Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler | Gerçek Sevgiyi Anlatan Sözler

Bu Yazımızda Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler, Sevdiğini Belli Eden Sözler, Sevdiğini Kanıtlayan Sözler, Gerçek Sevgiyi Anlatan Sözler, Sevgiliye Sevdiğini Anlatan Sözler Bulabilirsiniz.

Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler | Gerçek Sevgiyi Anlatan Sözler
Yayınlama: 10.03.2023
Güncelleme: 29.05.2024 21:45
741

Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler

Sevdiğine sevdiğini anlatmanın birden çok yolu vardır fakat ilk olarak sevdiğine sevdiğini anlatabilmek sözler ile mümkün olabilmektedir. Sevilen kişiye sevdiğini ifade etmek de oldukça önemli bir şeydir. Sevdiğini anlatan güzel sözler sevgiyi ifade etmek için hazırlanmış sevdiğini belli eden sözler ile sevdiğini kanıtlayan sözler başlıklarında da kişinin sevdiğini en güzel şekilde sözlere dökebilmesi amaçlanmıştır.

İki insan arasında en güzel duygu sevmek ve sevildiğini bilmek ile başlamaktadır. Kimi zaman sevginin gerçekliğini kanıtlamak da gerekebilmektedir. Böyle durumlarda gerçek sevgiyi anlatan sözler kapsamında gerçek bir sevginin nasıl sözlere dökülebileceği gösterilmektedir.

Sevgiliye sevdiğini anlatan sözler sevginizi sevgilinize sözler ile yansıtabilmenizi kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. İnsan hayatta sevdiğine sevdiğini gösterebildiği ve bu sevgiyi her zaman en zengin ifadeyle çeşitlendirebildiğinde sevginin kalıcılığını arttırdığı gibi karşı tarafın ona olan ilgisi ve sevgisini de kazanmış olacaktır. Çünkü sevilmek insanın temel ihtiyacıdır ve karşı cins tarafından sevilmek de her insanın yaşamında doyuma ulaşmasını yani mutlu olmasını sağlamaktadır.

Sizler de Yorum bölümüne Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevdiğini Belli Eden Sözler

Biliyor musun, zaman senin yanında su gibi akıp gidiyor galiba hayatımdaki akışını değiştirmek üzeresin.

Yaşamımda senin eksikliğini doldurabileceğim bir sen daha yok.

Karanlıkta kalmış yüreğime su serpmiş olabilir misin?

Seni gördüğümde birden bire çiçek açmış bir bahçe oluşumu nasıl açıklayabilirim.

Tutarsız davranışlarım belki de sana olan sevgimi gizlemek içindir.

Yorgun bir yaşama masum çocuk kahkahaları getirdin, seni düşünüyorum ve umutla doluyorum.

Sevgimi belli etmem için senin benim gözümle kendini görmen gerekir işte ancak o zaman seni nasıl sevdiğimi tam olarak anlayabilirsin.

Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler

Günlerdir seni düşünmeden bir an dahi geçirmedim ama bunu nasıl belli edebilirdim insanın sözleri yetersiz kaldığında elleri kolları bağlanmaz mı?

Gördüğüm bir düş gibisin sevdiğim, mutluluk kuşları gibiyiz gökyüzünde senin sesin cıvıl cıvıl ve ben hep senin peşinde.

Hayatım boyunca seninle bir daha aynı yokuşta karşılaşamayacağım ve bir daha bu kusursuz sahnede seni ilk kez görmenin büyüsünü yaşayamayacağım için üzgünüm.

Serseri bir kurşun gibi gelip beni bulduğun günden beri ruhum serseri bir mayın olmuş nerede patlayacağını bilemez vaziyette.

Seninle tekrar karşılaşabilmek için aklımda uçuşan binlerce tahmini seviyorum.Dünya bir an sessizleşir sen yanımdan geçerken bütün insanlar susar, bütün şehir susar, tüm trafik durur bir anlığına sen yanımdan geçerken sadece sen olursun zihnimde.

Bana seninle olmak için katlandığım ihtimallerden çok senin sevgini hissetmeyi istemek ağır geliyor.

Bir gün gezdiğim bu sokakta sen olmayacaksan, gittiğim eğlencede seninle gülmeyeceksem ve hayatın toz pembesi bir kez beni senle bulmayacaksa bu senaryoyu yeniden yazmam gerekecek.

Gözlerine baktığımda uzak şehirler görsem bile yine de senden vazgeçemiyorum.

Sevdiğini Kanıtlayan Sözler

Hayatta her şeyi yaşadığımı sanırdım senden önce.

Seni sevmekten bir an bile vazgeçebilseydim eğer gözlerimde senin ışığın kulaklarımda senin sesin ve burnumda senin kokun kalır mıydı?

Bana seni sevdiğimi kanıtlamamı istedin ya bana bakman yeterli bende eski benden eser yok sevgilim.

Gözlerin aklımı başımdan almasaydı sana olan sevgimi kanıtlayacak mantıklı sözlerim olacaktı.

Bugünün tarihi seni sevdiğimi kanıtlıyor çünkü şuan seninleyim ve bu tarihin her diliminde aklım seninle.

Gittiğim uzun yollarda dinlediğim türkü gibisin, bir çocuğun gülümsemesi senin neşen inadına bir taşın yola atılması senin inadın, uzun yolun bitmemesi sana olan hasretim.

Yapayalnız kalmaktan değil senin varlığının olduğu bir zaman dilimini boşa harcamaktan korkuyorum.

Dinlediğim şarkıyı sen sevdiğin için dinlediysem ve sen sevdiğin için mavi rengi sevdiysem sırf sen sevdin diye bir filmi izlediysem seni sevdiğim içindir.

Eskiden yolculuk yapmayı sevmeyen ben şimdi sana gelmek için yola çıkmak için türlü bahaneler uyduruyorsam bu seni sevdiğimin kanıtıdır.

Benim gibi dışarıdan sert karakteri olan birinin neşeli bir insana dönüşüvermesi seni sevdiğimin ispatı değil de nedir?

Hiç bilmediğim bir şehri hiç aşina olmadığım bir tadı sevebiliyorsam seni sevdiğim içindir.

Baharın gelişine sevinen biri olabildiğime şaşırıyorsam eğer seni sevdiğim içindir.

Bu kadar kalabalıkta gözlerim senden başkasını görmüyorsa bu seni sevdiğimin kanıtı olamaz mı?Yüzümde olur olmaz aptal bir gülümseme varken ve çevremdeki herkes sebebin sen olduğunu biliyorken seni sevdiğimin kanıtı işte budur.

Olur olmaz yerlerde seni özlediğimi hissedip sana mesaj atmam seni sevdiğimin göstergesidir.

Sevdiğin her şeyi aklımda tutuyorum kimi zaman hiç dikkat etmediğin bir ayrıntıyı bile düşüncemde senle var edebiliyorum senin her iklimine uyumlu olmamdan anlamalıydın seni sevdiğimi.

Gerçek Sevgiyi Anlatan Sözler

Sevgimi sana güzel sözcüklerle değil uzun bir zaman dilimine yansıyan bir aşkla göstermek isterdim.

Hayatta bahane bulmak çok kolaydır ama gerçek sevgiye bahane aranmaz kendiliğinden seviyorsa kalp gerçektir sevgisi.

Sevgi bir akış halidir, öyle ki akışın meyilli gönüldür fakat gönlün sahibi istese de engel olamaz akmasına.

Tahammül edemeyeceğin her şeye tahammül etme gücü veren gerçek sevgidir çünkü gerçek sevgi insanın her zamankinden daha güçlü olmasını sağlayabilir.

Beklediğin bir yerden haber bekler gibi süresiz bir umudun peşini beklemek gerçek sevginin ta kendisidir, kimi zaman beklenen hiç gelmeyecektir ama sevgi gerçektir beklenir.

Sevgi bir ışıktır yürekte bir yangın olunca ancak daha ince yanmışlar onu görebilir ve anlayabilir, gerçek sevgi üzer yıpratır bazen de yok eder ama sonunda hiçliğin çiçeğini açtırır gönülde.

Saf duygular taşımadıkça olmayacak bir hayale sarılmadıkça ve hesapsız bir yürekte kaybolmadıkça insan nasıl anlayabilir gerçek sevgiyi?

Değer verdiğin bir insanı her haliyle sevmen için yeterli gerekçen olması gerçek sevginin göstergesidir.

Sevdiğini sebepsizce sevdiğinde hiçbir koşul beklemediğinde ancak onu gerçekten sevmiş olursun çünkü diğeri yalnızca alışverişten öteye geçemez.

Gözü dünyada olanın kalbinde gerçek sevgi kolay kolay barınamaz.Gerçek sevgi sizi ilahi olana götürür, ilahi olana gitmek ise bol dikenli engebeli bir yoldur, her adımda acı ve incinmiş bir kalp ile bu yoldan geçilir.

Sevgilinin gerçek sevgisi en çok yoklukta belli olur, varlık samimiyetin perdesi olduğundan gerçeği net görmeyi ve gerçek sevgiyi idrak etmeyi engelleyecektir.

Gerçek sevgi gerçekle yüz yüze gelmiş bir sevgilinin çoğu zaman kaybettiği bir özelliktir.

Sevdiğini sürekli söyleyen değil sevdiğini belli eden gerçekten sevendir ve gerçekten seven uzaklaştırmaz, kötü hissettirmez, yormaz, gerçekten seven iyileştirir insanı.

Sevgiliye Sevdiğini Anlatan Sözler

Sana olan sevgim beni ben yapan bir mutluluk hissi, derinden ve etkili.

Tuhaf bir hayalin peşinden gitme isteği uyanan yaşlı bir çınar gibi olmuş ruhumu sen ayağa kaldırdın sevgilim.

Bugün seni sevdiğimin günü olsun, her gün seni biraz daha farklı sevmeye niyetliyim.

Seni seviyorum dediğimde duyduğum o ilk anki hissi her sana bunu söylediğimde hissediyorum.

Çiçekli bir bahçede seni sevdiğimi çiçekler ile yazıyorum çimenlere seni sevdiğimi söylemeden duramıyorum çünkü senin sevgin bana bunu yaptırıyor.

Masmavi bir gökyüzünde bisikletime atlayıp ıslık çalarken senin yanına geldiğimi düşlüyorum, seni sevdiğimi söylemek için sepetimde papatyalar taşıyorum.

Sevdiğini Anlatan Güzel Sözler

Sen sevginin anlatılması en zor en farklı tonunu taşırken ben tuvale hangi rengi süreyim sen diye sevgilim.

Baktığımda en çok görmek istediğim seni, hayalinle yaşatıyorum senin sevgin bana yaşamak için bir umut, sanat için ilham ve ayağa kalkmak için bir neden oluyor çünkü seni seviyorum.

Sen bir baharı kıskandıracak kadar güzelsin sevdiğim senin çiçekler açışını seviyorum.

Ayaklarım beni senin olduğun yollara sürüklüyor, gözlerim seni arıyor kalabalıklar içinde bir bayram neşesi oluyor sesin seni sevdiğimi söylemek geliyor içimden susmadan.

Gözlerim dünyanın en güzelini gördüğünden bu yana içimde kasırgalar esiyor, tuhaf hallere düşürüyor beni sevgin seni düşününce de olmuyor sensizliği düşününce de yaşanmıyor.

Senin sevgin bende kördüğüm oldu sevgilim sen çektikçe kendini beni sana sürüklüyor bakışların çözülmeli belki belki koparıp atmalı rahatlamak için ama bunu istememek asıl seni sevmek değil mi?

Kalbim bana sensizliğimin hesabını sorduğundan bu yana seni sevmeden yapamıyorum sevgilim artık beni anla.

Sevgimi anlatmaya kuşları gönderdim yetmedi, kelebekleri gönderdim yetmedi, çiçekleri gönderdim yetmedi şimdi kalbimi gönderiyorum sevdiğimi anlaman için yeter mi?

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626097433456


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x