Aldatma Sözleri | Aldatan Sevgiliye Tokat Gibi Sözler

Bu Yazımızda Aldatma Sözleri, ihanet Aldatma Sözleri, Aldatan Sevgiliye Tokat Gibi Sözler, Aldatma Sözleri Resimli, Aldatılmış Sözler Kısa, Aldatan Erkeğe Kapak Sözler, Aldatma Sözleri 2024 Bulabilirsiniz.

Aldatma Sözleri | Aldatan Sevgiliye Tokat Gibi Sözler
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 21:17
1.275

Aldatma Sözleri

İnsanların yaşamış oldukları ilişkilerde aldatılmaları, sözlerinden caymaları ve sevdiklerini bırakmalarını sıkça görmekteyiz. Aldatma sözleri insanların yaşantılarının ortaya konulabilmesini sağlayan son derece özel durumlara sahiptir. İnsanların arkalarından yürütülen faaliyetlerin her biri bir süre sonra daha büyük ve daha önemli boyutlara ulaşılabiliyor.

Bazı durumlarda iyilik için yapılmış olan her bir işlem direkt olarak karşıdaki insanın düşüncelerini etkileyebilecektir. Aldatılan insanlarda da aynı durum söz konusudur.

Sizler de Yorum bölümüne Aldatma Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Aldatma ile ilgili Sözler

Aşk fedakarlıktı fakat sen feda edecek bir şey ortaya koymamıştın.

Üzüntüden değil seni bekleyişim, aşk denizinde intikama susadım.

En değerli şey sen oldun ve birden en değersiz. İkisini de sen istedin. Geldin ve gittin. Sadece izlemekle yetindim.

Severken başkalarını görmek yeterli olurdu. Başkalarını görmek isteyen için ise sevilmek hiçbir zaman yetmezmiş.

Mutluluğun huzuruyla dolan için intikam aleviyle yanmasıdır aldatılmak. Terkedilmek gibi soğuk değil, canın acımışçasına sıcak.

Aldatılan mıdır pişman olacak olan, yoksa aldatan mı? Zaman mıdır aşkın katili yoksa duygular mı? Bir Dünya farklı kişilik ve farklı karakterlere kucak açacak kadar genişti, peki ya sen?

Seni çok seviyorum desen de sana inanmam ben. Bugün bana konar o kelebek gönlün yarın bir başkasına. Nasıl kısaysa kelebeklerin ömrü, senin sevgin de o kadar kısa.

Aldatma Sözleri

Bir güzel söz beklemek için senden, elimden geleni yapacağım derdim. Şimdi sen o güzel sözleri başkalarına söylüyorsun bunu biliyorum.

Kimi koyarsan koy benim yerime, benim gibi bakmayacaklar sana. Benden gittin ya sen başkasına, mutluluğu bulamayacaksın benden başkasına.

Geçip giden ömrüm kadar vardın sen de hayatımda. Geldin ve gidiyorum demeden başkasının kollarında buldum seni.

Elbet nasıl aldattıysan beni, bu günlerde geçecek. Benim canım bir kere yandı ise senin canını bin kere yakacak bir başkası ve sen keşke diyeceksin. Keşke senden gitmeseydim.

Sevgilim, sevgiline söyle sevgilisine senin bana verdiğin açıkları vermesin:) Beni aldattığın gibi aldatılacağını bilerek yaşa yani hep tetikte ol:) Çünkü sana harika dualar ediyorum ben!

Aldatma Sözleri 2024

Bu zamana kadar aldatma sözleri resimli olarak da şairlerin ağzından çıkan cümleler veya kağıda döktükleriyle günümüze ulaşmıştır. Her bir sözün bir insanı etkilemesi için içerisinde yaşanmışlık bulunmasına gerek olmadığı düşünülür. Bir insan yaşayabileceklerini ve yaşama ihtimali yüksek olduğu durumları göz önünde bulundurarak da içerisindeki duyguyu dışraıya aktarabilir. Şairler çoğu zaman terk edilen gibi görülseler de, onların terk ettikleri insan sayıları herkesten daha fazladır.

Kendilerini toplumdan soyutlarlar ve sevginin sadece hayatında bulunması gereken insanlara gösterilmemesi gerektiğini düşünürler. Sevgi evrenseldir ve herkese gösterilmelidir. Aldatma sözleri incelendiğinde de bu görüşün desteklendiği ve bu görüşe ek olarak aşkın sadece özel bir insanla yaşanabileceği anlaşılmıştır.

Aldatılmış Sözler

Bir zamanlar aynaya baktığımda seni görürdüm gözlerimde hep. Şimdi aynalara bile bakamaz oldum. Baktıkça senin hainliğini hatırlatıyor gözlerim.

Bir insan daha kaç kere ölebilirdi hayatta ya da sen daha kaç kere öldürebilirdin beni? Bir değil yaptığın sayıları bile geçti, fırsatını buldukça öldürdün beni.

Değer verdiğim kadar değeri görebilseydim keşke senden. Bin adım attım sana oysaki. Bir adım gelmeyi bile çok gördün sen bana.

Doğacak olan bu güneşin her sabahında seninle uyandım ben. Seni severek ve o sevginin senin için bop olduğunu bilerek.

Dünyada sevilmeyi beklemekten masum başka ne vardı ki? Ben masumca beni sevebilme ihtimalini bekledim. Sen o ihtimali hep yer ile bir ettin.

Eğer beni karanlık bir köşe başında görürsen sakın gelme yanıma. Sen bu hale getirdin beni. Sevdim seni karşılıksız. Bilmezdim böyle gidebileceğini.

Kalbim seni yadırgıyor mu sandın bu bedende? Hep seninle yaşattım bu bedeni ben. Gitmekte neyin nesiydi şimdi.

Aldattın da ne oldu? Aldatılma rekora koşan benim sen sadece hayatımda bir noktasın o kadar!

Sevgilim senden sonra her şey çok iyi çünkü hayatımda bir yalancı yok artık ve kendime saygı duyuyorum ihanet kokan bir evde yaşamadığım için!

Seni sana nefretle bırakmamı sağlayan o 3. kişiye çok teşekkür ediyorum. Senden ancak böyle kurtulabilirmişim meğer oh be!

Aldatılmış Sözler

Edebiyatla arası iyi olan bir kişinin bu alanda başarılı olmasının temelinde iyi bir söz cambazı olması gelmez. Aksine, sözlerle olan bağını bir veya birkaç olaya bağladığı için sözlerin kullanımında başarı elde etmiştir. Bazı insanlar aldatma sözleri yazanları sinirli ve agresif kişiliklere sahip gibi görse de, o psikoloji sadece o an anlaşılabilir. Şöyleki, bir insan o psikolojisini birkaç yıl sonra tuhaf bile bulabilmektedir. Bundan dolayı, yapılacak olan olumsuz faaliyetlerin sadece kişiye zararı olacağı bilinmelidir.

Sana papatyalar koparmak için sırtımı dönmüştüm oysa ki ben. Sen o sana döndüğüm sırtımı bıçaklarken canın yanmadı. Kaç hançer daha vurabilirim diye baktın o sırtıma. Yerin kalmadı artık ne sırtımda ne ruhumda.

Giderken beni götürmediğine çok sevindi. Aldatmadan gitsen valla o kadar kahrolacaktım arkandan. Gene de vicdanlıymışsın valla sağ olasın!

Sen yalansın. Sana inanmayacağım. Dünyada doğrular var ve ben onları seninle kirletmeyeceğim. Seni siliyorum şu an. Artık istediğin kadar aldatabilirsinin kendini herkesle.

Aldatan Sevgiliye Tokat Gibi Sözler

Sevgilim neden benden başkasına ihtiyaç duydun demeyeceğim. Çünkü sen kalitene göre hareket ediyorsun ve bu çok mantıklı elbette!

Arkandan gözyaşı dökmeyeceğim. Bir çöp kutusu için ağlayanı kim görmüş bu dünyada?

Benden fazla onda olan tek şey vardı, o da senin ahlaksızlığındı…

Sen beni aldatmadın aşkım. Sen beni kaybettin yalnızca…

Birini aldatmak aslında sadece kendini yetersiz hissetmektir. Kendini bu kadar yetersiz hissettiğin için sana sadece acıyorum.

Güneşin altında suçlar var ve ayın altında. Benimle yaşadığın herşeyi başkalarıyla tekrar etmen neden bilmem. Ama artık özgürsün tüm suçları işlemek için hatta ben olmayınca sen de suçlu olmayacaksın doğal olarak. Ben seni bu suçluluğundan kurtarıyorum ve kapıyı bile çekmeden çıkıp gidiyorum hayatından. Kapın açık sevgilim artık içeri kim girecekse girsin…

Sana kendimi vermiştim, şimdi de geri alıyorum. Hepsi bu kadar yani drama gerek yok. Aldattın beni, terk ettim seni ve her şey yolunda. Artık cehennemin dibine gidebilirsin rahatlıkla!

Aldatan Sevgiliye Tokat Gibi Sözler

Her bir yenilik ve yürütülen çalışmayla birlikte kitaplar aşk hayatının daha kolay işlenebilmesine ve ilişkilerin boyutunun görülmesine imkan tanır. Aldatma sözleri olağan gidişata sahip olan ve genel olarak herhangi bir sorun yaşanmamış bir ilişkide bile beklenmedik durumlar doğurabilir. Birbirlerini seven kişilerin zaman içerisinde farklı görüşlere ve farklı boyutlardaki sevgilere sahip olmaları, aldatılmanın temelini oluşturur. Aldatan sevgiliye tokat gibi sözler sürekli olarak

Sözlerin zaman içerisinde daha değerli ve daha mantıklı olduğu görülebiliyor. Aldatıldığını öğrenen kişinin ilk gün söyleyeceği bir söz ile aradan bir yıl geçtikten sonra söyleyeceği söz aynı değildir. İlk günkü intikam hissi ve öfke, söyleneceklerin kısıtlanmamasına neden olur. En mantıklı ve anlamlı aldatma sözleri ise aradan bir süre geçtikten sonra söylenenlerdir. Aldatana daha fazla acı vermeye yarayacak temel ve basit durumları göz önünde bulundururak konuşan insanlar daha anlamlı konuşabilirler.

Anlamlı Aldatma Sözleri

Aldatanı aldatmak zevktir, ama seveni aldatmak namussuzluktur.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen, rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin, yarın ellere…

Bir ses beklemek senden, soluk beklemek… Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Sen içimdeki karanlıktın. Aydınlattım seni ve mağaralarındaki günahlara şahit oldum. Hüzünse elbette var. Ama nefret daha ağır basıyor tabii ki.

Sana olan aşkımı gözyaşlarımla sularken, beni bir yalan hayat uğruna bırakıp gitmene dayanamaz bu yüreğim.

Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler. Boynumu büküp de baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün, bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim. Seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi, yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın. Ben anlatamadım güller anlatsın.

Tüm ihanetlere rağmen, affedebilen tek sevgili “Allah’tır.”

Bilmeden yapılan hata yanlışlıktır, bilerek yapılan hata ise ihanettir.

Anlamlı Aldatma Sözleri

Aldatma sözleri hem erkek hem de kadın için duygusal bunalımın ortaya çıkabilmesini sağlamaktadır. Kadınlarda da erkeklerde de bu süreç benzer yapıya sahiptir. Normal bir ayrılıkta iki tarafından farklı tepkiler gösterdiği görülebilmektedir. Bir taraf umursamaz olurken, diğer taraf aşırı duygusal olabiliyor. Zaman ilerlediğinde ise ortaya tam tersi sonuçlar çıkabiliyor.

Aldatılmanın çok büyük bir problem olarak görülmesi, insanların psikolojisinin bozulmasına hatta bazen daha büyük sorunların oluşmasına neden olabiliyor. Özellikle aldatılan insanların içine kapanık olması, bu dramı daha önemli ve kişinin hayatını etkileyebilecek bir durum haline getirebilmektedir. Aldatma sözleri Facebook gibi platformlarda da görülebildiği için insanlar kendilerine yakın duyguları hissedenleri daha kolay bir şekilde bulabiliyorlar.

Aldatan Erkeğe Kapak Sözler

Kırbaç yedi kalbim ihanetinle, duygularım çöktü, sayende aldatmanın bedelini yaşıyorum şimdi sessiz günlerimde haykırıyorum içimden lanet olsun sana lanet olsun seni seven saf duygularıma.

Dertlerime bir yenisini ekliyorum seninle başlayıp saf duygularımla sonuçlanan ve aldatmanın cezasıyla biten.

Seni sevmekmiş tek hatam, sana inanmakmış kendime olan saygısızlığım. Şimdi sen yoksun yanımda, aldattın beni yalanlarınla.

Ne zaman seni düşünsem yalanlar geliyor aklıma, gelen yalanların arasında saklı ihanetinin bedeli… Helal olsun sana, aldattın beni.

Hayatta kimse için ağlamaya değmez, ağlamaya değenler zaten ağlatmaz. Bir gün ağlaman gerekirse başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın.

Yalanlarına yalanlarımla cevap vermek istemiyorum, gözlerime bak ki ne kadar yalancı olduğunu gör, gözlerim anlatsın sana gerçekleri.

Beni seni ihanet için, aldatmak için sevmedim. Seni bütün ihanetlerden, adiliklerden korumak için sevdim.

Gülümse hayata, gülümse yaptıklarına, sen sadece gülümse aldatarak çekip gidişlerine.

Aldatan Erkeğe Kapak Sözler

Herkesin kendine göre bir fikri veya düşünce yapısı bulunabilir. Aşkta bu durum söz konusu değildir. Karşındakini kusursuz görme, hatalarını örtmeye çalışma ve herkesten kıskanma duygusu aşkın temelini oluşturur. Bazı kişilerin aldatma sözleri bu durumlara değinmez ve sadece intikam almaya yönelik bir yapıya sahiptir. Aşkta intikam alınmak istense de bir yandan geri dönüşe izin veriliyor olması son derece önemlidir.

Sıradan bir terkedilme esnasında intikam besleyen insanların aşkına inanılması söz konusu olmayacaktır. Bu durumda terkedilen uzun süre boyunca bekleyebilir. Aldatma söz konusu olduğunda ise ortaya tam tamına farklı bir sonuç ortaya çıkar. Aldatılan bir kişi genellikle pişmanlığı kabul etmez veya kendi pişmanlığının tekrar yaşanmasına imkan tanımaz. Aldatılmış sözler kısa olarak tanımlanabilir ve kişinin neler düşündüğünün rahalıkla anlaşılabilmesini sağlar.

İhanet Aldatma Sözleri

Bak dostum, körden değil nankörden, yüzsüzden değil ikiyüzlüden, tipi bozuktan değil sütü bozuktan korkacaksın.

Kim bilir, masalınızın kahramanı, başka bir hikâyenin figüranı olmaya gitmiştir belki de.

Annem sürekli hiçbir şey yemiyorsun, kurudun kaldın deyip duruyor; ben ne kazıklar yiyorum kimse bilmiyor.

Ne aldatma yakışır bana. Ne de aldatılmak yakışır benliğime.

Sana nefes aldığım sürece dua edeceğim sanma ki mutlu ol diye, sen de sev ve benim gibi aldatıl, sen de sev benim gibi yan diye.

Ben bir ömür gözyaşı hapsine mahkum edilmişken, senin gerçek sandığın sahte aşklarla, gülümseyecek olan gözlerin beni her gün bir kat daha öldürüyor.

Sanırım hayatımın en güzel dönemlerini seni düşünüp, başkalarına şans vermeyerek harcadım.

Hiçbir zaman doğru insan çıkmaz karşına. Ya zaman yanlıştır ya da insan…

İhanet Aldatma Sözleri

Bir ilişkide mutlaka karşıdaki insanın düşünceleri hakkında bilgi sahibi olunması ve duygularının olumlu olup olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Kısa süreli ilişkilerde aldatma ve aldatılma çok sık karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Uzun ilişkilerde daha az görülen aldatma ve aldatılma, önemli sözlerle tarih sayfalarındaki yerini almıştır. İhanet aldatma sözleri sadece aldatanın değil, aldatılanın da düşüncelerinin anlaşılabilmesini sağlar. Aldatılan bir insanın içerisinde bulunduğu durum ve yaşadıkları, intikam ateşinin körüklenmesine neden olacaktır.

Büyülenmenin farklı bir hali olan aşkla ilgili olarak yazılanlar, çizilenler tarihin seyrini değiştirmiştir. Sıradan insanlar ve halkın içerisinde geçim mücadelesi verenler değil, imparatorlar da aşık olmuşlardır. Sırf aşkı için sefere çıkanlar, esir düşenler, dağları delmeye çalışanlar ve çölleri aşanlar bulunur. Bu insanların hikayeleri günümüze kadar gelmiştir. Aldatma sözleri kişilerin anlık ruh hallerinden ziyade, bir süre devam edecek olan ruh hallerini ortaya koymaktadır.

Kurnazlıkların en incesi, bize kurulan tuzaklara düşer gibi görünmeyi iyi bilmektir.

Ben sırtımda senin ihanetini taşırken, sen aklında başkalarının hayallerini taşıdın…

Asla sevme, seversen ihanet etme; ihanet edeni de asla affetme!!

Dosta ihanet eden toprağa kefensiz atılır.

Biz hayatımızı ihtimaller üzerine kurmadık ki.; İhanetler yıksın….

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma, belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Senin gibi yalan gülücükler atacağıma, kendim gibi gerçek olan gözyaşlarımla avutmasını da bilirim kendimi.

Daha başka şeyler yazacaktım bugün sana ama anlamı kalmadı artık.

Sana baktığımda hayat sen sanmışım benim için, ama şu an baktığımda anlıyorum ki sen ihanetin yüzüymüşsün, senin ihanetinin eseridir gözyaşlarım.

Ömrünü verecekmiş gibi hayatınıza girenler, ömrünüzü alır gider.

En değerli şey sen oldun ve birden en değersiz… İkisini de sen istedin geldin ve gittin. Sadece izlemekle yetindim.

Anlamlı bir hayat yaşamak istiyorsan başkalarının gözüne girecek kadar küçülme!

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714602/


3
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x