Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri | Burçlar

Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri | Burçlar

Bu Yazımızda Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri, Burçlar Seksten Sonra Ne Söyler, Burçlara Göre Cinsellik Uyumu, En Çok Arzulanan Burçlar, Burçlara Göre Cinsellik Erkek, Burçların Cinsellik Sırları, Burçların Cinsel Fantezileri, Burçlar Arası Cinsel İlişki Uyumu Detaylar Yazımızda.

Burçlar Seksten Sonra Ne Söyler

Cinsel ilişkiyi etkileyen burçlar; bazı kişilerin cinsel ilişkiden sonra istekli olmasına, bazı kişilerin ise cinsel ilişkiden sonra isteksiz olmasına neden oluyor. Burcunun özelliğini taşıyan ve yükselen burcu ile bunu destekleyen kişiler, cinsel ilişkiden sonraki tavırlarında burç etkisini gösterecektir. Burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri bu etkiden ötürü genel bir tavır alabiliyor.


Burçların Cinsel ilişkiden Sonra Söyledikleri | Burçlar

Devam Etmek İsteyen Burçlar Hangileridir?

Cinsel ilişki sonrası ‘‘bir daha’’ cümlesini kuran koç burcunun üstüne yoktur. Ateş grubu içinde olan bu burç, cinsel istek yönünden oldukça yoğundur. Bu sebeple ilişki sonrasında yeniden ilişkiye girmek isteyecektir. Ateş grubu burçları için bunu genelleyebiliriz. Çünkü hem aslan burçları hem de yay burçları bu konuda oldukça istekli olacaktır ve yeniden isteyecektir. Karşılıklı birliktelikler için karşılıklı istek gerektiren cinsel birliktelik, iki ateş grubunun partner olmasıyla sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Aksi halde ateş grubuyla hava grubu cinsel ilişki açısından anlaşmazlık yaşayabilir.

Aklı Başka Yerde Olan Burçlar Hangileridir?

Toprak burcu gruplarının her zamanki garantici tavrı, cinsel ilişki içinde geçerlidir. Her zaman sonrasını düşündüklerinden burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri açısından bir inceleme yapıldığında, genelde alakasız şeyler olacaktır. İlişkiden sonra o an hiç söylenmemesi gereken bir şey söyleyebilir. İşiyle ya da kafasına takılan günler öncesindeki bir konudan bahsedebilir.

Sinir bozucu olabilecek olan bu durumu anlamak için karşı tarafında toprak grubundan olması ideal olabilir. Cinsel ilişkiye oldukça önem veren ateş grubu burçları, bu durumu asla kabul edemeyecektir. Genel olarak kafaları yoğun olan burç grubunda, cinsel yaşantısından önce hayattaki başarısı ön planda olacaktır.

Hangi Burçlar Cinsel İlişkiyi Hemen Sonlandırmak İster?

Cinsel ilişkinin hemen bitmesi istenebilir. Burcunuza göre ise neden bitmesini istediğiniz değişiklik gösterecektir. Aşağıda birkaç burcun cinsel ilişkiyi neden bitmek istediğine dair örnekler verilmiştir.

Başak: Bu burç oldukça titiz bir burç olduğundan, cinsel ilişkiyi bitirip bir an önce odayı eski haline getirmenin peşine düşecektir. Cinsel ilişki bittiği gibi odayı toplayalım, çarşafı değiştirelim gibi cümleler kuracaktır. Burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri kapsamında başak burcunun söylediği her zaman düzeni yeniden yaratmak üzere olacaktır.

Boğa: Boğa burcu cinsel ilişki bittikten sonra direkt olarak hayatın akışın içine kapılır. Ben acıktım diyebilir, alarmı kurdun mu diyebilir, yarın annemlere gidiyoruz diyebilir. İlişki sonrasında direkt olarak ilişki psikolojisinden çıkmayı başarır.

Kova: Kova burcu olan kişiler cinsel ilişkiden sonra konuşmamayı tercih edebilir. Hemen uyumak isteyebilir. Yaşadığınız an üzerine konuşmaktan hoşlanmaz. Bu sebeple kova burcu partneri olan kişilerin ilişki sonrası kova burcunu sıkıştırmaması öneriliyor.

Akrep: İstek yönünden oldukça yoğun olan akrep burcu, yeniden ilişkiye girmek için düşündüğü ortamdan bahsedebilir. Burçların cinsel ilişkiden sonra söyledikleri kapsamında oldukça yaratıcı olacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318873/


Bu yazı 2832 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x