Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri | Burçlar

Bu Yazımızda Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri, Burçlar Seksten Sonra Ne Söyler, Burçlara Göre Cinsellik Uyumu, En Çok Arzulanan Burçlar, Burçlara Göre Cinsellik Erkek, Burçların Cinsellik Sırları, Burçların Cinsel Fantezileri, Burçlar Arası Cinsel İlişki Uyumu Detaylar Yazımızda.

Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri | Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:15
192

Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri

Cinsel ilişkiyi etkileyen burçlar; bazı kişilerin cinsel ilişkiden sonra istekli olmasına, bazı kişilerin ise cinsel ilişkiden sonra isteksiz olmasına neden oluyor. Burcunun özelliğini taşıyan ve yükselen burcu ile bunu destekleyen kişiler, cinsel ilişkiden sonraki tavırlarında burç etkisini gösterecektir. Burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri bu etkiden ötürü genel bir tavır alabiliyor.

Devam Etmek İsteyen Burçlar Hangileridir?

Cinsel ilişki sonrası ‘‘bir daha’’ cümlesini kuran koç burcunun üstüne yoktur. Ateş grubu içinde olan bu burç, cinsel istek yönünden oldukça yoğundur. Bu sebeple ilişki sonrasında yeniden ilişkiye girmek isteyecektir. Ateş grubu burçları için bunu genelleyebiliriz. Çünkü hem aslan burçları hem de yay burçları bu konuda oldukça istekli olacaktır ve yeniden isteyecektir. Karşılıklı birliktelikler için karşılıklı istek gerektiren cinsel birliktelik, iki ateş grubunun partner olmasıyla sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Aksi halde ateş grubuyla hava grubu cinsel ilişki açısından anlaşmazlık yaşayabilir.

Aklı Başka Yerde Olan Burçlar Hangileridir?

Toprak burcu gruplarının her zamanki garantici tavrı, cinsel ilişki içinde geçerlidir. Her zaman sonrasını düşündüklerinden burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri açısından bir inceleme yapıldığında, genelde alakasız şeyler olacaktır. İlişkiden sonra o an hiç söylenmemesi gereken bir şey söyleyebilir. İşiyle ya da kafasına takılan günler öncesindeki bir konudan bahsedebilir.

Sinir bozucu olabilecek olan bu durumu anlamak için karşı tarafında toprak grubundan olması ideal olabilir. Cinsel ilişkiye oldukça önem veren ateş grubu burçları, bu durumu asla kabul edemeyecektir. Genel olarak kafaları yoğun olan burç grubunda, cinsel yaşantısından önce hayattaki başarısı ön planda olacaktır.

Hangi Burçlar Cinsel İlişkiyi Hemen Sonlandırmak İster?

Cinsel ilişkinin hemen bitmesi istenebilir. Burcunuza göre ise neden bitmesini istediğiniz değişiklik gösterecektir. Aşağıda birkaç burcun cinsel ilişkiyi neden bitmek istediğine dair örnekler verilmiştir.

Başak: Bu burç oldukça titiz bir burç olduğundan, cinsel ilişkiyi bitirip bir an önce odayı eski haline getirmenin peşine düşecektir. Cinsel ilişki bittiği gibi odayı toplayalım, çarşafı değiştirelim gibi cümleler kuracaktır. Burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri kapsamında başak burcunun söylediği her zaman düzeni yeniden yaratmak üzere olacaktır.

Boğa: Boğa burcu cinsel ilişki bittikten sonra direkt olarak hayatın akışın içine kapılır. Ben acıktım diyebilir, alarmı kurdun mu diyebilir, yarın annemlere gidiyoruz diyebilir. İlişki sonrasında direkt olarak ilişki psikolojisinden çıkmayı başarır.

Kova: Kova burcu olan kişiler cinsel ilişkiden sonra konuşmamayı tercih edebilir. Hemen uyumak isteyebilir. Yaşadığınız an üzerine konuşmaktan hoşlanmaz. Bu sebeple kova burcu partneri olan kişilerin ilişki sonrası kova burcunu sıkıştırmaması öneriliyor.

Akrep: İstek yönünden oldukça yoğun olan akrep burcu, yeniden ilişkiye girmek için düşündüğü ortamdan bahsedebilir. Burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri kapsamında oldukça yaratıcı olacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318873/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x