yandex
Cuma Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Cuma Sözleri

Cuma Sözleri

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Cuma Sözleri, Peygamberimizin Cuma Sözleri, Özlü Cuma Sözleri, Hiç Duyulmamış Cuma Sözleri, Cuma Sözleri 2021, Resimli Cuma Sözleri, Anlamlı Cuma Sözleri, Cuma Sözleri Ayetli, Değişik Cuma Sözleri Bulabilirsiniz.

Anlamlı Cuma Sözleri

Günümüzde mesajlaşma yolu ile birçok kişi, sevdikleri ile kolayca iletişim kurabilmekte ve ayrıca bazı özel günlerde de bu yollar ile anlamlı sözler ve yazılar paylaşabilmektedir. Bu özel günlerin başında yer alan Cuma günlerinde de, yine mesajlaşma yolu ile son derece kolay bir şekilde iletişim kurabilir ve sevdiklerinizin Cuma günlerini kutlayarak anlamlı sözler gönderebilirsiniz. Bu içerik ile de Cuma sözleri kapsamında kullanabileceğiniz en orijinal mesajları ele alabilir ve özellikle hangi zamanlarda bu sözleri kullanabileceğiniz yönünde de bilgiler verebiliriz. 

Sözünü ettiğimiz bu sözler kapsamında anlamlı bir şekilde sevdiklerinizin özel ve mübarek günlerini kutlamanın, sağlıklı bir iletişime kaynak olacağını da bu noktada söyleyebiliriz. Cuma sözleri dahilinde, özellikle de bahsetmiş olduğumuz resimli içerikler ile kutlamanın daha büyük anlam ifade edeceğini de belirtebiliriz. Anlamlı Cuma sözleri için ve orijinal içerikler için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.


Cuma Sözleri

Yürekte ki sevgilerin, yüzlerde ki tebessümün hiç eksik olmamasını diliyorum. Hayırlı cumalar.


Dillerin dua ile dolduğu bu güzel günde, tüm dileklerinizin gerçekleşmesi ümidiyle. Hayırlı Cumalar olsun inşallah.


Cenneti karşılamak isteyenlerin duaları kabul olsun. Tüm dilekler yerini bulsun. Hayırlı cumalar olsun inşallah.


Yuvaların rahmet ile dolduğu hayırlı cumalar diliyorum.


Bu mübarek günden el açıp dua eden herkesin dilekleri gerçek olur inşallah. Hayırlı cumalar.


Hem duaların hem de tövbelerin kabul edileceği hayırlı bir Cuma olsun.


Kazancın bereketli ve kalplerin sevgi ile dolduğu hayırlı bir cuma olsun inşallah.


Hayırlı Cumalar. Bu mübarek günde evleriniz huzurla ve mutlulukla dolsun inşallah.


Düşlerin gerçekleşeceği ve duaların kabul göreceği bol bereketli bir gün olsun. Hayırlı cumalar.


Cumalarınız hayırlarla dolsun, tüm dualarınız kabul olsun. Hayırlı cumalar.


Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.


Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.


Anlamlı Cuma Sözleri

Resimli Olarak Gönderilen Cuma Sözleri

Günümüzde insanların birçok farklı iletişim aracı ile sevdiklerine mesaj gönderdiklerini ve bu yol ile de paylaşımda bulunduklarını söyleyebiliriz. Dolayısı ile de gönderilen mesajların ve bu mesajların içeriklerinin önemi de, son derece büyük bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz bu mesajlar kapsamında Cuma sözleri de büyük bir öneme sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısı ile de farklı iletişim araçları üzerinden resimli olarak mesaj gönderebilir ve sevdiklerinizin Cumasını da daha anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Resimli Cuma sözleri kapsamında, sevdiklerinize birçok farklı iletişim aracı ile bu mesajları görsel içerikler yardımı ile de gönderebilir ve bu yol ile de daha anlamlı bir şekilde kutlayabilirsiniz. Resimli olarak gönderebileceğiniz Cuma sözleri içerikleri, sitemiz dahilinde de bulunmakta ve özgün bir şekilde yayınlanmaya devam etmektedir. Her hafta farklı bir içerik ile Cuma mesajları resimlerine bu site aracılığı ile erişebilir ve sevdiklerinize gönderebilirsiniz.


En Güzel Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Sözleri


Sağlığınızın daim olmasını ve dualarınızın kabul olmasını diliyorum. Hayırlı cumalar olsun.


Sağlığın yerinde olacağı ve hastaların şifa bulacağı hayırlı cumalar diliyorum.


Meleklerin dualara amin diyeceği bir gün bugün. Hayırlı cumalar.


Cennetin kokusunu hissetmeniz ve nasiplenmeniz için bolca dua ediyorum. Hayırlı cumalar.


Ey Rabbim! Yüreklerimizde sevgiyi ve rahmeti eksik etme inşallah. Hayırlı cumalar.


İbadetle geçen güzel bir gün olsun. Hayırlı cumalar diliyorum.


Hem yüreklerde hem de yüzde gülücükler hiç eksilmesin inşallah. Hayırlı cumalar.


Gönülden dilediklerimizin gerçekleşmesini dileyeceğiniz hayırlı Cumalar olsun.


Rabbim, alnımıza yazdığın kader bizi güzel yollara itsin. Tüm dileklerimiz kader yolunda bizi karşılasın. Hayırlı cumalar diliyorum.


Rabbim, bu mübarek günde dualarımızı kabul eyle. Rahmetin ile dolsun içimiz inşallah. Hayırlı cumalar olsun.


Cuma Sözleri ve Ayetli İçerikler

Cuma Sözleri ve Ayetli İçerikler

Aynı zamanda bir takım ayetler içeren Cuma mesajlarının da, yine sevdikleriniz tarafından büyük bir ilgi ve teşekkür ile karşılanacağını da bu noktada belirtebiliriz. Cuma sözleri ayetli içerikler ya da resimler aracılığı ile mesaj gönderebilir ve bu yol ile de daha sağlıklı ve hoş bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.


Ey Allah’ım.. Bize kendi sevgini, Seni sevenlerin sevgisini ve bizi sana yaklastiracak olanların sevgisini nasip eyle… CUMAMIZ. efendimizin bu duasinin bizler içinde kabulune vesile olsun insallah Hayılı cumalar


Hüzün ağır gelir yüreğe, Ama en güzel duayı ettirir sahibine. En Güzel Dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı Cumalar.


Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedenle neyleyim… Aşk da SEN Hasret te SEN Ben de SEN HAYIRLI CUMALAR.


Gönüller duâ da birleşince Cumâlar güzelleşir.. Hayırlı Cumalar.


Gönülsüz yapma Namazını gönülsüz kılan kişi olma sen! Yarın mahşer gününde, saçlarını yolma sen! Cumanız Mübarek Olsun.


“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”


Evlat evin neşesidir. Ya Rabbim sen bizi evlatlarımızla, sevdiklerimizle sınama. Şu mübarek günün hürmetine Allah’ım Sen, Annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı, eşimi ve tüm sevdiklerimi, tüm yarattıklarını koru. Sen bizim günahlarımızı bağışla. Ya Rabbim sen evladı olmayanlara evlat sevincini tattır inşallah. Ol dersin olur. Ol de Allah’ım.


Ya Rabbim bugün hayırlı cuma günüdür. Kötülüklere şifa olsun mübarek günümüz. Sen Ya Rabbim gönüllere ferahlıklar sun. Allah’ım sen nurunu her kuluna nasip et inşallah. Mübarek cumandan faydalananlardan olalım inşallah.


Değişik Cuma Sözleri

Değişik Cuma Sözleri


Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.


Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün aleyhisselam sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.


Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.


Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.


“Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim. “


“Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.


Dost söyler hak ile sev sevil, sen gözünü haramdan her zaman çevir. Güne bakan çiçeği döner güneşe bakar, evrende her ne varsa en sonunda Allah’a akar. Zamanın selinde harcama genç yaşını, bir an evvel aç secdeni kıl cuma namazını.


Sen sanıyor musun ki cumalar sahipsizdir? Secdeler Allah sesleri hakka ulaştıran en değerli yerdir. Herkes bu makama erişsin cuma vakitlerinde. Bilinsin bin musibet def olur bu hayırlı ibadetle.


Allah de dur namaza Müslüman, cumanın hayrına bütün ömrünce inan.


Cumaları kalp kırmayın ve sadaka verin. Tatlı ya da tuzlu bir şeyler yapıp konu komşuya dağıtın. Ölmüşlerinize güzel dualar edin. Cumanız mübarek olsun dualarla ve cömertliklerle.


Cuma gününe eriştir ya Rabbim. Dualarla ruhumu yıkayıp senden af dileyeyim…


Allah’ım, sen hakkımda hayırları nasip et inşallah. Bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine, beni ve ailemi koru bütün kötülüklerden. Sen ömrümüzü uzun et. Sen Allah’ım hakkımızda en hayırlısını nasip et.


Sosyal Medyada Cuma İçerikleri

Sosyal Medyada Cuma İçerikleri

Aynı zamanda sadece mesaj olarak değil, sosyal medya platformlarında da birçok farklı kanal aracılığı ile Cuma mesajları paylaşımı yapabilir ve bu yol ile de Cuma sözleri 2021 ya da diğer yıllar kapsamındaki yeni içerikleri takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz. Yine Cuma günü öğleden önce, bu içeriklerin yer aldığı paylaşımları, profilinize yerleştirerek tüm takipçilerinizin bu özel gününü, anlamlı bir şekilde kutlayabilir ve bu yol ile de paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz. Cuma mesajları kapsamında yer alan resimli içeriklerin ve bunun gibi diğer içeriklerin de, kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandığını ve bu şekilde de yüksek etkileşim oranlarının geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Yani değişik Cuma sözleri ya da normal Cuma mesajları paylaşımı yaparak internet üzerinden kolayca takipçilerinize ulaşabilir ve bu yol ile de özel günleri kutlayabilirsiniz.


Allah’ım, bu mübarek cuma gününde, hasta kullarının dualarını geri çevirme inşallah. Dert de senden gelir derman da sendedir. Ya raf af et kullarını. Sınavların zorlu olmasın. Her iki cihanda hayırlı kullarından eğle her birimizi inşallah. Yar ve yardımcımız ol her zaman.


Allah’ım sen bizi nice cumalara eriştir inşallah. Her cumanın içinde her güzel şeyin bolluğu bereketi olsun. Ya Rabbim, sen bizleri duaları kabul olanlardan eyle inşallah.


Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanettenki o ne kötü sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, Deccal fitnesinden kötülüğünden, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.


Ey Rabbim! Dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma. Amin..Hayırlı cumalar


Cuma Mesajları, Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran “Rabbim” Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşallah…


Özlü Cuma Sözleri

Özlü Cuma Sözleri


Cumanız mübarek olsun Göz iki, kulak iki, ağzımız ise tektir. Çok görüp,çok dinleyip, az söylemek gerekir.


Gönüller duâ da birleşince Cumâlar güzelleşir. Hayırlı Cumâlar.


Üzerine Güneş Doğan En Hayırlı Gün Cuma Günüdür


Şükür ki; Karanlığı aşan, Cuma’ya ulaşan Duâlarımız var. Hayırlı Nurlu Cumalar.


Hayırlı Cumalar Allah’ın Rahmet ve Bereketi Üzerinize Olsun…


Umutsuz kapılar vardır açılmaz. Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.


“Allahım! Bilerek veya bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi affet. Bizlere merhamet buyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”


Dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.


Ey büyük Allah’ım, kalbleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, ancak sensin. Kalbimi, dininde sâbit kıl, dininden döndürme, Müslümanlıktan ayırma! Hayırlı cumalar dilerim.


Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.


Gökten ne yağdı da yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu Dünya’ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sıkıntı bitmedi. Allah’ın rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de O yetişmedi. Kim gizli gizli yalvardı da O işitmedi. Kim Rabbim dedi de O buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle… Hayırlı Cumalar.


Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.


Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin


Bu yazı 2188 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sedef
Sedef
Ziyaretçi
30 Aralık 2019 21:40

Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı Cumalar.

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
1
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x