Burçların Cinsel Fantezileri | Burçlara Göre Cinsellik

Bu Yazımızda Burçların Cinsel Fantezileri, Burçların Cinsel Fantezileri Nelerdir?, Burçların En Hassas Bölgeleri Neresidir?, Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçlara Göre Favori Pozisyonunuz, Burçların Cinsellik Uyumu, Burçlara Göre Cinsellik Erkek Detaylar Yazımızda.

Burçların Cinsel Fantezileri | Burçlara Göre Cinsellik
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:15
327

Burçların Cinsel Fantezileri

Her insanın sakladığı veya saklamaya gerek duymadığı bazı cinsel fantezileri vardır. Kişilik yapısıyla uyumlu olan bu fanteziler, en iyi partnerle bir araya gelindiğinde yapılmak istenir. Burçların cinsel fantezileri de değişik bir yapıdadır. Öncelikte enerjik olan Koçlar, her an her yerde birleşme yaşayabilirler. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Sabırsız oldukları için bir an önce konuya girmek isterler. Bazen egoist davransalar da, karşılarında ki kişiyi mutlu etmeden bitirmek istemezler.

En sevdikleri pozisyonlar ise Koçların üstte olduğu fantezilerdir. Özellikle saçlar, Koçlar için oldukça önemli bir yapıdadır. Her zaman ağır başlı görünen Boğalar, cinsellikte oldukça ateşli bir yapıya sahiptir. Uzun zamandır birlikte olduğu kişiler ile önemli dakikalar yaşamayı severler. Boyunları hassas olan Boğalar için en uygun yer mutfaktır. Herşeyden çabuk sıkılan İkizler için daha farklı deneyimler yaşatılmalıdır. Elleri en hassas bölgesidir. İkizlerin fantezileri içinde ağır basanlar ise araba içi ve sessiz mekanlardır.

Burçların Cinsel Fantezileri Nelerdir?

Bir yengece yemek hazırlarken gelip sarılırsanız, kendisini cinselliğe hazır hissedecektir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Özellikle erotik kokular Yengeçlerin heyecanlanmasına neden olur. Aşık olduğu kişi ile birliktelik yaşamayı seven Yengeçler, fantezi olarak gece yarısında sahili tercih edebilir.

Her konuda tebrik edilmeye seven Aslanlar, cinselliği güç simgesi olarak görür. Aslanların en hassas bölgeleri ise sırtlarıdır. Fantezilerin yaşanması için genellikle aynalı odaları tercih ederler. Partnerinden sürekli iltifat sözleri duymayı beklerler. Detaycılığı ve hijyenikliği ile bilinen Başaklar, genellikle partnerini memnun etmekten hoşlanırlar.

Başak kadınları bu konuda daha çekimser davransa da, erkekleri son derece cesur ve kendinden beklenmeyecek davranışlar sergileyebilir. Macera dolu her yer Başakların fantezilerini süslemektedir. Hassas bölgeleri ise  hazine sandığıdır. Burçların cinsel fantezileri içinde saklanmayı seven Başaklar, aşık olduğu kişilere kendini en iyi şekilde gösterirler.

Burçların En Hassas Bölgeleri Neresidir?

Sırtüstü yatmayı seven Teraziler, özellikle yırtmaçlı elbise giyen kadınları görmezden gelemez. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç En hassas yerleri ise kalçalarıdır. Teraziler, karşılarında ki kişiyi memnun etmek için her şeyi yapabilir. Fantezileri içinde ise lüks bir otel odası vardır. Tutkusuyla bilinen Akrepler, 12 burcun içinde en coşkulu olandır. Özellikle aşk ve erotizmi bir arada taşıyan Akrepler, aşık oldukları kişi için her türlü fanteziyi denerler.

Cinsel zevkleri sürekli devam eden Akrepler, yorulmadan devam edebilirler. Çatı katı veya maceranın gittiği her yer Akreplerin fantezilerini süslemektedir. Vurdumduymaz ve çapkın olan Yaylar, farklı şeyler peşinde koşmayı severler.

Bu nedenle Yay insanları açık havaları ve riskli mekanları daha çok tercih eder. Genellikle tek gecelik ilişkileri tercih etseler de, aşık oldukları kişi için her şeyi deneyebilirler. Kalçaları, en hassas yerleri olarak bilinir. Utangaç kalan Oğlaklar, aşık olduklarında yavaş yavaş buzları eritirler. Dizleri hassas olan Oğlaklar, uzun bir iş gününün ardından ofis fantezisi hayaliyle dolaşabilir.

Burçların cinsel fantezileri arasında Kovalar, arkadaşlığı önemli tutarak cinselliği ikinci plana atabilir. Bacaklarının hassas olduğu Kovalar, yatakta ve yorganın altında cinsellik yaşamayı severler. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Herşeyden çabuk etkilenen Balıklar, partnerlerini sürekli deiştirebilir. En hassas yerleri ayaklarıdır ve söğüt ağacının altında yumuşak rüzgar ve şarkı eşliğinde romantizmin doruklarına çıkmayı severler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354493/


0
Would love your thoughts, please comment.x