İsyan Mesajları

04 Nisan 2017 35 gösterim Yorum Yok İsyan Mesajları


İsyan Mesajları
Bazen bir şeylere kızabilir, bazı durumlar karşısında sessiz kalmak istemeyebilirsiniz. İsyan etmek isteyebilir fakat doğru sözleri bulamayabilirsiniz. Sitemizde bulunan isyan mesajları sayesinde bu artık çok kolay! Ne düşünüyorsanız, neye isyan etmek istiyorsanız ona uygun mesajları bulabileceğiniz sitemiz sayesinde, söylemek istediğiniz her şeyi rahatlıkla söyleyebilirsiniz.
Duygularınızı İfade Etmenin Yolu
Duyguları ifade etmek her zaman zordur. Fakat isyan mesajları kategorisinden kendinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Sözlerle kendini ifade etmekte zorlanan kişiler, en iyi mesajların bulunduğu sitemizden faydalanarak düşüncelerinizi ifade edebilir, kime isyan etmek istiyorsanız ona gereken mesajı verebilirsiniz. İsyan etmek, sinirleri rahatlatmanın bir diğer yoludur. Fakat saygılı bir şekilde duyguları ifade etmenin en iyi yolu sitemizdeki mesajlardır.

.

Günaydın Şiirleri Güzel Şiirler Hasret Şiirleri Hüzünlü Şiirler İyi Geceler Şiirleri Mutluluk Şiirleri Nefret Şiirleri Ölüm Şiirleri Oyun Ve Oyuncak Konulu Şiirler Okul Şiirleri

Akrep Burcu Aslan Burcu BaLık Burcu Basak Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu
Koç Burcu Kova Burcu Oğlak Burcu Terazi Burcu Yay Burcu Yengeç Burcu

.

.

Yararlı Bilgiler


Logo