duygularını kontrol etmekte zorlanır. Buna bağlı olarak aşırı kıskançlıklar ya da kısıtlamalar meydana gelecektir. Bu gibi durumlarda kaçınmak adına daha kontrollü olmakta fayda vardır. Karşınızdakinin de sizin gibi aşık olması istiyorsanız biraz geri planda kalmak doğru olacaktır. Aşık etmenin yolları neler diye soracak olursanız öncelikli olarak söz ve davranışlara dikkat etmeniz gerektiğini söylemeliyiz.

İletişim sırasında sürekli olarak sorular sormak hoş olmayacaktır. Aksine karşınızdakinin size kendisini anlatması gerekiyor. Bunun için farklı ilgi alanlarına yönelik konular açabilirsiniz. Bu şekilde onunda nelerden hoşlandığını öğrenebilirsiniz. Mesela çiçeklerden hoşlanan birine aynı temadan sözler sunabilirsiniz. Ya da karşınızdaki futbolla çok ilgili ise bu konuda biraz araştırma yaparak iletişime geçebilirsiniz. Aşık edici sözlerin yanı sıra bu şekilde de iletişimlerin daha kuvvetli olması sağlanabilir.

Aşka Dair Kısa Sözler

Uzun uzadıya sözler bulmak işinizi zor hale getirecektir. Üstelik bulduğunuz gibi sözü paylaşmanız da çok anlamlı olmayacaktır. Bunun yerine kısa sözlerden yola çıkabilir ve ufak değişimler ile sunabilirsiniz. Aşık oldum sözleri kısa olacak şekilde de direk olarak gönderebilirsiniz. Bunlar arasında ‘seni seviyorum’ ya da ‘ seni özlüyorum’ gibi kelime öbekleri en çok kullanılanlar olarak biliniyor.

Kısa olmalarına rağmen anlam yüklü olanlar bulunuyor. Bunları çok sık kullanmanız da hoş olmayacaktır. Bazı sözlerin yerinde ve zamanında kullanılması daha etkilidir. Bunun için karşınızdaki kişinin de duygularına göre ilerleme sağlayabilirsiniz. Aşık edici sözler kullanmanıza rağmen herhangi bir tepki alamıyorsanız kısa sözlere başvurmak fayda etmeyecektir. Bunun yerine daha fazla onu tanımaya ve zaman geçirmeye özen göstermek gerekecektir.

Güzel Aşk Sözleri

Sözler içi boş bir şekilde ifade edildiğinde herhangi bir anlama bürünmüyor. Üstelik bu gibi durumlarda sözlerin askıda kaldığını ve hiçbir anlam ifade etmediğini de anlayacaksınız. Davranışlarınızın burada etkisi büyüktür. Aşık edici sözler kullanarak hiç ilgi görmemeniz durumunda herhangi bir tepki almayı beklememelisiniz. Karşınızdakini etkilemek adına onun beğendiği alanlara yönelik iletişim kurmak daha mantıklıdır.

Örneğin hayvanlara ilgi gösterenler adına bu konuda sözler paylaşmanız hoş olacaktır. Şöyle ki sevimli hayvanlardan yana seçimler yaparak ilerleyebilirsiniz. Köpek ya da kedilerin etkili olacağı açıktır. Aşık etme sözleri arasında da farklı nesnelere seslenilmesi söz konusudur. İlgi göstereceği şekilde bu sözleri derlemek ve sunmak gerekiyor. Aynı zamanda karşı cevapların da olacağı şekilde sözlerin paylaşılması mesajın anlamlanması adına faydalıdır.

Şairlerden Aşk Sözleri

Ünlü düşünürler ya da şairler sayesinde de hoş sözler bulabilirsiniz. Geçmişte tanınan ve halen sözleri meşhur olan isimler bulunuyor. Atilla İlhan, Nazım Hikmet ya da Can Yücel gibi isimlerin bu anlamda sık sık tercih edildiği biliniyor. Hoş şiirleri sayesinde alıntılar yaparak aşık edici sözler sunabilirsiniz. Özellikle de şiire ve şairlere ilgi duyanların bu sözler karşısında etkilenmemesi mümkün değildir.

Aşık olan birinin sözleri nasıl olur merak ediyorsanız da mutlaka şairlerden yola çıkmak gerekiyor. Geçmişte ki saf ve temiz aşkların çoğu şiirde ifade edilmesi söz konusudur. Günümüzde ki ilişkilere nazaran daha yalın ifadelerle temiz aşkların anlatılması sağlanıyor. Ve bu anlatımlar herkesin hoşuna gidiyor. Genel olarak da çoğu aşığın bu sözler üzerinden sevgilerini anlattıkları biliniyor.

Aşkın Kısa Sözlerle İfadeleri

Özlem, sevgi, aşk, sadakat ya da tutku gibi kısa kelimelerle de duyguların anlatılması mümkün. Şöyle ki herkesin hissettikleri duygular farklı anlamlar kazanabilir. Örneğin kimisi aşkı tutku olarak ifade ederken kimisi huzur şeklinde sunar. Bu niteliklere göre de kısa sözlerin olduğunu göreceksiniz. Aşık edici sözler 2020 kısa olarak da karşınıza çıkacaktır. Bu sözlerden yana da seçimlerinizi yaparak karşınızdakine sunabilirsiniz.

Kısa sözler sayesinde de ilginizi ya da daha fazlasını belli edebilirsiniz. Örneğin ‘özledim’ kelimesi kısa ama anlamlı olan ifadelerden birisidir. Bu kelime yoğun ilgi duyduğunuz bir kişiyi uzun süre görmemeniz halinde söyleyebileceğiz kısa ve net ifadelerden birisidir. Aşık edici sözler arasında dahi gösterebiliriz. Bu tarz kelimelerden de etkilenenler bulunuyor. Genel olarak beklentileri yüksek olmayan kişilerin kısa kelimeler sayesinde de anlamlar çıkarması söz konusudur.

Aşık Olduğumu Nasıl Belli Ederim?

Aşık olan kişilerin daha çok sözlerle bu konuda iletiler göndermesi mümkün. Davranışların daha anormal olmasından dolayı aşk durumlarının ifade edilmesi güçtür. Çünkü artık vücudun duygulara göre hareket etme isteği olacaktır. Aşık olduğunuz kişiye sarılmak ya da el ele gezmek isteyebilirsiniz. Ancak ilk başta bu tarz durumlar zor olacağı için biraz kontrollü olmak gereklidir. Kontrolleri sağladıktan sonra da aşık edici sözlerden yola çıkarak kendinizi belli edebilirsiniz. Bunun için kullanılan ifadelerin de ölçülü olmasına dikkat etmelisiniz.

Yeni konuşmaya başladığınız birine hemen hitaplar kullanmak yanlış olacaktır. Daha ağır bir şekilde ilerlemeniz birbirinizi tanımak adına da faydalı olacaktır. Bu yüzden duygularınızı belli etmeden önce karşınızdakine sizi tanıması adına yardımcı olmalısınız. Bunun için ilgi alanlarınızı ya da arkadaş çevrenizi dile getirebilirsiniz. Bu şekilde onunda hobilerini ve yakın çevresini öğrenmiş olacaksınız. Bu temel durumlar ilişki anlamında ilerleme için gereklidir.

Aşık edici sözler kullanmak için de ilgi duyduğunuz kişinin hareketleri gözlemleyebilirsiniz. Sözlerinize karşılık herhangi bir tepki vermemesi sizi mutsuz edecektir. Bunun için başta onunda duygularını anlamak gerekiyor. Sizi görmek istiyor mu ya da sizinle iletişime geçiyor mu bunlara bakabilirsiniz. Sonrasında da hoş sözler ile onu daha fazla etkileyebilirsiniz. İster kendiniz bir şeyler yazabilir isterseniz de baştanda söylediğimiz gibi şairlerden ilerleme sağlayabilirsiniz.

Aşık Edici Sözler

En Güzel Aşık Edici Sözler


 • Sen benim yaşama sebebimsin. Hayatım senden sonra renklendi, güzelleşti. Değiştirmek istemeyeceğim en güzel yerimsin.

 • Yorgun bir bedendim ben. Yorulmuştu ruhumda kalbimde. Sonra sen geldin. Yorgun bedenime can verdin. Bitkin bedenime sevgin ile renk verdin. Dünya anlamsızdı senden önce sonra sen geldin.

 • Seni bir çocuğun masum duyguları ile sevdim ben. Anlamı olmayan hayatıma yeni bir anlam yükledim seninle. İyi ki geldin. Hoş geldin.

 • Bir gün gelecek mutlu olacağım diyordum. O günü sen getirdin sevgilim. Sen geldin bahar geldi hayatıma. Sen geldin çiçekler açtırdın gönlümde.

 • Seni seviyorum. Her zaman sevdim, zorluğunu sevdim senin, dik duruşunu, yeri gelince kahkaha atan sevincini sevdim.

 • İyi ki sevdim seni. Her şeyinle bana gelişini. Güzelliğini sevdim senin. O masumane bakan yüzünü sevdim.

 • Kırılan bir kalbin tamiri zordur elbet. Sen zoru başardın sevgilim. Kırılan kalbimi tekrar hayata döndürdün. Sen bana karşılıksız sevgiyi öğrettin.

 • Hayatımın her anında istiyorum seni. Mutluluğumda yada mutsuzluğumda. Sen ol yeter diyorum, dünyalar bir yanda dursun.

 • Nefesimi senin için soluyorum artık. Sadece senin için nefes almakta çok güzel bu hayatta. Her şeyi senin üstüne kurmak, Bütün hayallerimin mimarı sensin sevgilim.

 • Canım sevgilim. Senin için uyumak ne de güzel bir duygu. Seninle uyuyup senin için uyanmak. Senin için yaşamak ne güzel bir duygu. Canıma yoldaş oldun bilmeden.

 • Bir gün gelirde vazgeçersem senden, bir daha görmesin gözlerim. Sen yoksan bakmanın ne anlamı var hayata. Güneşin ışığını seninle seviyorum ben. Gecenin karanlığını seninle süsledim hep.

 • İnsan kendi için duayı bırakır da sevdiği için dua edermiş ya. Benim dualarımda sen varsın. Senin için dua ediyorum hep. Hayatın hep güzel olsun sevgilim. Dualarımda yaşasan da olur.

 • İlk görüşte aşktı benimki. Seni gördüğüm o an dünyam durdu. O an hiç bitmedi sanki.

 • Nede güzel bakıyor o gözlerin. Sanki aynam senin o parlayan gözlerin. Bana ilham veren o güzel yüzündeki içi gülen o gözlerin. Işığın hiç sönmesin.

 • Sevmek zor değildi elbet, sevdiğini bulmak kadar. Sen geldin ben zoru başardım. Daha ne kadar güzel olabilirdi ki seni sevmek.

 • Geç kalınmış bir aşk mı yoksa bu? Geç kalsam da seveceğim seni. Kim bu kadar güzel sevdirebilir ki kendini?

 • Ayrılığın çilesi de zordur çekilmez. Ama seni bütün zorluklara rağmen seveceğim.

 • Ruhuma dokunmanı seviyorum. Tenimde izler olabilir ama ruhuma böyle dokunan ilk kişi sensin Aşkım. Ruhumdaki tüm izler sana ait.

 • Sevgilim, başımı döndürüyor aşkın. Ne güzel bir meysin ruhumda. İçiyorum içiyorum sen hiç bitmiyorsun.

 • Aşkım, sana evrendeki tüm mucizeleri sunsam, bir ben etmezler aslında. Benim seni sevişimin üzerinden yıllar geçti mesela. Ben hala seni seviyorum, sen hala yoksun…

 • Bana seni verirsen, sana beni veririm.

 • Sevgilim gecelendiğinde günün yüzü, rüyalarıma gel kaçarak. Uykum kaçmadan, sen kaç ruhumun her zerresine. Çıkama oradan.

 • Gözlerinin deryasında seni bulmak istiyorum. Her birinden bir insan birikmiş ruhunda olmak istiyorum. Seni insanlığı sever gibi sevmek istiyorum. Hem aşk ile hem meşk ile.

 • Senden öte bir şey yok. Benden öte diye bir şey var ama.

 • Varlığımdaki en güzel müzik senin sesinden geliyor. Bana ne desen hep aynı şarkı, beni kendine biraz daha âşık ediyor.

 • Naz da yakışır elbet. Sen o omzunu silkele ve baygın baygın bak umursuzca. Ömrümün en uzun koşusu da olsa ben senin aşkının ardından geleceğim ve seni hayatıma dâhil edeceğim.

 • Sevgilim şu anda çok keyifli bir haber aldım. Sen beni seviyor musun doğru mu? Yani doğruysa az sonra konfetiler patlayacak da.

 • Benimle evlenir misin? BU soruyu sormak ne kadar zor? Aslında çok kolay. Zor olan aşkı yitirmek…

 • Ellerini ellerime bırakır mısın? Kendini bana? Zamanı boş verir misin biraz? Şimdi yaşamak vakti çünkü!

 • Gel aşkım. Ben seni uzun zamandır bekliyorum. Gitmen gereken yerlerden değil bu yer. Bunu biliyorum ruhumdan gelen bir ışıkla…

 • Sevgilim demek istiyorum sana buna ne dersin? Bence bu iyi bir fikir. Sen de söyler misin lütfen aynı kelimeyi? Bakalım beden tutuyor mu?:)

 • Şarkıları susturun. Şimdi o sadece gülümseyecek!

 • Gelmeni sevdim. Böyle gayet iyi sakın bozma:)

 • Sevgilim, seninle pijamalar içinde film izlemeyelim olur mu? Çünkü bu hale gelince toparlamak zor oluyor…


Bu yazı 868 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Bu Yazıya Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM