Berat Kandili Mesajları


Beraat Kandili Mesajları

Müslüman alemi için yeri tartışılmaz en önemli aylarından biri olan ramazan ayı içerisinde mübarek kandil günlerinden biri de beraat kandilidir. Beraat kandili Müslümanlar için heyecanla beklenir ve bu günde camiler dolup taşar ve dualar yükselir. Şaban ayının 15. Gecesi olan beraat gecesinde ibadetlerin önemi olduğu kadar büyüklerin ziyaretleri de gönül almak için son derece önemlidir.

O gün içerisinde kandilini kutlamak istediğiniz kişilere beraat kandili mesajları yoluyla da sevdiğiniz tüm insanlara aynı anda ulaşabilirsiniz. Beraat gecesinde o sene içinde yaşanacak şeyler, ameller, ömürler, ölüm sebepleri yazılır. O sene içinde yaşanacak yükselme veya alçalmalar tayin edilir ve her şey levh-i mahfuzda yazılır. Bu gece için çok ibadet etmek gerektiği gibi gönül almak, mazlumları sevindirmek, gariplerin yüzünü güldürecek iyilikler yapılması gerekir.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler