Komik Mesajlar


Komik Mesajlar

Gülmek, hayatın her zaman her yerinde gerekli olan bir eylemdir. İnsanlar gülerek, kendini daha mutlu ve huzurlu hisseder. Aynı zamanda başkalarını güldürmekte oldukça önemlidir. Sevdiğiniz insanları mutlu etmek ve güldürmek için sitemizde bulunan komik mesajlar kısmından faydalanabilirsiniz.

Sevdiklerinizin Yüzünü Güldürün!

Komik fıkralar ve mesajlar karşınızdaki insanın yüzünü güldürebilirsiniz. Sitemizde birbirinden komik mesajlar bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz mesajları seçebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Hayatın bir parçası olan gülümsemek, herkesi mutlu etmektedir. Sizlerde birbirinden farklı mesajlar bulabilir ve en çok güldüklerinizi çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Sitemizde, sürekli güncellenen ve birbirinden farklı olan bir çok kategori ve mesaj bulunmaktadır. Siz de bu mesajlardan yararlanarak, sevdiğiniz kişilerin gülümsemesinin nedeni olabilirsiniz.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler